• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam s deťmi v Bratislave?

15. novembra 2013 
Baby boli ste uz v tom novom detskom kutiku Buppi v palce? Chystam sa tam v sobotu na divadielko, som zvedava.
1. feb 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby. Neviete kde by sa dalo ísť s malou na detský karneval?? Dnes sme plánovali ísť s malou do DK Dúbravka, včera sme hodinu šili šatky, malá sa tešila, prišli sme tam a vraj už nie sú lístky a vôbec to bolo celé zle zorganizované. Tak mi bolo ľúto tej mojej babuľky malej.
12. feb 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. feb 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli v Shopping Palace Zlate piesky - Detsky svet BUPPI a dcere sa veeeelmi pacilo. vrelo odporucam. je to super. vsetko mozne. smyklavky, preliezacky, bobova draha, trampoliny, strielanie s loptickami, velke lego, bicykle/trojkolky a co ja viem, co este vsetko. fakt super. sice 3 eura za hodinu v stupu, ale martinke sa odtial nechcelo. :slight_smile: www.buppi.sk
15. feb 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a este v raci sa otovorilo nove MC Racik. tak aj tam sa chystam s detmi. www.racik.sk som zvedava, ake to bude. :slight_smile:
15. feb 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sloniiicek do toho BUPPI sa musime vybrat aj my,mam same dobre referencie do rače mame od ruky :slight_smile: ale je super že vyrastaju taketo super centra aj u nas v obci je toho dost najnovsie pri detskom klube otvorili čajovnu-obdivujem ludi co sa venuju takymto vecickam :slight_smile:

Klubovňa - čajovňa

I Klub so svojim areálom a vybavením je jedinečným darom pre deti a mládež Ivanky.
Od roku 2010 pracuje ako nízkoprahové centrum. Pracujú tu 5 vyškolení animátori,
pod vedením pedagóga.

V tomto roku I Klub vzal do prenájmu budovu bývalého papiernictva vo dvore Matičného domu
a zriadi tu klubovňu pre mládež – čajovňu. Zorganizovali sme prieskum na základnej škole
formou dotazníka, kde deti vyjadrovali svoj názor, ako využívajú voľný čas a čo im v obci chýba.
Výsledky prieskumu ukázali, že deti a mládež svoj voľný čas najviac trávia s priateľmi v parku.

Rozhodli sme sa výjsť im v ústrety a otvoriť nízkoprahovú klubovňu v tesnej blízkosti parku.

Čo znamená nízkoprahová klubovňa?

Je to zariadenie, ktoré deti a mládež prijíma, počúva, chráni a pomáha im. Deti a mládež do
26 rokov tu majú voľný vstup, môžu využívať všetky ponuky zariadenia, ale musia dodržiavať
pravidlá správania sa. Celý manuál pravidiel ešte dotvoríme spolu s deťmi, ale určite tu nebude
chýbať požiadavka - bez cigariet, bez alkoholu, bez nadávok a agresie. Okrem príjemného
posedenia pri čaji tu budeme organizovať psychosociálne hry, zamerané proti šikane a agresii,
premietanie filmov, prístup na internet, remeselné workshopy, doučovanie v školských
predmetoch, tanečná škola.

Na vnútorné vybavenie a prevádzku budeme potrebovať nemalé peniaze. Touto cestou vás
chceme poprosiť o pomoc – vaše dve percentá z daní. Pomôžete nám tak vytvoriť chránený
priestor pre vaše deti.

Otvorenie čajovne bude v piatok 17. 2. 2012 večer o 16, 00 hod.

Viktória Gavaldová
15. feb 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@titkovamiriam - aj ta klubovna u vas vyzera velmi zaujimavo. :slight_smile:
17. feb 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
u nas v Ivanke je toho dost,mame aj materske centrum,ten I-klub ma velke priestory kde je futbalove,basketbalove ihrisko a potom taky domcek kde su rozne kruzky ale hlavne ludi co sa tomu venuju!!!!Tak isto materska,zakladna aj stredna skola na vela aktivit pre mladých :wink: ,no ta cajovna je super napad!!!!ta vsetkých moze spojit :wink:
17. feb 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
27. feb 2012 o 15:22 • lilli00
42% zlava na kurzy pre deti vo Fit&Fun v Bratislave
www.babyzlava.sk
1. mar 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, upozornenie: na parkovisku pri ZOO vykradaju auta! Pozoruju, co prelozite do kufra, co nechate v aute. Osobna skusenost: dnes vykradnute auto.
14. apr 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,odporucam cukraren simo pastry na michalskej12,maju najlepsie zakusky na svete,vsetko prirodne,ziadne umeliny a hlavne super detsky kutik :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: vy si date super kafco a deti vas ho nechaju v klude vypit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nieco na kramaroch taketo existuje ako MC?alebo najblizsie je tu az zoo?
3. máj 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ake mas stare dieta ale pozri si dom kultury kramare, tam byvaju akcie pre deti, plus cez vikend divadielko raz do mesiaca alebo:

http://www.skvajnorska.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=15&Itemid=19
4. máj 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucik194
Aha dakujem
4. máj 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ibajeho na kramaroch pokial viem nic, ale cukraren s detskym kutikom...
5. máj 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emogeon no hej len aj ta cukraren za moc nestoji a navyse maly mi este ani nesedi takze by ten kutik ani nevyuzil :grinning:
5. máj 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. máj 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete niekto o letnom tábore od 3 rokov?
17. máj 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, tento tyzden cestujeme do BA a v okoli Tehelnej ul. sa zdrzime dlhsiu dobu. Viete mi prosim poradit, kde by sme mohli s detmi stravit cas, nechceme sa velmi vzdalovat od tejto lokality. Dakujem za tipy :wink:
4. jún 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@margareta76 prve ma napadlo nakupne centrum Polus a potom ak by bolo pekne jazero kuchajda-je tam pekne ihrisko,ihrisko pri novej dobe
4. jún 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titkovamiriam prosim vies ma navigovat, kde konkretne je ihrisko pri novej dobe??? tiez sa chystam do tejto lokality v dohladnom case, alo vobec to tam nepoznam... dakujem
4. jún 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok