• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam s deťmi v Trnave?

14. júna 2016 
@saxana123 http://www.trnavskemc.sk/program/-oktober-2011/ dole to pisu :slight_smile: ale ja sama som tam tiez este nic nedavala...
19. okt 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence, nemohli by ste my prosím hodiť link na to Macko cafe? na Fb som to nenašla. Ďakujem :slight_smile:
20. okt 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
my sme s deťmi vyskúšali aj Macka a aj Cupilupi. Kávičku majú lepšiu v cupilupi, no deti (obe) sa mi viac zabavili v Mackovi. Malej sa tam páčila trampolína, malému zasa domček, pultík s náradím, odrážadlá. No a plánujem ísť aj do materského centra na linčianskej. Majú tam tiež kopu hračiek, aj šmyklávku s guličkami a domček, nové priestory a je to tam podstatne lacnejšie (čo oceňujem, keďže som už 4 roky na materskej a nekradnem :sweat_smile: ). Materské centrum je na limbovej v areáli škôlky.
20. okt 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sladkasue ďakujem pozriem :wink:
20. okt 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sladkasue No tak som to skúsila, a aj som popredala :slight_smile: Bola tam príjemná atmosféra a páčilo sa mi to. Ani taká kosa nebola, svietilo nám slniečko :dizzy_face:
@gucz A vnútri tá herňa v Mamaklube je namakaná, obrovská, každý si tam nájde svoje a za vstupné 1€ - nie je o čom! Plus si tam môžeš uvariť čajík, kávičku, nakŕmiť deti, sú tam záchodíky i nočníky, no jediné mínus pre nás je, že je to na opačnej strane trnavy, máme to aj s hodinovou prechádzkou z prednádražia :grinning:
23. okt 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saxana123 Vy to máte s prechádzkou z prednádražia, my s jazdou vlakom či busom a prechádzkou zo stanice :grinning: , ale nevadí
24. okt 2011 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gucz tak to sme na tom lepšie, prechádzka je aspoň zadara :grinning:
24. okt 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme už boli v cupilupi a páčilo sa nám, malá po hodine nechcela domov. :slight_smile:
12. nov 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky nieco pre starsie deturence neviete kam? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelicefo ako staré myslíš? skús si kliknúť www.kamsdetmi.sk, dajú sa tam nájsť rôzne podujatia,akcie a krúžky apod.
13. nov 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@uva vďaka. :slight_smile: idem to pozrieť. :slight_smile:
13. nov 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, my tiež chodíme do cupi lupi a sme spokojní, malý sa tam vždy tešia. @sihu neuvažovali ste aj o nejakých interaktívnych hračkách, také čo by detičky aj niečo naučili?
17. nov 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím Vás poradí niekto overenú lacnejšiu reštauráciu, resp. jedáleň v Trnave, otvorenú aj v sobotu (zajtra), s detským kútikom? Alebo aspoň kde sú tolerantní k deťom, ktoré sa na výlete bláznia? :sweat_smile:
V kaviarni Macko sa dá aj naobedovať?
18. nov 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte rodičia. :slight_smile: Všimol som si, že niektorý z vás hladáte informáckie o Mackovi. mám tu pre vás facebook page aj officialnu stránku. http://www.facebook.com/mackocafe a http://www.mackocafe.sk/
25. nov 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,baby kde je to cupilupi ??Viem kde sa nachadza len Macko,dakujem
17. feb 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciadominik cupilupi je uz zrusene :frowning2:
17. feb 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj dakujem
17. feb 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktivity nájdete aj na www.mamavtrnave.estranky.sk a ak niektorá ste mamička na materskej/rodičovskej dovolenke a robíte doma (manikúru, pedikúru, pečiete na objednávku, atď.) , tak Vám môžem dať inzerátik na moju stránku: http://www.mamavtrnave.estranky.sk/clanky/mamy-mamam/.
17. sep 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prepacte prosim, moc sa to tu nehodi, ale teraz v sobotu sa chystam ist do Trnavy po prvy krat na blsi trh. Este som na niecom takom nebola. Oplati sa ist? Boli ste spokojne? Dakujem :slight_smile:
13. nov 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave som zistila, ze blsi trh v TT byva na viacerych miestach. Teraz v sobotu ma byt (nechcem pisat konkretnosti, aby ma nahodou nevymazali, ze robim reklamu :unamused: ) vonku a na dalsiu sobotu t.j. 23.11. ma byt v inom centre (pravdepodobne v interiery). Boli ste spokojne s obidvoma typmi blsieho trhu?
13. nov 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som parkrat bola na blsaku a aj nieco kupila, boli to blsaky v rámci materských centier. Dá sa tam celkom dobre nakúpit, zálezí na tom ako je clovek nárocný a na akých predávajúcich práve narazí na blsáku. Aj bicyklík sme tam kúpili velmi výhodne, samozrejme aj oblecko, deky a iné doplnky. Zatial vsetky co som bola sa konali vonku a ak bolo zle pocasie presuvali sa vacsinou o jeden tyzden.
13. nov 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. nov 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj sem sa da ist so starsimi detmi. ;)
17. nov 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
18. jan 2014 o 07:44 • michaela.g
Uz ma konecne vymazete z mailinglistu?! Na koho sa mam obratit, ma to stale nebavi tu citat. Dakujem
18. jan 2014 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa tam pre zmenu nenasla :cry:
18. jan 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slunco Píše sa ateliérY, nie ateliéri....Skloňuje sa to podľa slova dub! Keď robí niekto plagát a nepozná pravopis, nech si to dá niekde skontrolovať. Veď je to hanba.
18. jan 2014 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok