Kam sa chystáte s rodinou cez jesenné prázdniny?

22. okt 2022

Baby zaujíma ma kam sa chystáte s rodinou cez jesenné prázdniny. My zvažujeme Viedeň vlakom.

sense
22. okt 2022

Taliansko akurat sa vracame z Gardy

pragmaticka
22. okt 2022

Maďarsko kúpele

nicicka
22. okt 2022

Vysoké Tatry, Helloweenska párty 🙈

martinka13
22. okt 2022

Dubaj.

uglybetty1234
22. okt 2022

Brno- vystava tutenchamom a Bratislava

janeinka
22. okt 2022

ja som bola minuly vikend s detmi vlakom vo Viedni. pocasie nam neprialo, tak sme boli iba vo vnutri v Technickom muzeu. Synovi sa pacilo (5,5 r.), mladsia to prespala. Zazitok mali z presunu vlakmi a metrom. Mali sme v plane aj zahrady v Schronbrunne - je to hned vedla alebo Prater. Tak mozno nabuduce.

rohypnol1
22. okt 2022

My si uzijeme doma spolocenske hry, pojdeme pobehat cintoriny a rodinu a budeme sa tesit na fotky od 99% slovenskych rodin, ktore podla tejto diskusie navstivia Maldivy, Nikaraguu a Velkonocne ostrovy 😎

danieladeley
22. okt 2022

k jednym rodicom, k druhym rodicom a na cintoriny, ale to asi uz nie je dost cool

ivangeline
23. okt 2022

Take nemame. ;)

andreakotesova
23. okt 2022

Tatranská Lomnica a ked sa vrátime, tak samozrejme návšteva hrobov.

maciatkolulu
23. okt 2022

@rohypnol1 ja tiež pozerám, že toto je vzorka chudobného Slovenská... 🤣Co nie je schopná zaplatiť ZRPS. A kole jej oči, že učiteľka ide zadara na výlet a koľko stoji olej a tak... No dobre🤣

lenka567899
23. okt 2022

Myslela som si že ste všetky chudobné 🧐

nicicka
23. okt 2022

@lenka567899 ja som zas myslela že tu žiadna chudobná nie je. Veď podľa príspevkov kto koľko zarobí tak všetky tak v priemere okolo 4000e/ mesiac

h2
23. okt 2022

My sa chystáme po rodine a po cintorínoch. Ale ako vidím, sme tu v menšine.

hylary
23. okt 2022

My ideme na Los Cintorinos 👌

andreakotesova
23. okt 2022

@h2 deti maju prazdniny od piatka do utorka a návšteva rodiny a cintorínov je "akcia" na 1 deň 🙂 na cintorín nechodíme povinne len na sviatok všetkých svätých, ale veľakrát aj cez rok.

h2
23. okt 2022

@andreakotesova Na cintorín, kde mám pochovaného otca, chodím viackrát za rok. Na tie, kde máme iných príbuzných, či dokonca už aj priateľov, tam chodíme len raz za rok. Ak máš tých cintorínov viac a aj ďalej od miesta bydliska, nie je to akcia na 1 deň. A tie prázdniny zase nie sú tak dlhé, aby sme okrem toho ešte išli niekam.

andreakotesova
23. okt 2022

@h2 najbližší cintorin, kde ma manzel pribuznych, je od nasho domu vzdialený +/- 50 km. Svokrovcov mam pochovaných cca 100 km od domu. Mojich pribuznych cca 70 km. Je to však po ceste, takze to dávame za 1 deň aj s obedom u mojich rodičov 🙂

h2
23. okt 2022

@andreakotesova Ja nerozumiem. Snažíš sa ma presvedčiť, aby som to obehla za jeden deň a zvyšné išla niekam na dovolenku? Lebo vy to tak robíte? Alebo o čo ide? 🤷🏻‍♀️

andreakotesova
23. okt 2022

@h2 vôbec 😅

fiffinkaa
23. okt 2022

@martinka13 Dubaj? To tam idete na 5 dní?

martinka13
26. okt 2022

@fiffinkaa nie. Na 8

domculik
26. okt 2022

@fiffinkaa Pohodka my sme boli nedavno na Santorini na 3 dni. To je ked velmi potrebujes dovolenku ale nieto kedy 😁.

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fiffinkaa
26. okt 2022

@domculik vážne? ..to si ja neviem predstavit, akoze baliť kvôli 3 dňom? My vyberáme Kapverdy na november, 7 alebo 14 noci...no vyberaj si, 7 je pre mňa nič, 14 zas veľa, ideál je 12 ale keďže je na výber len z 2 ponúk, tak berieme 14...na 7 noci sme tam už boli, to je ozaj malicko.

onedaynick
26. okt 2022

@fiffinkaa jasne, ze balit. Aj kvoli dvom dnom sa zbalim a idem.

jana_eyre_2
26. okt 2022

@h2 veď a nie si rada možno budeš mať kľud na cintoríne 🙂, zväčša sa ľudia sťažujú koľko ľudí je na cintorínoch v tomto období..

My sa nechystáme ani na hroby, nemám rada davy a to naháňanie sa kto má viac ozdobený hrob, na blízkych si spomínam doma a na cintorín chodíme kedykoľvek cez rok.. mame a otcovi zápalim sviečky doma.. a na dovolenku nemáme čas.. každý si však urobí tak, ako mu dobre padne, myslím že to je na voľných dňoch to najlepšie..

domculik
26. okt 2022

@fiffinkaa Vies co, bolo to prekvapivo super. Ziadne balenie, iba par nevyhnutnosti 🙂. Ale 14 dni je samozrejme tiez super 😁. Uzite dovolenku ! ;)

h2
29. okt 2022

Tak nakoniec sa nechystáme nikam, ani len na tie hroby. Máme kovid, zase. ☹️☹️☹️