Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

maruschka
autor
12. aug 2007

Je to možné,na na modrého koníka nechodia mamičky z tohto okresu????Je to pre mňa nepochopiteľné..Tak sa ohláste,babuľky 😎

mrenka
12. aug 2007

maruschka,no ja chodim do temy trencin a okolie...co sa tyka kultury pre drobcov tak to veru neviem,my byvame doma na zahrade v pieskovisku,na hupke a v bazeniku,vela mamci chodi k fontane,ale divadielko atd,to veru netusiiiim 😕 😕 😕

maruschka
autor
12. aug 2007

ahoj mrenka.Počula som že pri katolíckom kostole je nejaké materské centrum.Chodí tam sesternica.To je pre mňa taká čerstvá informácia.Ale inak som sklamaná,že N.M.n.V je okres a pre mamičky s deťmi nie sú nejaké záujmové krúžky ako v Trenčíne. ☹ Brali by sme nejaké divadielka,ale asi budeme na ne naďalej chodiť do Trenčína.

andy.a
12. aug 2007

apropo,maruschka,ten tvoj príspevok na tému Pôrodnica v Piešťanoch to bola zrejme lén taká irónia,že??tebe tam chutila tá strava-nikdy v živote si sa ešte tak dobre nenajedla??-citujem ťa..a sestričky,ktoré mimochodom slúžia v nočnej po jednej mali čas s tebou vysedávať na posteli
a čítať si časopisy???pritom keď majú nedajbože v noci 3-4 rozbehnuté pôrody,tak naozaj nič iné nemali na práci,len s tebou si čítať na posteli časopisy.. 😀 😀 😀 No comment.. 😠

andy.a
12. aug 2007

už sa na tom kočky dobre pobavili aj v téme Piešťany... 😀 😀 😀

maruschka
autor
13. aug 2007

andy,ale trocha zapáraš,nie 😖 Tak asi budem klamať.Ty si rodila v Piešťanoch,keď odsudzuješ?????Ja som to zažila a to,že je niekto prieberčivý v strave ma mrzí.Moja mama je profesionálna kuchárka,a varí aj v BA na banketoch,takže viem,čo je super strava-nie som neandrtálec.Ale oproti Trenčínu,kde som rodila pred 5 rokmi,to v Piešťanoch je super strava.A k tým časopisom,nehovorím,že tam sestričky presedeli celú noc,alebo áno?????Ja som myslela,že modrý koník je stránka,kde sa mamičky môžu vyrozprávať,poradiť,podeliť so skúsenosťami,a nie,že sa im tu bude niekto vychechtávať do tváre a prevracať jeho reči úplne naopak.
Dúfam Piešťany,že ste sa naozaj dobre pobavili,len mi je ľúto,že na môj účet....Asi sú ľudia,ktorí sa potrebujú nasilu zabaviť a to je jedno na čom, však???? 😠

mrenka
13. aug 2007

maruschka,co sa tykalo v stravy aj v tn bola super,hlavne ranajky 😉 neviem,co tu mate medzi sebou s babami z pn,ale toto hadanie sa sem fakt nepatri... 😒

maruschka
autor
13. aug 2007

mrenka,ja som napísala príspevok ohľadom piešťanskej pôrodnice,kde som chválila stravu,sestričky,doktorov,atď.Je mi však ľúto,že to niekto dneska otočil proti mne.A ja som človek flegmatik odnarodenia.Takže odpoveď som napísala,a už sa k tomu vracať nemienim.A ja si tiež myslím,že takéto príspevky na modrého koníka nepatria.Takže prepáč,ak som ťa nejako pobúrila.Ale každý normálny človek by tak zareagoval.

maruschka
autor
13. aug 2007

inak máme dovolenku,tak musíme vymyslieť nejakú úžasný program pre deti.Chceli by sme ich zobrať do TN,tam bývajú divadielka pre malé deti,aj také čo neobsedia.Uvidíme.Asi bude ZOO v Bojniciach,i keď pri poslednej návšteve zámku sme skoro zhodili vzácne obrazy,takže strašný stres.Chceli sme ísť do Tatralandie,ale je zima na kúpanie.Tak neviem,nám to počasie skrátne vždy vyjde tak,že nie je ani leto,ani zima. 😀

mrenka
13. aug 2007

maruschka,ja to nechapem,ze to niekomu robi dobre hadat sa tu,myslim,ze na to tato strasnka absolutne nebola vytvorena.. 😒
no o tom MC vobec neviem,chodte s drobcami do GA,teraz tam otvarali nejaky new aquapark a ma byt aj v poho pocko 😉

maruschka
autor
13. aug 2007

vieš,čoho sa bojím,aby malá nedostala niečo vo vode, keď všade sú už termálne kúpaliská.Má síce plienku na plávanie,ale tá vodu nezadrží.

mrenka
13. aug 2007

hm,no to moze chytit aj v tej tatralandii,to je asi uplne jedno☹
no tak potom zelena voda,sice tam teraz nie je moc co robit,buduci rok uz to bude lepsie,bude tam aj skakaci hrad pre drobcov 😉
no fakt ti v tomto neviem poradit,kulturu v NM absolutne neregistrujem 😒

maruschka
autor
13. aug 2007

Podstatné je,aby sa decká vybláznili.Na Zelenj sme boli tento rok každý deň,tak ten skákací hrad poteší,škoda,že až na budúci rok.Tak pôjdeme teda na kúpaliská,veď baby sú zdravé,takže hádam nič nechytia.Ale to tak vyzerá,že dovolenkovať začíname až od zajtra.Manžel išiel do práce.Huráá.Keď od sesternice zistím viac o tom materskom centre v Meste,tak to sem hodím,možno budem mať niekto záujem.Celkom rada by som tam išla aj ja.Uvidíme.Teraz riešime dovolenku a potom veľký stres-škôlka.Neviem,ako si zvykne.Dúfam,že dobre.takže papa 🙂

mrenka
13. aug 2007

a do ktorej skolky chces dat malu?

maruschka
autor
13. aug 2007

Ale ja nie som z Mesta.Ale počula som,že v Meste je dobrá škôlka pri pošte.Aj som tam bola a je tam pekne a pani učiteľky sú milé.

mrenka
1. sep 2007

babulky z nm,piste aj sem,nemusia to byt len mamicky,ale aj tehulky,snazilky atd,maruschka zle naformovala nazov,ale to nevadi...

chiara.rrika
1. sep 2007

ahojte novomestanky..ake mame dnes skarede pocasie ☹

mrenka
1. sep 2007

ahoj chiara,a ty byvas v nm?mas v pase,ze zahranicie 😕 😕 😕

chiara.rrika
1. sep 2007

som z noveho mesta ale byvam v taliansku.

maruschka
autor
2. sep 2007

čaute baby.Nie je možné,že sa našli mamičky aj z nášho okolia.Čau mrenka,dlllho som tu nebola,nestíham,tak len úchytkom píšem sem-tam do nejakej témy nakuknem.Neviem,nejako si teraz neviem zadeliť čas.Zajtra nastupujeme do škôlky,tak využívame august ako sa dá-výlety,kúpanie.Už ma to pomaly ani nebaví,ale baby sú ešte čiperky,takže kým ja s mužíkom odpadávam,tak baby nahadzujú disco tempo.. 😀 😀 Čauko chiarra.rrika.Tak už sme tri z Mesta a okolia.Včera som sa potešila,lebo konečne vytlačili tričká Modrý koník a zajtra mi ide do pošty,takže v útorok už bude v skrini.Taká som už uťahaná,dneska sme boli opekať v horách a ledva sa vláčim.Ideme ešte na výstavu kvetín a potom idem chystať veci do škôlky.Obávam sa,že zajtra spravím nejakú smutnú scénu v škôlke.Chcel ísť aj muž,ale úplne mi stačí,že ide moja mama.Muž by to fakt nepredýchal.Asi by preplakal celé štyri hodiny,čo bude malá v škôlke.Zatiaľ ju dávam iba doobeda.Takže tento týždeň ideme do Nového Mesta na nákupy-tepláky,tričká,nátelníky,botasky...Hurá,to je tá stránka škôlky,ktorá ma vôbec neteší,lebo naša malá a nákupy-to sú dve odlišné dimenzie... 😒 😒 A čo vy,ako žijete?? 🙂 🙂 🙂

maruschka
autor
2. sep 2007

Ozaj baby,ideme na krst chlapčekovi-ideme za krstných,v živote som nekupovala zlato-retiazku-máme kúpiť retiazku alebo čo?Hodinky asi nie,tak mu asi kúpime z bieleho zlata retiazku len neviem,či sa kupuje pre dospelého alebo nejaká detská?Doteraz sme kupovali len prsteň a hodinky.Takže z retiazok som úplne mimo...Čo myslíte??

mrenka
2. sep 2007

maruschka skus privesok nejaky 😵

chiara a kde v IT byvas?my sa chystame v marci do rima,ja osm tam uz sice bola 4krat,ale mangel a lilianka este nie 😵 😵 ake byva v marci pocko?

chiara.rrika
2. sep 2007

ahojte tam je naozaj skoro stale teplo, len v zime stale prsi a v marci je tak dvadsatpat stupnov,ja byvam pri florencii 🙂

maruschka
autor
2. sep 2007

ahoj chiara.Trocha ti závidím.U nás je leto a ak sa trocha ochladí,už mi to lezie na nervy.A viem si živo predstaviť,ako sa budem cez zimu predierať cez snehové záveje s kočiarikom.Ešteže máme trojkolku a má obrovské kolesá.kúpili sme si trekingovú.Ešteže tak.Ale už teraz mám z tej zimy po nálade.Mrenka,tak idete do sveta.A idete na nejaký spoznávací zájazd alebo normálnu dovolenku??

chiara.rrika
3. sep 2007

Ahoj maruschka, no mne niekedy ten sneh aj chyba vies neni su to vianoce ako u nas ale nevadi, ja som momentalne este na slovensku ale uz v stredu chvalabohu odchadzam za muzickom, lebo ja som rodila tu, vies si to predstavit mamickin maznacik, tak som chcela rodit pri mamicke 🙂 🙂

maruschka
autor
3. sep 2007

to je úplne normálne,že každého ťahá domov.Pri rodine sa cíti človek bezpečne.My sme malú teraz zaviedli do škôly-prvý krát.No ona v pohode,odvážne vkráčala do škôlky,ale ja som to potiahla len po skrinky,potom som to vzdala.tak ju manžel odviedol do triedy.Hrôza.Decká by od nás vôbec nemali odchádzať.Ale ona sa tešila na deti,má tam kamarátov a tak sa doma nebude aspoň nudiť.Ešte to musí prežiť Maruschka a ja,že nebude doma. ☹ 🙂

chiara.rrika
3. sep 2007

Ale prosim ta ved ona je urcite rada, spozna tam vela kamaratov, co nepamatas ako nam bolo v skolke dobre, ved tam bolo vzdy tolko hraciekkkkkkkkkkkk 😀 😀 😀 😀

martinkamm
3. sep 2007

ahojte babenky mozem sa pridat sice nie som este mamicka ale som buduca mamicka 😵

maruschka
autor
3. sep 2007

chiara,ja som prvý rok neustále plakala za mamou.A to som bola so staršou segrou v triede.Ale Julka je celkom iný prípad,to je tak odvážne a samostatné dieťa,že ja len niekedy nechápem,kde sa to v nej berie.Ale dosť urobilo to,že segra-učiteľka ju bráva so sebou do školy a niekedy aj na hodiny.Takže je už taká zbehnutejšia.Škôlka sa páči aj mne,dávali tam nové plastové okná,strechu,maľovali,takže je to super.A menšej dcérke sa tiež veľmi páčila,hlavne hojdačky a detské ihrisko.Tak som rada,že je taký malý hrdina.A ja teraz budem mať troška viacej času na Maruschku.A veď za chvíľku si ideme pre ňu.Dávam ju iba doobeda.Tak to dúfam rýchlo ujde. 🙂

chiara.rrika
3. sep 2007

ahoj jasne , babulky moj ma mesiac a dva tyzdne a v stredu prvy krat leti tak som zvedava na ten chaos v lietadle..on urcite nebude spat tak mam trochu obavy.. prave ideme do mesta na nakup takze letim ahojcek
maruschka potom napis ako sa malinkej pacilo 🙂