Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

monatko
29. jan 2009

renuska, ano, ak mas zaujem, daj mi tvoj mail a ja ti tam vsetko poslem..

renuskacool
29. jan 2009

radfi1 čo sa toho času týka to máš úúúúúplnú pravdu!!!No a dík za tú sípku zatočenú... 😀 😀 😀

mirkaff
29. jan 2009

fiha renuskacool tak to som nevedela ze ty si to tu zalozila,,,,, 🙂 nas Ondrejko ma dnes mrncavy den,uz dva krat mal v plienke riedke,len neviem ci zo zubkov,alebo sa k nam stahuje dalsia choroba 😖 od osmej je hore a momentalny stav je ze striedavo vyhukuje v postielke od radosti a reve.....oci ma totalne spave..no koncim,,uz je toho placu moc

renuskacool
29. jan 2009

Mail mám myslím v pravo-kde sú kolonky fotoalbum...atd. A miskaff-temu založila som myslela tému tiráčky Nové Mesto n/Váhom-čo tu bola debata včera večer,nie túto miestnost.... 😀 😀 😀

renuskacool
29. jan 2009

Jaj a hnačky sme aj mi mávali pri zúbkoch,ale hlavne soplíky....Malá má 14 mes.a máme už 16 zúbkov-vrátane stoličiek a očných...tak snád bude pokoj chvílku...začali sa jej rezat v 3 mesiacoch.... 😀

miriamkac
29. jan 2009

Dad1 a radfi1 (my sa pozname aj osobne, dokonca sa aj zdravime 😝 ).....myslim, ze nikto tu nechcel nikoho osocovat...ja som sa k vam pridala, ale tym, ze vy mate hlavnu temu kocikovanie a mate spolocne zaujmy ako novomestanky, velmi tazko sa mi medzi vas zapajalo. My sme tu 90% prispievateliek z okolitych dedin a tak co sa tyka osobnych stretnuti, je to komplikovanejsie takze preberame tu cokolvek.....to len na vysvetlenie.....ved ked sa chcete pripojit, ste vitane 😀 .....

renuskacool vitaj medzi nami...hmmm....tak z tej strany od Vasoviec si tu jedina 😝

renuskacool
29. jan 2009

miriamkac dakujem.....Hej to som si všimla že som tu jediná..Hm čo už. ☹

miriamkac
29. jan 2009

Vadoviec......oprava...ale ved si pochopila.... 😉 ...........

mirkaff
29. jan 2009

cau Miri..uz mozem zajtra ocakavat postu??no Renka my nemame ani jeden zubok,maly konecne zaspal,proste sa musel vyrevat,unavit,dokonca nepomahalo ani moje natrasanie.......a momentalne ocakavam prichod s vysvedcenim

renuskacool
29. jan 2009

Hej pochopila...A ty si odkial?Máš tuším dvojíčky...Máš sa potom čo obracat.... 😝 😝

miriamkac
29. jan 2009

Miri...dnes mi to tiez nevide...MM beha s autom po servisoch s ohliadacom.....a decka sa mi nechce vetrat v takomto pocasi....az zejtra, az zejtra... 😝 .....napisem ti, ked to poslem.... 😝 ale uz je to nachystane..(viem som leniva, dobrovolne sa priznavam...)

😅

miriamkac
29. jan 2009

renus...byvam v Cachticiach, inac som vyrastla priamo v NMnV.....tam mam aj rodicov... 😅

renuskacool
29. jan 2009

Syn mal prvý zúbok ako 10 mesačný a táto buchta moja napreduje mimo smerníc.Má 12kg.... 😀

renuskacool
29. jan 2009

V čacht.mám rodinu-taku vzdialenu,aj kolegu byvaleho a teraz kamarata.

lienka55
29. jan 2009

Ahojte,
konecne som sa sem dostala a hlavne som to tu vsetko docitala 😝 .Varila som cele doobedie,lebo maly stale reval len na mne zaveseny a nie ,a nie dovarit. 😠
Skoro sa tu tusim zvrhla bitka? 😀 😉 Urcite to tak nebolo myslene ,ako to vyznelo. 😉

rikarr
29. jan 2009

ahojte baby.....čo porábate?
viki už spí tak ja si idem kafe uvariť a učiť sa....sa mi nechce ale muž ma večer vyskúša...možno bude aj odmena 😝

miriamkac
29. jan 2009

Veru erika...tu kavu si idem aj ja uvarit..... 😝 ...
Dnes cakam svokru...uff....bude tu az do nedele......ale na upratovanie sa vy...em...

sticker
29. jan 2009

Jááááj, vidím, že sa tu zase veci vysvetľujú inak, ako boli myslené.......A ja že prečo sa mi celé doobedie štikútalo.
Takže, pre čitateľky tejto témy - keby chcem niekoho ohovárať, nepíšem priamo do fóra, ale posielam IPčka, to len pre vysvetlenie.....
A je tu kopec "smajlíkov", niektoré som aj použila v mojom príspevku, konkrétne 😀 . To je úsmev, nie výsmech, ani nič iné.
Posledné čo potrebujem je sa tu s niekým dohadovať o bezvýznamných veciach. Každý píše, kam chce a kde sa cíti dobre.
Naozaj necítim potrebu sa za niečo ospravedlňovať, lebo nemám za čo. Všetko čo tu píšem, je pre pisateľky tejto témy a mám dostatočné IQ aj EQ nato, aby som verejne niekoho ohovárala. Neviem, čo by som tým získala....ani len dobrý pocit nie 🙂

renuskacool
29. jan 2009

Neako tak je to..... 😉

lienka55
29. jan 2009

Nejako som sa tu ,,rozkukala,,a pomalicky mi skoro zhorel obed 😀 ,vsade smradu. 😝

miriamkc tu svokru ti nezavidim,ale ked si rozumiete, tak nie je co riesit.Aspon ti pomoze s detmi. 😉
jani nerozculuj sa budes mat vrasky. 😀

sticker
29. jan 2009

No Leni ja sa práveže nerozčuľujem 😕 😀 Len sa divím 😝
A nie som si istá, či si Mirka až tak rozumie so svokrou 😲

mirkaff
29. jan 2009

cauteeeeee..drobec spi,Martinka basti vysveckovsku cokoladu a rozklada pexeso.....boze baby a Erika je Novomestanka??sak ja az cil zistujem ze neviem....prosim vas da sa vobec rozumiet si so svokrou 😲 😲 😲 tak si ideme dat s Martinecku particku, pa pa a Miriamkac citaj IP,mala zmena.

miriamkac
29. jan 2009

Jani.....ja si so svokrou rozumiem, len niekedy ona so mnou nie.... 😀 ......V podstate je to dobry clovek, len cely zivot robila riaditelku v skole, tak ma pocit, ze moze riadit aj nas....no....proste choroba z povolania.... 😖

lienka55
29. jan 2009

Konecne obedujem,ale nevydaril sa mi dnes obed,mm bude frflat. 😝 😀 😠

miriamkac
29. jan 2009

lienka to ako mozes povedat: ze nevydaril sa obed........????.......samozrejme, ze sa vydaril.....!!! 😀 A ked bude frflat, nech si spravi sam.....ma ruky nie?....no... 😀 😝 😅

janette4
29. jan 2009

ahojte.jáááj svokra....ani mi neprimopínajte,lebo dnes je celkom pekný deň.

Krpček tiež ešte nezačal nariekať,tak je dobre.ale čakáme jeho frajerku,tak sa chce asi ukázať.
Na obed si ocikal body, som sa smiala,že to naschvál, aby som ho prezliekla do čistého,aby sa mohol ukázať ako fešáčik. 😀

Vadovce sú kúsok od Starej Turej, no pár kilákov, takže z tohto smeru sme tu už dve. 😉

janette4
29. jan 2009

Miraimkac, moja švagriná má budúcu svokru bývalú učiteľku...viem o čom hovoríš(vlastne píšeš) 😉

mirkaff, Erika je z Moravského Lieskového.ozaj sme tu tuším z každého kúta pozliezané. 🙂

miriamkac
29. jan 2009

janette...myslela som okruh dedin ako je Visnove, Hrachoviste a tam patria aj Vadovce....St. Tura...je extra trieda... 😀 a z tych dedin tu zatial nemame nikoho....az teraz renusku... 😀 😀 😀

simasa
29. jan 2009

Ahojte,
tak ja musim moju svokru pochvalit. My si rozumieme. Nesnazi sa nas riadit, ani rozkazovat. Poradi, ale vzdy to uzavrie s tym, ze si mame urobit podla seba.

lienka55
29. jan 2009

mirkaff ake bolo vysvecko? 😉
miriamkac,no nevydaril sa lebo ani mne to nechutilo moc 😝 .
janette tak vy takto zhurta a naostro 😀 dohadzujete Matuskovi uz farajerky? 😀