Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

jenna7082
31. jan 2009

no ona je taka obycajna, gulata , s kvetinkami nejakymi...som myslela ze bude detská, nejaky macko alebo co ja viem co....no nevadi, jasne, ved nejde o zivot 😅 ved porobim fotky, hadam potom prihodim do albumu

lienka55
31. jan 2009

uz sa tesime!!! 😅

natsa
31. jan 2009

halo je tu niekto?tak som sa bola preis dnes aj z malým.Išla som okolo mat.Centra Manna.Celkom ma to zaujalo.Povedala som si,že tam budem chodit.Máte niektorá skúsenosti.Ako to tam vyzerá,kolko sa tam platí a odkedy tam môžem chodit z dietatom

lienka55
31. jan 2009

Tak ja uz mam za sebou kadernicku,a uz len cakam a cakam,...este maku up,prezliect sa a ide sa ale este mam cas.

mirkaff
31. jan 2009

ahojte.a vitam medzi nami Natsu.......ale dnes je to bez 10minutoveho citania....uspesne sme absolvovali cestu do Bratislavy.....teda museli sme az dole do Samorina,no a cestou po tych dedinach som chytila velku protimadarsku traumu.proste ma sokli tie madarske napisy,,,sice som si pripadala ako padnuta z ceresne ako ma nazval MM.ze co sa tomu nahlas pol hodinu cudujem.so slovami "ty konos ja bych to trhala zo zeme"......a v BA som si pripadala ako v kralikarni a ked sme este asi 20 minut hladali ten obchod,no hovorim si sak nase zajace sa maju lepsie.....Natsa ty si novomestanka,,teda zijuca v N.M.n/V ???.......Jenna a aka bola torta a aka bola oslava??? 😀

mirkaff
31. jan 2009

jaj lenka vy dnes plesate 😀 😀 😀

lienka55
31. jan 2009

mirka co ste robili v BA a Samorine?Mrkla som fotecku novu,ke si to vyhrabala,super. 😀

natsa
31. jan 2009

ano som meštanka.Ešte si musím niekedy pridat fotky do albumu nach sa máte na čom kochat.Mirka ff čo v Šamoríne?Mi sa chystáme teraz 19 tej fotografke do senca.Už sa tešim.Predtým by sum chcela íst ku kaderníčke na stanicu na melír.Juj ako sa teším.Zasa budem krásna

erika13
31. jan 2009

Caute baby,mozem sa k vam pridat?Vasa tema mi vyhovuje najviac.Vacsinou ste z okolia NM,aj ja byvam 11km odtial.Inak som sestra Lenci13,co sem obcas prispieva. 🙂

natsa
31. jan 2009

Tak vitaj 😎

erika13
31. jan 2009

Natsa,aj ty si nova,ze?Ja son vNM byvala 20rokov,aj kocikovanie som si tam uzila,ale to bolo pred 13rokmi.Je tu nejak mrtvo,baby,kde ste?

natsa
31. jan 2009

Asi sa staraju o deturence.ja mám teraz malého na kolenách a tak píšem.Včera to tu boli živčie.

janette4
31. jan 2009

ahojte, Natsa aj Erika, aj ja vás vítam.

Maťa, ohrádka je pekná,aj nám ju doviezli,lebo nevošla do auta.celkom sa mu v nej páči, má kopu miesta.Aj sa ma manžel pýtal,ako vypadáš,že ťa tam stretol, bola si s kočíkom.

Erika, a kde teraz bývaš? 🙂

janette4
31. jan 2009

natsa, ešte je málo hodín, počkaj po 20tej.

janette4
31. jan 2009

ja som práve uspala krpca, mám taký blbý pocit,že to bude ďalšia na figu noc. Kurnik, ak mu pôjdu zuby,nech už konečne vylezú. ☹ túto noc podchvíľou plakal,lebo sa dal na bruško a v spánku sa nevedel dať naspäť, a o 3.20 už bol milostivý vyspaný.Takže sme sa do 5.hod. jašili v posteli,aby sa unavil,lebo rozprávky v TV ešte neboli, potom ešte zalomil do 7.hod.Dúfam,že dnes ma to nečaká zase. ☹

myslím,že malý zase tie zadné soplíky a stekajú mu dole hrdlom.stále chuchme, dusí sa mi,kašle, ale odsávačka nič nevytiahne.Striekam mu fysiomer aj Libenar,ale nepomáha,dnes som mu dala vyššie matrac, asi v pondelok pôjdeme k dr.Vyskúsenejšie maminy, neviete mi poradiť, ako by som mu dovtedy pomohla,

erika13
31. jan 2009

Byvam v Podoli 5rokov,predtym sme tu byvali do mojich siedmym,medzitym na Hajovkach.
S pocitacom sa kamosim az od Vianoc,ked som dala zapojit internet a je to dobra vec,aj pozierac casu.Aspon spoznam novych ludi

sticker
31. jan 2009

Fíííííííha!!! Ktože to k nám zavítal 🙂 😉 😉 😉

sticker
31. jan 2009

Žanet nechcem Ti brať ilúzie....ale tých zubov sa tak skoro nezbavíš 😅

sticker
31. jan 2009

No Erika, šup šup, Ty už nemáš deti na uspávanie 😝

sticker
31. jan 2009

Žanet ak máte zvlhčovač vzduchu, tak ten zapni, alebo do zásuvky tuším otrivin....ja som dávala obyčajnú mokrú plienky na radiator 🙂

janette4
31. jan 2009

zbaviť sa ich nechcem,len aby mu už konečne vyliezli aspoň tie prvé. ešte nespí ani hodinu a už 3krát hrozne plakal. ☹

ozaj, kočky a ako to vyzerá s tým stretkom?bude-nebude?

sticker
31. jan 2009

No veď ja som to tak myslela - že ešte si užijete.... 😅 Potom som si uvedomila, že som to blbo napísala 😝

natsa
31. jan 2009

No som zvedavá kedy to moje zaspí.Včera išiel spať 23,30.Sticker máš pekné detúrence.Vyzerajú to bit malé šidlá 😲

sticker
31. jan 2009

Len mm mi tu čachruje, tak som nebola sústredená 😝

sticker
31. jan 2009

Nat ony nevyzerajú, ony sú 😀 😀 😀 😀

sticker
31. jan 2009

Ale sú fajn. Aj sa spolu hrajú, aj upratujú hračky, ľúbia sa. Keď ideme do škôlky pre Janku, tak Julku "beží" po schodoch a uteká si otvoriť dvere do triedy a hrnie sa k Jaje a vystískajú sa 😵 Toto zbožňujem najviac. Ale Janka je teraz asi "v puberte", tak toto je trochu ťažšie a neskutočne ma to vyčerpáva 😝

natsa
31. jan 2009

no to je tiež pravda.Mi sme tiež chceli mat dievčatko ale akosi nám to navišlo.Možno na druhý krát.Čo ste robili aby ste mali dievčence?V našej rodine sú sami chalani.Aj moja segra má chalanov dokonca 3

sticker
31. jan 2009

U nás sa zase chlapcom moc nedarí 😅 Ale inak....s obidvoma som otehotnela 6-8 deň menzesu...tak možno to je "recept" 😀 😀 😀

sticker
31. jan 2009

Ja som veľmi chcela baby a dokonca aj mm chcel baby 😀

natsa
31. jan 2009

ja som mala z otehotnením problém čakala som 6 rokov.napokon som otehotnela že ani som nevedela ako.ja mám napravidelný mc.