Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mrenka
30. nov 2007

miri,tu dnes snezilo,u vas stale prsi??

monatko
30. nov 2007

cauko mreni, no spominal 😉 povodne som s nim mala ist zubarovi a do mesta autom, ale kedze boli cesty ake boli, isiel pesi nakoniec...

a my sme si dne robili male vianoce, pustili sme si koledy a dali si oblatky s medom..... no bolo to super, az na to, ze po darcekoch ani stopy 😕 😀 vy uz mate nieco kupene, zienky?

angelos
1. dec 2007

ahojky

Hanka vonku spi,tak mam minutku.. 🙂

mreni hanka ma stale len 2zubky,tak jej potom pojdu asi tiez vsetky naraz 😖

marusch vraj dnes u vas zacinaju vianocne trhy,je to pravda?to ako normalne stanky,punč a tak?

neviete ako je to v meste na mikulasa?kedy na namesti zacina ta žurka?

monatko
1. dec 2007

mreni, prosim ta, nevies, co je toto za kocik? 😎

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

monatko
1. dec 2007

fiiiiiiiha, dik angelos ten cierno-biely je stylovy 😝 a nevies nahodou o nom, aky je? skusenosti atd......

mrenka
1. dec 2007

mon,neviem ziadne info na tento kociarik,najlepsie je ist rovno ho vyskusat nazivo..

leni,no lili tiez 10mesiacov nic,a odvtedy jej to rastie ako dive..uz ma 9zubkov a 10ty sa tlaci..

martinkamm
1. dec 2007

ahojte babenky

mrenka
1. dec 2007

martinka ahoj,ako?

martinkamm
1. dec 2007

mrenka ahojcek celkom fajn vy sa pochvalte.i ked mam toho vela zajtra idem zacat konecne pisat diplomovku

mrenka
1. dec 2007

no my sa trapime so zubami ☹ aj so soplikmi,ach jo,ved pockaj,aj teba to caka.. 😉 tu diplomku ti veru nezavidim,ja som si to tiez nechala na poslednu chvilu a potom som riadne stresovala 😖

martinkamm
1. dec 2007

no snad nebude az tolko stresu lebo ja to asi v normalnom case nestihnem

mrenka
1. dec 2007

a kedy to mas odovzdat?

martinkamm
1. dec 2007

normalne na buduci rok v aprili lenze ja posledny marcovy den mam rodit

mrenka
1. dec 2007

a ako to mas vyriesene?

martinkamm
1. dec 2007

tak ze to odovzdam po termine a statnice pravdepodobne absolvujem az v septembri

mrenka
1. dec 2007

tak potom pohoda,nemusis sa stresovat...no ale s tymi statnicami v septembri,neviem...vidis to tak ruzovo?myslis,ze sa ti bude chciet ucit pri drobcovi?

maruschka
autor
1. dec 2007

martinka,tak to ti držíme všetky palce a duplovane...a neodkladaj si štátnice,lebo pokiaľ je bábätko maličké,tak ti prespí celý deň-budeš mať čas sa učiť,ale keď je už väčšie,tak si vyžaduje tvoju 100% pozornosť..a to je už naozaj ťažšie urobiť čokoľvek a nie sa sústrediť na štátnice. 😉 😵 😵
angelos,trhy nám začínajú až na budúcu sobotu,dnes nie.. 🙂 a ten punč,tak to asi nebude-na to si budeš musieť počkať na trenčianske vianočné trhy..alebo novomestské 😎 🙂
a zasa bežím,drvím PSY..na pondelok.
Monatko,tieto kočíky sú naozaj pekné-hlavne tie nové poťahy kvietkované-mamičky na ne chodia do Poľska,ale mne sa zdá že majú maličkú vaničku-to je ten model tak do tak do 8 mesiacov a potom už len na sedenie..Krásne kočíky majú v Južanke v Pre deti,v PN pod Kolonádou v tom detskom a ešte v TN v Rico Baby v Laugaríciu..Radšej si tie kočíky obzri osobne,lebo na internete vyzerajú všetky veľké a keď ho vidíš v skutočnosti,tak tie hlboké vaničky sú len na 6-8 mesačné bábätká a potom čo s ním budeš robiť,keď sa mu bude chcieť spinkať alebo keď ho budeš musieť dať do fusaku a ešte do deky cez zimu?Alebo choď do Poľska,tam kúpiš značkové kočíky aj o 4-5 tis.lacnejšie ako tu na Slovensku.. 😉Inak je tu téma vo Všeobecných témach-Kočiariky z Poľska a tam ti baby poradia,si tam chodia nakupovať celú výbavičku-od kočíka,cez postieľku,baldachýn,hniezdo,oblečko....a všetko naraz.Veď tie isté vecičky,čo predávajú v PĹ,tak ich dovážajú do detských obchodov na Slovensko,takže tu kúpiš to isté,čo v tam,len o niekoľko stoviek drahšie...

monatko
3. dec 2007

marusch, no jasne, to chce vidiet nazivo.. preto by som asi cez net kocik nikdy nekupovala 😒 dik za tipy 🙂

mreni, wo bist du?

mrenka
3. dec 2007

mon,helou 😉

monatko
3. dec 2007

no helou, kukala som si tvoj albumik 😉 lili prerastla lucku? ci sa mi zda..

mrenka
3. dec 2007

no veru,vyskovo su rovnake,lili uz je mozno o kustik vyssia,ale postavou su ako chalan a dievcatko.. 😀

mrenka
3. dec 2007

leni,krasne nove hankine fotos 😉

monatko
3. dec 2007

ked som sa pozerala na lucku, to ako keby som seba videla pred x rokmi, tiez take sparadielko, ale zlate su babulky obidve 😉 ale lili vyzera byt dobry zivel, lebo na kazdej fotke jej tusim nieco berie z ruky 😀 😀 idem asi kuki susedov..

mrenka
3. dec 2007

no ved aj je 😉 som zvedavco na to tvoje male,kedy uz budes vediet tt??

monatko
3. dec 2007

buduci tyzden idem na kontrolu..... tak snad uz ho aj ividiiiiiim 😵

angelos
3. dec 2007

ahojky

tak len na minutku a idem spat...

mreni dakujem 🙂 aj lili ma krasne nove fotky. 😎 vzdy som sa ta zabudla opytat,preco zmizli vase albumy ☹ ale uz je tu znovu,tak fajn 🙂

mrenka
4. dec 2007

leni preto,lebo niektore osoby smiruju a potom si na mne liecia svoje komplexy,takze uz tu nemienum robit ziadnych 30albumov,aj tieto po case vymazem...to je preto,ze su take vianocne..

mon,som zvedava 😉

monatko
4. dec 2007

mreni, to niekomu ako neda spavat album, co si tu zalozis? 😕 😖 to aj taketo veci sa daju zavidiet? no sme my ubohy narod 😔

aj ja som zvedava, dnes sa mi snivalo, ze som v 10tt, taka som bola rada, inac vcera som bola 1.krat pokecat s WC ☹

mrenka
4. dec 2007

mon,no konecne funguje stranka,ano niekomu to velice vadi...no ale to je na osobny pokec,nemozem to tu ani rozmazavat...
no vitaaaj,a pokec bol dlhy??