Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

miriamkac
29. apr 2008

my sme boli tiez vonku.....a to je hrozne, ja neviem ako mam deti obliect...zas az tak teplo sa mi nezda a my chodime von po 16:00...a to uz slnko tak nehreje...ja mam z toho hlavu v smutku...

julca80
30. apr 2008

s tym obliekanim je to otrasne. Raz ju obleciem vela, raz malo, proste des. Napriklad dnes sme isli doobeda von okolo pol 11tej, svietilo slnko, cize bolo celkom teplo, tak za pol hodku zacalo fukat, zamracilo sa a zostala nam zima.
Proste na nervy. 😠

miriamkac byvate priamo v NMnV?

monatko
2. máj 2008

Mati, mozeme aj tu 😉

elanela
2. máj 2008

julca80 ahoj ja som zo Starej Turej

jahodka11
2. máj 2008

ok monatko, som tu, aj ked maly este moc nespinka

monatko
2. máj 2008

jeeeee tak super, tak ako ste sa zabyvaliv BA? kolko ste tam?

jahodka11
2. máj 2008

monatko, uz viac ako 5 rokov tu byvame, ale vo vlastnom len 2 roky 🙂
maly uz spi, tak ma chvilku klud 🙂 a ty ako? kde byvas? viem, ze v nmnv, ale kde presne...

monatko
2. máj 2008

no my si prerabame podkrovie u nasich, ale to len tak docasne, urcite by sme chceli svoje hniezdocko, len to budeme este musiet taaaaaaaak makat 😅 no a teraz aj budeme mat ine priority a vydavky, takze najblizsie 3-4 roky to vidim realne 😎

Matka, a ty si rodila uz v BA? asi hej ze? ako bolo?

jahodka11
2. máj 2008

ano, rodila som na antolskej 🙂 uplna spokojnost, mala som zazmluvnenu doktorku....vdaka nej bude aj druhe babo 🙂 a tak som sa bala, ze by som si vybrala cisarsky, ak by to bolo mozne.....dobre, ze nebolo 😀 mam z toho krasny zazitok, niekedy mi je aj luto, ze to uz bolo....aj ked bude este min jedno dieta, ale prvykrat je prvykrat 😀

monatko
2. máj 2008

no mne uz moja dr "hrozila" cisarskym, asi to bude nevyhnutne..... ja by som radsej rodila asi normalne, keby to bolo na mne, no tak ale asi si nenavyberam 😖 a kedy by ste radi druhe babo? 😉

jahodka11
2. máj 2008

monatko, ale ak dr povie, tak posluchni...ja som veru robila, co mi povedali 🙂 a nechapem, ako moze niekto pocas porodu nespolupracovat, ved by som sa baaaaala....
ozaj a ake babo to mas na fotke? sestrine? nema album?
este som zabudla, ze super, ze podkrovie, ved su to tvoji rodicia, bude fajn 🙂)) pozdrav maminu 🙂
druhe babo, zatial plany az o 4roky najskor, ale uvidime....radi by sme si danielka vychutnali a tiez nechcem mat dve malicke deti naraz..... 😒

monatko
2. máj 2008

to je moja neterka, sestrina dcerka, narodila sa v januari, takze pre mna veeeeeeelmi prospesne, mozem sa trenovat o sto dvesto 😀 seestra byva v MA, takze moc sa nevidame, raz za mesiac dojdu s malou, tak to si vies predstavit, ake je to vzacne 🙂 niekedy sa s mamou hadame, kto ju prebali, oblecie, atd 😀
no fakt musim povedat, ze som rada, ze mame taky super vztah s nasimi, aj s manzelom si perfektne vychadzaju, takze to potom vsetko lahsie ide....... no a kedy sa to sem chystate?

jahodka11
2. máj 2008

jaaj moni, v dobrom zavidim, hlavne maminu, ved vies ☹ neuveritelne chyba 😢 chystame sa buduci predlzen vikend, ale planujeme byt u babky v srni na zahrade.....budete doma?
tak to je ale super, to mas dobry trening.....ja som sa veru prve razy bala aj prebalovat, take to bolo mallicke a chuducke....🙂))idem si dat sprchu a vratim sa, dobre? ozaj a setra tu nema album? ze by som pozrela viac foteciek?

monatko
2. máj 2008

☹ ☹ to ti verim, mama je mama, je tazke o tom pisat.......

no my by sme mali byt doma, tak sa mozeme dakde stretnut.. tesim sa na malickeho, na fotkach je taky zlatusik 😵 ved sa dohodneme cez IP..

monatko
2. máj 2008

sestra neni na MK, ja tu nechcem davat jej fotky, ale mozem poslat mailom..

jahodka11
2. máj 2008

ok moni, mozeme sa dohodnut, tesim sa 🙂 uz som tu 🙂 tak posli nejake mailom, ked budes mat cas, som ti moju adresu posielala minule..a ty ako? vsetko v pohode?

monatko
2. máj 2008

celkom to ujde, nastastie nemam nejek extra kila navyse, takze to je fajn, len tie krce v noci jak svina 🤐 a este nemozem stat dlho na nohach v obchode, zacne sa mi motat hlava a je mi na omdletie 😒
dneska som kupovala este nejake drobnosti pre malickeho do vybavy, joooooooj tak sa vytesujem, uz aby ubehli tie dva mesiace...
poslem ti daco, ale dnes uz to asi balim, uz sa mi zatvaraju oci 😔

jahodka11
2. máj 2008

haha, jasne, chod si pospat kym sa da 🙂 aj ked nas maly je velky spac, od 3. mesiaca spi celu noc, len teraz je to trosku bieda, idu mu zubky 😠
neboj, ubehne to, ale aj tie prve mesiace, tak si to vychutnaj, ani nevies ako a uz bude mat pol roka, ako nas 🙂
idem teda pozerat tv a tesim sa na fotecky 🙂

monatko
2. máj 2008

jooooooj chudatko male, tak teraz to mate perne, ze.. no sestrina malicka zase toho moc nenaspi a zo zaciatku strasne plakavala, bolo to hrozne, ale uz sa to vylepsilo 🙂 no veru s tym spanim to bude u mna krute, ja som spachtos na entu, tak to budem mat inu zmenu 😕 😀

tak sa majte pekne a snad sa skoro uvidime 😵

julca80
3. máj 2008

ahoj elanela, takze Simonka je na ceste?! Ako sa citis?
Moja mala bude mat pomalicky rok, a uz si ani neviem spomenut ake to bolo byt tehotna. 😀
......ale nie, velmi dobre si spominam.... 😉
Ja som to do tazko znasala, bo som sa citili ako Gulka. 😀

julca80
3. máj 2008

do=dost 😉

elanela
3. máj 2008

julca80 áno je na ceste i ked neviem či to bude Simonka 🙂 všetci mi hovoria že bude chlapec tak uvidíme no ja si ešte pobudnem v tehotenskom stave som v 1 trimestri takže... inak poznáme sa sme rovnako staré 😀

rikarr
3. máj 2008

🙂 aute babule, nejak nestíham, to moje šidlo je asi na solárny pohon alebo čo 😎
lozí a už aj chodí po 2 za ruky ... furt vyští , že niekedy sa čudujem že vôbec ešte počujem .....
Bola som v stredu v meste - nadýchať sa vzduchu 😀 a behla som aj do MC . bolo super, nič sme neplatili, Viki sa tam pomotala, okukala to tam a šli sme preč, bola som aj s kamoškou.

julca80
5. máj 2008

ahoj rikarr, kde v NMnV je MC? Bo ja som ani netusila, ze tam dake je. 😒 😉
No tvoja malinka musi byt riadne sidielko, ked uz teraz ma "solarny pohon". No viskanie si uzivam aj ja! 😀 😅
V sobotu sme boli na rodinnej oslave a vsetky predviedla ake decibely ma. Aspon vsetkych zabavila.
Moja Domca tiez pouziva akysi pohon, ale zatial som nezistila aky. 😀

sticker
5. máj 2008

Ahoj Julca 😉 Ako dobre poznáš NMnV? Na námestí je hračkáreň RYO, vedľa kaviareň - pekná trávička a keď tade prejdeš, prídeš na nenápadnú uličku a tam v ľavo je MC.
Ale ak si nepochopila moje vysvetlenie - snáď rikarr vysvetlí lepšie 😅 😀

julca80
5. máj 2008

dik stickerka 😉 asi viem kde to je. Neni nahodou kusok od toho hrackarstva aj Cyklo(alebo cosi take), tiez su tam take lepsie butiky. tusiiiiim, nie som si ista. 😕

Inac sticker, stale som s vami "Junovcatkami" na teme, citam vas, denne aj niekolko krat, len akosi sa neviem odhodlat k pisaniu. Vieeees, vy to mate tam take rozbehnute. 😀 😉 😎

sticker
6. máj 2008

No Ty si číslo julca 😀 😀 😀 . Ale je viacero takých, ktoré len čítajú 😉 🙂 Kedy presne sa narodila Dominika?
Tie butiky tie sú z boku, vedľa cyklo sú policajti. Keď pôjdeš od kostola, tak stále rovno po tej uličke,nie na námestie, a prídeš do MC 😉

julca80
6. máj 2008

noooo, uz viem kde to je. 😀
Moja Domca sa narodila 3.6.07, a mam taky dojem ze sme sa minuli v TN porodnici, ak si ovsem rodila tam tvoju Julcu! 😉

sticker
6. máj 2008

No rodila 🙂 . To si musela ležať na roomingu kedy ja 😕 . Na ktorej izbe si bola? Idem si poriadne pozrieť Tvoje fotky 😅

sticker
6. máj 2008

Snáď sa nenahneváš - ale nepamätám si 😅 😅 😅 . Ale veď tam nikto moc z izby nevychádzal a ja som bola na izbe s kamarátkou zo sídliska a tak sme stále kecali 🙂 . Ale keď som si prvýkrát pozerala Tvoj album prvé čo ma napadlo bolo, že sa mi na niekoho podobáš 🙂 😉