Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
22. apr 2010

Ahojte,
my sme dnes vstali skor,mame majstrov,tecie nam akesi potrubie,tak som maleho zaviezla k mame,lebo vrtaju a neviem akoby mi zaspal na obed.

sasikas gratulujeme,prajeme vela zdravicka a to ostatne uz pride,inak krasny datum a este k tomu aj cas.Mozno to je nejake znamenie. 😉

Zanka a ako sa volala ta kocka co vam to predvadzala,lebo moja spoluziacka zo Bziniec pre nich robi.Ja som bola tiez na takejto prednaske o tomto,velmi vynikajuca kozmetika,ale pre mna tiez velmi draha.Ale kazala som jej teraz nech mi prinesie make up odtial.

Ludka aj by som chcela aby sa na man nieco prilepilo z tvojho bruska. 😀 😉

Ivetka a coze strajkuje poloviciak??? 😉

natsa
22. apr 2010

Ahojte.Tak sasikas velká gratulácia tak ozaj velká slečná uplne super miery.aj som myslela na teba že ako si dopadla.
Lenka ani neviem žeby hormony alebo druhá puberta?
Ludka nič iné ti neostáva- musíš prist tuším budeme všetky chytat 😉

janette4
22. apr 2010

ahojte.Lenka,táto je z Turej a myslím,že aj Ludka ju pozná.ak to neni tá,s ktorou má ísť zajtra von 😀

Sasikas,srdečne gratulujem,krásny dátum aj hodina 😀 prajem hlavne veľa zdravíčka,Sárke maminkinho mliečka a moc moc lásky 🙂

my sme boli doobeda vonku,bola som v bille kúpiť malému fúrik,tak sme ho hneď aj otestovali na námestí s ostatnými deťmi. 😀

lulu723
22. apr 2010

no Zanka sak povedz meno ja poznam Mirku tiez ma dcerku v Erikinom a Matuskovom veku a druha sa vola Peta,ale ta nema deticky zatial.

a vidim to tak,ze neprideme pojdeme na Turu a jak ma Zanka stretne tak nech si aspon ona pochyta brusko 😉

Zanka ja som zrovna na ten furik tiez pozerala,ale nekupila som ho.sak andel dostane peniaze tak mu nakazem nech ho kupi,lebo Erike chyba nejaky furik ked furt doluje strk co nam doviezli.ma taky maly ryl a furt sa tam vrta jak krtko 😀

lulu723
22. apr 2010

Sasikas gratulujem k dcerke a prajem vela zdravicka a mliecka.potom ak si najdes chvilocku cas tak popis ako dopadol porod kedze aj mna to bude o chvilku cakat a neviem si klasicky porod ani predstavit 😉

janette4
22. apr 2010

Ludka,myslím presne tú Mirku,čo ty.Veľmi milá baba.

lulu723
22. apr 2010

no ona je a si predstav,ze jej mala je od nasej len o tyzden mladsia a normalne sa uz pyta na wcko.a ta nasa drnda krpata ani za toho pana tam nebude.ona sa tam chvilku skery a potom uz hopka co chce zoskocit a ked zoskoci tak sa docura 😠

michaela2410
22. apr 2010

sasika, gratulujem, mne sa narodil Tomasko 14.4.2004 o 14.27, tak ta hodina nam az tak pekna nevysla 😀

lienka55
22. apr 2010

No Miska ale aj tak mate tiez krasny datum,ale aj hodinu az na tie minuty. 😉 😀

Bola som si pre maleho,poobede nespal u mamy,tak mi teraz zalomil v aute,len som ho prelozila do postele tak som zvedava ci sa este zobudi alebo bude spat do rana.

A zajtra to stretko o kolkej?Pred fontanou?

michaela2410
22. apr 2010

dnes vecerne zaspavanie bolo aj s bitkou varechou, lebo tak vymyslali, ze som z nich mala mervy 😠 😠 😠

janette4
22. apr 2010

MIška,toničm,občas aj to treba 😉

moncika15
22. apr 2010

ahojte tetule 😝
kde v NM predavaju tehu oblecenie? nie je mozne nic zohnat, bud maju vypredane alebo giganticke rozmery 😅, kupila som si jedny nudzove tehu rifle oproti fontane ale potrebujem aj hrubsie.

bola som dnes na endokrinologii a zvysili mi davku liekov bo male mi posramotilo vysledky, za mesiac idem zas na kontrolu 😒

mali ste dnes to stretko? isla som okolo fontany a bolo tam par mamiciek s rozbujacenymi detmi som si hned na vas spomenula 😝

janette4
22. apr 2010

monika,stretko je až zajtra,ak sa ti bude dať,prídi.keď nepríde Ludka,budeme hladkať bruško tebe 😀 ja som si tehu oblečenie kupovala v takej uličke,kde je generali-tam majú tehotenské aj miminkovské.ale dosť drahé,za nohavice a tuniku som dala 100€ 😝

janette4
22. apr 2010

myslím tú uličku,kde je aj pivnica,či ako sa to volá

moncika15
22. apr 2010

jaj ci piatok je zajtra, ja som fakt akasi posunuta o jeden den 😀 este mi to male rozmaznate a ja sa potom cosi nahladkam ked bude vonku 😨
to vobec nemam sajnu kde? blizsie popis 😅 ja som si kupila za 16,90 € (inak diky za ten znak eura, som to odkukala z tvojho navodu pre nastu 😀 )

moncika15
22. apr 2010

jeeeeee, gratulujem sasikas k sarke 😵

janette4
22. apr 2010

😀 😀 ja som to tiež kdesi odkukala.

keď ideš hore námestím,po ľavej strane je 101,makyta,obuv,ČSOBbanka,zelenina,a sa mi zdá,že medzi tou bankou a zeleninou je ulička a tam to je.

moncika15
22. apr 2010

no a tam to prave uz neni 😠 tam som isla na istotu a zrusili to alebo prestahovali? 😨

natsa
22. apr 2010

Monci ja som kupovala v Tn a potom som lietala po sekáčoch alebo kukni na nete.Niektoré maminy určite predávaju.Inak ja som si kupila teh rifle a take gace na leto.Alebo som nosievala kupene u činanca take leginy a k tomu tričko z gumičkou pod prsiamy dá sa aj tam vybrat tak polietak ešte kým možeš.

janette4
22. apr 2010

ja som si inak tiež dosť pokúpila u číňana,presne,ako píše Ivetka:ja som nosila v lete tepláky pod kolenami nazhrňané s vysokým pások a na ne tričko pod prsiami s gumičkou

moncika15
22. apr 2010

ja a leginy to ee 😀 ale take tuniky a sirsie tricka mam, to nebudem kupovat original tehu. aj teplaky sa daju znosit netehulkovske. ale rifle xcem urcite este jedny. z netu sa bojim objednavat lebo sa mi stalo ze po peniazox aj tovare ani xyru ani slixu a potrebujem si to vyskusat na sebe 😒
zevraj v CAA v laugariciu maju cosi tak pojedm pozrem

natsa
22. apr 2010

zrušili ved ona bola pred tým na turej pri chirane

janette4
23. apr 2010

Ivetka,ja som nemyslela Markovú-tá bola v tej uličke,kde je Guinnes.toto je o uličku skôr.je tam aj kaderníčka aj spodné prádlo tuším.

janette4
23. apr 2010

A inak dievčence dobré ránko vám prajem.vonku je krásne počasie,tak sa na vás tešíme.

andreao
23. apr 2010

Ahojte babulky,
zdravim Vas zase po 100 rokoch, vobec nestiham, ale obcas Vas precitam 🙂
Som rada, ze sa vsetkym dari a deticky su zdrave a robia rodicom radost.
My sme sa teraz trocha trapili, chytali nas choroby, ale hadam uz to mame za sebou...

Chcem vas poprosit o nejaky dobrý recept na mafinky, vy ste tu take kuchticky 😉 , tak hadam mate nejaky dobrý osvedceny.
Vopred vdaka, majte sa krasne, papa.

lienka55
23. apr 2010

Dobre ranko,
my sme hore od 04.45h kedze spal od vcera vecera .Tak pojdeme skor spat a dufam,ze to stihneme. 😉
Varim polievku a prvy krat idem robit dolky,cesto mi kysne tak uvidime ako to dopadne.

Moni ano v Laugu maju vyborny vyber tehu oblecenia,skus urcite tam.Inak aj ja chodim na endokrinologiu a mne sa posrasmotili vysledky po porode,takze beriem zvysenu davku liekov ako predtym.

natsa
23. apr 2010

http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=
adka tuto si určite vyberieš

natsa
23. apr 2010

tuším sa tam nezobrazilo čo chcem.zadaj si do vyhladávača mafiny.

natsa
23. apr 2010

to akože bude dnes pršať?tuším zasa skončíme v považane.Monika prídeš aj ty?

lienka55
23. apr 2010

adka ale ved minule uz davnejsie sme tu pisali jeden recept,nenapisala si si ho?

My uz spime,takze by sme to mali stihat,je to o 15.30h?