• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

19. februára 2016 
Evka krásne fotky,Kubko mal nádhernú tortu.

Ivetka,a máte aspoň oblasť,kam by ste chceli ísť?
31. máj 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som si vas precitala, ale nestiham reagovat, idem nahanat deti do kupelne...
aj ja radim malu postielku dat prec... :sunglasses:
31. máj 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natsa praveze som nic nepocula. to som pisala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie len take sukromne z bazosa,tak aby to nebolo drahe aby bolo blizko nejake kupanie a aby sa mali kde deti hrat a samozrejme polovičiak chce pri lese.
http://sluzby.bazos.sk/ubytovanie/ odtialto sme nejake vybrali
31. máj 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natsa len som tu nepochopila na ako dlho je to...ale vyzera to pekne :wink:
31. máj 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na ako dlho chceš.niekde platíš za celý objekt sumu na jednu noc a niekde na osobu
31. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Druhá časť fotiek:slight_smile:
31. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarabicka nádherná tortička :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: môj Maťko bude mať 1.rok teraz 4.6. a dnes som sa hrala s tvar.hmotou tiež mu chcem spraviť tortu s Mackom Pu oslava bude v nedeľu, aj počasie sa má umúdriť, snáď majú pravdu :wink:
31. máj 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ďakujeme...veď celkom pekne ti to ide...robíš z cukríkov haribo?...
31. máj 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarabicka nie prvýkrát skúšam tvarovaciu hmotu K2, kúpila som ju v Meste v čokoládovni - tam ako sa ide do Irish pubu
31. máj 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarabicka z haribbo cukrikov to ani nepoznám, iba z marshmallow, ale to som tiež ešte neskúšala
31. máj 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evka kto vám robil tortičku je nádherná ale Jakubko je ozaj chutnučký.už som jedla potahovu tortu z marsmalov cukrikov je velmi dobrá,vraj sa stým dobre pracuje
31. máj 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada, kamoska tiez robi tusim z tej hmoty a mne to velmi chuti, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takuto mali moji chalani k narodkam
31. máj 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee Miska tak ta je ozaj vydarena. :grinning:

mi sme sa ucili z gumenych cukrikov a to nejako nozom sme to rozotierali po doske a do toho sme este zarabali praskovy cukor a tak sme si vytvorili modelovaciu hmotu,ktora sa dala velmi lahko spracovat a netvrdla :wink:
1. jún 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela2410 krásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takú som ešte veru nevidela, dobrý nápad :wink:
z tejto hmoty K2 má ozaj dobrú chuť, takú mandľovú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
miska torta bola naozaj nadherna.

cakam na dr.,nevyzera to u nas este na prichod domov a asi sa zblaznim.Dalsi zakrok pod narkozou mame dnes za sebou. :cry:
1. jún 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leti ešte to vydrž.chuda Dadko stále mu nedaju pokoj.Ako to znáša?Ja stále myslím na vás
1. jún 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, drzte sa! :frowning2:
1. jún 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zanka vsetko naj k tvojim meninám
1. jún 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka55 :pensive:

zanka, gratulujem
2. jún 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je tu dnes tak pusto? :fearful:
2. jún 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.ja som sem cez deň niekoľkokrát nakukla,ale nikde nikoho... :unamused: my sme boli zas celý deň zavretý doma,len poobede prišli naši a zobrali malého von.
Inak,už spáva sám v detskej izbe na veľkej posteli,sám sa tam na druhý deň vypýtal,tak som rada.akurát už nemám toľko času na PC :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. jún 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette4 to sa tesim ze to u vas tak pekne preslo z postielky na postel :slight_smile:
ja som tu cely den a tiez len nakukam :grinning:
2. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette4 aj tu Ti prajem krásne meninky, konečne nám dnes zasvietilo slniečko,hneď to bolo poznať v uliciach, všetky kočíky boli vonku :slight_smile:
2. jún 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.mne tak strasne vyhuplo brusko,ze uz si nic neobleciem. :unamused: teraz som sa natrepala do takych nohavic kde sa zapina zips na boku a ani som ho nezapla a pred 2 tyzdnami som ho este v pohode zapla.
huuuufa teraz mi doslo tak zle,ze som sa tu skoro vystrela :frowning2:
3. jún 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu723 :confused: co mas aj ty problemi s tlakom?
to my xces povedat ze si doteraz nosila civilne oblecenie? :confused: ja som vsetky svoje stare rifle nahadzala dozadu do skrine hned na zaciatku tehu :sweat_smile:
som dnes mala ist na krv a sestricka ale nic som nevybavila :rolling_eyes:
3. jún 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu723 stale si nedala foto bruska do albumu :angry:
3. jún 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to zase nie,ze by som nosila civilne len teplaky ja nosim a do niektorych rifiel sa zmestim,ale uz nezapnem a mam tehu rifle tak ked idem do Mesta tak tie si dam aj to byva dost zriedka inac nosim pohodlne veci.
a ano mam nizky tlak tak ako aj pri Erike.tiez mi byvalo zle a teraz som navise este aj zadychana a ledva fucim :angry:
a foto bruska dam,ale nie teraz,lebo to ma moj vo fone a v pc to este neni,ale idem sa popozerat ci nahodou tu nejake nedal :wink:
3. jún 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu723 ja som o polovicu menej tehotna ako ty a mam aj nizky tlak, aj mi byva zle aj ledva fucim aj sa zadyxavam :grinning: tie posledne som mala aj pred tehu lebo mam nosne polipy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tie moje nestastne kriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiize :rolling_eyes:
3. jún 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok