Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mrenka
14. sep 2007

no co maruschka,malinka ok?
gaji,pojdete na ten jarmok?

maruschka
autor
15. sep 2007

mala je v poriadku.Pravdepodobne je to z toho,že sa jej nemôže vytlačiť očný zub a dva mesiace je už na polceste vonku.Ale dúfam,že chorá nebude,keď Julka už chodí do škôlky a tam mávajú aj osýpky a také všelijaké detské choroby..Ale dneska jej prvý krát idem dať rybie filety v rajčínovej omáčke,ideme pracovať na podporovaní ich imunity.Tak to bude také veselé 😀 😀 😀

mrenka
17. sep 2007

baby,kt.chodite do toho MC,ako tam je otvorene?a este vraj v NM zacinaju nejake brusne tance,chodite niekto?ja by som isla...

angelos,som to vymyslela tak,ze next week ideme na dovcu a potom ked budeme s lili pekne opalene,tak by sme sa mohli pofotit,co ty na to?

angelos
17. sep 2007

ahojky,mrenka ked prides z dovolenky ozvi sa,dohodneme termin. 😉
MC je otvorene pondelok az stvrtok od 9do12.V utorok a vo stvrtok od16do19hod.Vo stvrtok o 17 byva cvicenie s detmi,my sme tam este neboli,pretoze to je pre deticky tak od 1,5 roka.V utorok byva caj o 20 pre zeny,ale zajtra asi nebude.
idem dat malu spat.dufam,ze to bude uspesny pokus 😀

maruschka
autor
17. sep 2007

čaute baby.Trocha vám závidím to MC.Ak tam pôjdete,napíšte ako to funguje a čo sa tam dá všetko robiť.Ja som začala s deckami chodiť na turistiku.Celé leto sme chodili plávať a teraz celú jeseň budeme chodiť po horách.Celkom ich to baví,hlavne keď zbierame šípky na čaj a už sme našli kopec hríbov.Podstatné je,že sme na čerstvom vzduchu.I keď ja dneska fungujem na Paralene,lebo krásavica doniesla zo škôlky soplíky a preniesla to aj na maličkú a mňa bolí hlava a mám v nej disco,takže ma točí,kade chodím.Takže je tu jeseň,ešteže je tento týždeň jarmok,inak neviem,čo s nimi podniknúť. 😀 😀 Mrenka a kde to idete na dovolenku?Aj k moru?To už máte za pár dní. 😉 😉 Paráda. 😀

gaja
17. sep 2007

fu, by som si to zopakovala... my sa chystáme na takú podovólenku do nemecka kamarátovi... 30 odchádzame na týžden.. tak hádam bude pekne.. sú tam perfektné kopce a vraj aj super kupko a pivný oktober fest.. tak sa radujeme 😀

maruschka
autor
17. sep 2007

gaja,to kupanie znie v tejto zime priam fantasticky.A ten oktober fest tiež.A nám zostáva len čakať na leto,aby sme sa vybrali do Chorvátska.Ale nič,tento rok sme aspoň pochodili pol Slovenska,aj to sa ráta. 😉

mrenka
17. sep 2007

marushka,aj ja som nejaka nachladnuta,stipe ma hrdlo a boli hlava,to z toho idiotskeho pocka,no dnes teplo jak svina,este zajtra a potom zase ochladenie o 10stupnov,to je des 😖 😖 😖
ideme bud.tyzden k moru,tak sa tesiiim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gaja
17. sep 2007

no ved uvidíme, čo nakoniec podnikneme.. aké bude počasie a tak...
no, toho pol slovenska sme my tento rok neprešli, len o niečo menej, ale budúci rok plánujeme aj nejaké dlhšie túry a podobne... 😎
Ale uvidíme, čo bude o ork 😀

hm s tým jarmokom to ja moc pozitívne nevidím, kedže v stredu dojde švagriná z anglicka a v sobotu dojde sestra so šamorína aj s malou a bude dvojitá narodeninová garden party (obe segry majú narodky)
a to švagriná má v sobotu a svokor v nedelu tiež narodky, takže to budeme musieť nejak porozdelovať 😖
Len ešte neviem ako 😝

maruschka
autor
18. sep 2007

gaja,tak to máte tak málo osláv.Už ste si mohli prenajať sálu a všetko naraz osláviť. 😀 Inak aj nás je ako hadov a keď sa niečo oslavuje,tak vždy aj dvaja naraz.
Mrenka tak k moru,no ja keby som tam teraz išla,tak sa vrátim až na jar na Slovensko. 😀 alebo emigrujem.. 😀

mrenka
18. sep 2007

maruschka,ved aj ja by som najradsej na zimu odisla do mojej vily na sukromnej pieskovej plazi na maledivach 😀 😀 😀

mrenka
18. sep 2007

gaji,taketo oslavy,kde sa najem a nic nemusim robit mam velmi rada 😀 😀

maruschka
autor
18. sep 2007

ja oslavy priam neznášam,lebo vždy si ich pekne odmakám.Pečiem,chystám,upratujeme a keď príde 17,00 tak je u nás 14 ľudí a už zasa behám a nosím,obsluhujem.A to je úplne jedno,či to je oslava mojich detí,môjho muža alebo moja vlastná.Lebo u nás sa nerobia malé oslavy a úplne milujem krstiny,prijímanie,svadby a pod.Tak to pečieme už dva týždne pred a mňa ide uchytiť,ako nič nestíham a pred oslavou si ledva stihnem očesať vlasy a hodiť si naušnice,čo ideme na doraz. 😒 😒

gaja
18. sep 2007

mrenka a čo ti v tom bráni??? myslíš, že by vás tam bolo málo? no šak ked inak nedáš, pridáme sa... vôbec mi nebude vadiť, že strávim zimu na maledivách 😀

maruschka
autor
18. sep 2007

ktohovie,aké by to bolo,fakt stráviť také 3 mesiace niekde v chatke na opustenej pláži.37 C horúčavy,teplé more,myslím,že si to viem predstaviť,asi si podám prvý krát v živote Loto. 😀 😀

mrenka
19. sep 2007

gaji,tak plati 😀 😀

maruschka,no uz len predstava je to kraaaasna,ach jo...aj ja si podam loto 😀

gaja
19. sep 2007

tak aj ja si podám loto... nevadí, ked sa o výhru rozdelíme tri??, šak volačo každej kápne... 😀

maruschka
autor
19. sep 2007

😀 😀 😀 1,2,3..a prebudíme sa dievčatá.. 😀 návrať do reality:žehlenie,pranie,varenie,deti,upratovanie a zase deti.. 😅

maruschka
autor
20. sep 2007

dneska nám vyšiel ďalší zúbok,tak to je fantázia 😀 .Už máme 7.No neviem,takýmto tempom jej vyjdú všetky v dospelosti.Ale dneska to ťažko veru prežíva,trocha plače,soplíky jej tečú ako potok,takže je to také veselé 🙂

maruschka
autor
21. sep 2007

no tak to si tu píšem sama so sebou??Tak čo jarmočníci.Medovníky a cukrová vata nakúpené?My ideme zajtra na kolotoče-rsp.budeme sa pozerať na malú ako sa vozí,asi tak 3 hod.v kuse. 😀 😀 Tak sa ohromne tešíme. 😀

gaja
21. sep 2007

ahoj maruschka,
neni moc času na písanie.. 🙂
my máme predných 8 + 2 stoličky na kompletku vonku + 2 stoličky spolovice vonku.
A to som si myslela, že z tých majových detí má Danco zubov najmenej.. dokonca kamoškina malá je 06.06. a už má zubov 14 😀
Ale tie stoličky, to je katastrofa... ☹ Idú mu von už tri mesiace... od prvého predratia kúsočku zúbka... a postupne zakaždým sa mu predere kúsok... máva to tam celé červené, zapálené, je nervozny, nebuvá... ☹

gaja
21. sep 2007

to tá staršia tak oblubuje kolotoče?? no sa tato pleskne po vačku čo? a čo ju najviac baví??? 😀

maruschka
autor
21. sep 2007

no vidíš a naša ledva 7 zubov.A tá staršia veru obľubuje kolotoče.A počula som od deciek,že tento rok nejako zdvihli ceny a tak už teraz tŕpnem,koľko tam necháme.Ale to vieš,tatíčko a jeho dcérenky.čo by im on nekúpil..A obľubuje tie detské,s tými postavičkami a lietadielkami,helikoptéry,zdvíhacie labute,no skrátka všetko,na čo ju pustíme..Ja by som sa už dávno povracala...ja som na takéto veci nikdy žalúdok nemala. 😀

gaja
21. sep 2007

ja tiež nie... 😝 Som bola schopná vracať už len na ceste do Trnavy.. a pred trnavou to už môj žalúdok nezvládal.. a kolotoče boli pre moj žalúdok tabu... aspon naši ušetrili 😀

gaja
21. sep 2007

ooo. malý práve zaspal, idem žehliť... 😎

maruschka
autor
21. sep 2007

ja tak priebežne makám.idem vyvesiť dve práčky prádla,poskladať vysušené,navarené mám,upratať-to až večer,keď decká zaspia,teraz to nemá význam 😀

andy.a
21. sep 2007

kočky,ako to u vás vyzerá na tom jarmoku?? počasie máte krássne.. 🙂

mrenka
21. sep 2007

caute kocky,tak my sme sa vratili z jarmoku,no ludi riadne,kupila som malej taku bohovu drevennu stolicku s mackom Pu,stala 150sk,super a este balon obrovskeho psa,no to som si dala,som sa s tym predierala pomedzi ludi,des.. 😝 lilianka na kolotoc nechcela ist,bala sa,takze nic,asi az o rok..

jamik
21. sep 2007

Ahojte dievky. Mate sympaticku diskusiu. Je vas tu tak malicko a to sa mi paci. Mozem sa pridat? 😕

ANGELOS mas krasne fotky. Fotenie je tvoja profesia, ci konicek?

gaja
21. sep 2007

ahojte, tak my sme nakonec neišli... skončili sme u babky v trebaticiach na dvore..aj so švagrinou a jej drahým 😀