Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
9. sep 2010

@michaela2410 nie a nie ju vyhnat 😠 😀

lulu723
10. sep 2010

Ahojte 😉
@moncika15 no vies ja som malinka tak mne sa to zda dost velka vanicka 😅
@michaela2410 no este som tu a to som vcera vliekla tazku kapsu z nakupom a este som umyvala celu kuchynu v noci ma pobolievalo brusko a furt nic 😠

janette4
10. sep 2010

ahojte.
@lulu723 Ludi neboj,dr.sa v tebe "pošpáral",možno sa to dneska spustí.ale keď si otvorená len na 1cm... 😒 ja som bola 6týždňov pred pôrodom na 1,5 aj tam mi to museli vyvolať,lebo viac ani za svet,nepomohli ani injekcie,ani tbl.,ani čípky.
Ale zas na kamarátku,ktorá rodila takto pred rokom to fungovalo.ráno na termín bola na poradni,dr. ju "jemne " vyšetril.ešte išla druhej kamarátke,u nej jej odtiekla voda,to bolo 10-pol11ráno a večer pred 22už bol malý na svete.
a už sa oteplilo,tak už by ten bocian mohol dnes priletieť 😀

janette4
10. sep 2010

@moncika15 88cm je v pohode.my máme 84cm,malý mal v zime pol roka v pohode tam vošiel aj s fusakom.záleží aj aké budeš mať bábo.náš mal 3050g,takže sa tam vozil dlho.ak je pravdepodobnosť,že bude mať oveľa viac,tak hľadaj,čo najväčšiu vaničku.

dada78
10. sep 2010

@lulu723 už chooooď, my chceme malého Matúška 😉 😉 😉 😉
inak ja som bola otvorená už 3 týždne dopredu vždy o cm viac 😕 aspoň potom bol rýchlejší pôrod 😉
@janette4 super, že sme sa včera stretli 😉 😉 😉

ostrovcacka
10. sep 2010

Ludka tak vydis ani ja som nakoniec nikam neisla mozno poobede ked mala vstane niekde vybehneme,ale ty by si uz mohla ist pre babatko,ta vanicka sa mi zda dost velka my sme mali 78cm a to bolo az az mala sa narodila v novembri a bola v nej az do juna tam bola ta vyhoda ze ta vanicka sa dala polohovat takze v nej uz aj sedela,baby pisem si a teda aj volam s Evkou Jarabickou, Kubenko ma stale vysoke teploty az do 40 ide mu pat zubkou na raz a do toho sa mu zapalilo aj hrdlo tak je aj na antibiotikach,je mi jej tak luto dnes rano mi pisala sms ze z toho nema dobry poci chuderka uz je sama z toho vycerpana ze mysli aj na zle veci, dnes ide za nou manzel aspon ze tak a v stredu by sa mali vratit teda dufam ze to uz bude o.k.,ahojte pekny den

ostrovcacka
10. sep 2010

Ozaj vcera som robila kakaovo tvarohovy struhany kolac ak neviete co piect urobte si ho je vyborny a je lepsi na druhy den ked to cesto nasiakne s tvarohom je stavnaty

lienka55
10. sep 2010

Ahojte,
my sme opat skoro vstavali,maly sa mi budi akosi skoro nad ranom ,pyta mliecko(actimel),no a potom sa mi budi uz casto,tak som nevyspata.
Vcera strasne plakal cely v skolke,tak sa bojim co bude dnes,ale musia si ucetelky s nim nejako pomoct,na to su tam,ale srdce mi zviera. ☹ 😢
Uz som ozehlila,idem nieco navarit.

lulu723
10. sep 2010

Baby som uplne znechutena a nahnevana a asi ma tu aj drbne 😠 tak ti debili mi konecne doviezli tu sadu do postielky a tam bolo len to hniezdo obliecky na vankus a paplon a vypln do toho a viac nic.ani baldachyn a ani ta zavinovacka co to bolo vtedy akcia,ze bude zadarmo.tak som im hned pisala,ze co to ma znamenat,ze nech si to daju do poriadku a nech mi poslu to co maju ☹

janette4
10. sep 2010

@lulu723 tak to je sila 😠

lulu723
10. sep 2010

@janette4 no to je ako je to velmi pekne aj bez baldachynu,ale hadam nebudem platit 60€ za obliecky vypln do toho a hniezdo.za tuto cenu si kupim vsetko aj zo zavinovackou v normalnom obchode.esteze mi dali aj vizitku idem tej dore hned zavolat 😒

moncika15
10. sep 2010

ahojte
@ostrovcacka juuj ten tvarohovy kolac milujem 😵

baby, to sa uz teraz pomaly mozem zacat otvarat? 😕 ja ze to az ked voda odtecie 😅

@lulu723 😠 a co povedali? poslu?

dada78
10. sep 2010

keby niektorá kupovala z Poľska kočík, tak na tento pozor : http://www.novinky.cz/ekonomika/210955-na-trhu-...

ostrovcacka
10. sep 2010

@dada78 ten kociarik vyzera na fotke pekne ale celkovo som o kociaroch z Polska nepocula moc chvaly, ale v podstate kazdy kocik je nebezpecny dieta si ho môze prekotit aj na seby alebo z neho vypadnut takze nic nie je na sto pero,Evka sa mi cele doobedie neozvala tak som jej volala ja teraz ale len mi stihla povedat ze je s Kubkom u lekara na vyteroch hrdla a nosteka som zvedava chudiatko male,snad to nie je nic vazne.
@lulu723 uz sa bol tvoj opytat v tej skôlke? bezte rovno za riaditelkou do skoly ona je udajne nad nou a je mlada prijemna ked jej vysvetlite v akej ste situacii urcite ju zoberu a neboj na malu si nezasadne udajne je k detom velmi mila to len k dospelakom sa tak sprava.
@lienka55 neboj maly si zvykne aj brachov maly to robil zo zaciatku oni deti skusaju kolko rodic vydrzi

ostrovcacka
10. sep 2010

@moncika15 prave sa napchavam s kolacom mnam aj ja ho lubim len mne to neni treba,tucna som jak cunik ale co sa stazujem ked sa mi nechce cvicit,ale mam ho radsej ako neake maslove zakusky ja by som ho robila aj castejsie ale to cesto kym vymiesam...nekonecne,minule som to dala miesat môjmu a on stale ze nieco tam chyba ze ved to nejde dokopy ale na koniec to vymiesil a sam bol z toho prekvapeny 😀

ostrovcacka
10. sep 2010

Baby co je s vami kde ste?poobede pôjdem s malou asi do Lauga nech sa tam ide vyblaznit na smykackach za detmi no co nejdete niktora s nami?

ostrovcacka
10. sep 2010

Ozi este som zabudla neviete niektora o niekom alebo niecom kde sa vyucuje anglina pre male deti alebo nechodi aj niekto domov?ja o niecom viem ale je to az v TN alebo PN a je to nekrestansky drahe 😒

lienka55
10. sep 2010

Tak ja pomalicky dovaram.

@dada78 Adelka ten kocik sa mi velmi paci.

ostrovcacka
10. sep 2010

@lienka55 nejdes s nami s malym?

lulu723
10. sep 2010

no baby tak ja sa svami lucim drzte mi palceky ide sa do nemocky nejako mi voda odtiekla 😀

mariro
10. sep 2010

@lulu723 - ja tu nejako neprispievam ale citam vas....nemam male deticky ,zatial sa snazime a potom som sa chcela pripojit ale toto sa jednoducho nedaaaa 😉 ....boze drzim palce....ved uz som sa nevedela dockat kedy to na teba pride.... 🙂 ....tak stastnu cestu a nech vsetko dobre dopadne

mariro
10. sep 2010

- aj slza mi vypadla od radosti 😀 , som to prezivala s vami vsetkymi to cakanie 😉

moncika15
10. sep 2010

ahojte 🙂
prave sme dosli z mesta, boli sem pozerat kociky. teta predavacka, ze kedy mam termin, skoro na rit padla ,ze vy este nemate objednany kociiiik?! 😕 a ja, ze ja nemam este ani predstavu 😀

myslim, ze objedname z netu. strasne som sa zakukala do dorjan danny sport blue 😵 vcera som sa odhodlala ho ukazat muzovi a on ze ved ta cena neni az taka velka na to aka je to kaaaaara 😵
uvidime co bude v PL a ked nist tak bereme dorjan. juuuj by som xodila po meste jak pavica 😀 😎

naika
10. sep 2010

jeeej @lulu723 super drzte sa,vela stastia prajem

michaela2410
10. sep 2010

@lulu723 drzime palce...konecne je to tu !!!! 😀

moncika15
10. sep 2010

@lulu723 😕 😕 😕 drzim palceeeeeeeeeeeeee 😵
tiesim sa na matuska 🙂

dada78
10. sep 2010

@lulu723 nech máš rýchly pôrod a tešíme sa na malého 😉 😉 😉 😉 😉

lienka55
10. sep 2010

Konecneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ludka budem na teba mysliet a rodit s tebou 😀 ,nech ste obaja v poriadku a zdravi.
Dufam,ze to andel stihol. 😀 😀 😀

lienka55
10. sep 2010

dievcata tehulky co cakate podla tejto tabulky,vychadza vam to ???