Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
30. sep 2008

to je pravda aj viki tak chrapotila a dokina vravela že je to OK

rikarr
30. sep 2008

jani dnes večer o 18,30 pôjdem do pôrodky, ráno o 3,30 mi začnú také tie ozajstné bolesti a o 4,08 sa malá narodí 😀

sticker
30. sep 2008

Erika, ona je prvého? Som bola v tom, že druhého 😀 Ale pekne si to naplánovala - keby sa tak aj dá rodiť, že presne vtedy a o toľkej to príde 😀

rikarr
30. sep 2008

hej prvého aj moja svokra je vtedy 🙄

bola to sranda ten môj pôrod lebo sme boli u segry na oslave-jej muž mal narodky, tam sme sedeli a papali .... večer sme s mm šli ešte k hájovkárovi na pivo a tam som si po 9 mes. dala 1x colu(takúúú chuť som na nu mala) no a furt som sa tam vrtela nejak som sa nemohla uložiť ... potom som pocítila také cvrkanie ..... 😕 😨 tak som povedalal mm nech ideme radšej domov ....(on chcel dokukať ešte futbal) 😀 tak zaplatil a ako som šla k autu už to tieklooooooooo takááá bačorinka podomnou 😀 tak šup domov , do sprchy pprezliecť sa a do pôrodky,tam som oklamala doktora že mám bolesti 😀 aby ma nechal aj s mm na sále ...zdriemli sme si (inak mi nič nebolo ani bolesti ani nič) no a o tej 3,30 čosi puklo a až som sa triasla od bolesti vynadala som sestričke že je neschopná ked mi nevie zohnať anesteziologov no a už zavolala že vidí hlavičku, muž ma vyhodil na stôl,chytil ruku, dobehol lekár chytil malú a už to bolo,4,08 bolopo všetkom,bola som o 6 kg, lahšia a na mne ležalo čosi malé a fialové 😀 😀 😀 uvrešťané - čo jej zostalo dodnes

janette4
30. sep 2008

Erika, krásny popis pôrodu. Ty si mala mať cisársky, či čo?Keď si chcela zohnať anesteziológov?

Inak baby vďaka za rady ohľadne toho nošteka.Papá v pohode, tak asi to bude ozaj ok. 🙂

rikarr
30. sep 2008

chcela som epi
😀

lienka55
30. sep 2008

Ahojte, tak az teraz sa dostavam sem,ze cely den sa mi nedalo.

Erika to bol krasny opis porodu,trosku si mi pripomenula ten moj,tiez som si nedavno spominala na to co bolo.Aj mne odtiekla voda a bolesti nikde.Ale ze ked ti odtecie voda tak si ta tam automaticky nechaju,takze si klamat nemusela 😀 😀 😀 .Takze vsetko najlepsie Vikuske 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

My stale rovnako maly nepapa, dnes som niesla moc do labaku a zajtra volam dr.Tak sa opytam co s nim dalej lebo sa mi vobec nepaci.

sticker
30. sep 2008

Lienka - tá neistota to musí byť hrozné ☹ A ešte aj keď nevieš pomôcť svojmu dieťaťu 😔
Budem na vás zajtra moc, moc myslieť 😵

lienka55
1. okt 2008

Ahojte,

Janka, maly ma este dnes aj teplotu zachvilku budem volat dr.Tak som zvedava co povie.Maly uz spi zase,ja varim,uz mam jednu pracku opranu a povesanu.Prsi takze budeme len doma zavreti tak sa asi zblaznim. 🙄 🙄 🙄

rikarr ako sa citis cerstvo po porode ,a ako cerstva mamicka? 🙂 🙂 🙂

sticker
1. okt 2008

Ach, lienka - to je na zbláznenie ☹ Som zvedavá, čo Ti povie MUDr. Ona je veľmi šikovná, tak snáď bude vedieť niečo konkrétne povedať. To nie je ani dobré pre to malinké telíčko takto sa trápiť ☹ 😔
Ale si šikovná - čo si stihla už porobiť 😅 Idem aj ja niečo uvariť pre Julku a povysávať. Poobede príde kamoška s dvoma deťmi - chalanmi, tak tu bude veselo 😅 😀

lienka55
1. okt 2008

Janka tak to nemusis ani vysavat,radsej povysavaj az potom lebo to tam budes mat ako predtym.Nenarob sa zbytocne. 😀 😀 😀
Uz som jej volala ale je niekde odbehnuta pri nejakom malom baby,tak musim volat este raz. 😠 🙄

janette4
1. okt 2008

Ahojte.
Erika , malej Vikinke prajem všetko najlepšie,hlavne veľa zdravíčka, šťastíčka, veľa kamarátov a nech robí mamine samú radosť.

Jani, ja by som tiež nevysávala, lebo dvaja chalani=demolácia. 😀 😀 😀

Mňa ide tiež poraziť,že prší.Ešteže sme boli vonku včera doobeda.Malý sa poobede tak pokakal, že som musela všetko prať, plienky, peinku, oblečenie, plachtu, všetko.Takže o poobedňajší program som mala postarané.
A asi reaguje na zmenu počasie, lebo už druhú noc na figu spal. ☹

sticker
1. okt 2008

Tu to chvíľkami vyzerá, že sa slniečko prediera. Možno poobede sa už bude dať ísť von 😉 Ja už radšej ani nefrflem na počko. Čo už, je tu jeseň a lepšie to tak skoro nebude 😀 😀
Erika asi už oslavuje 🙂 😉

lenca13
1. okt 2008

tak Vikinke vsetko naj hlavne vela zdravicka a aby posluchala rodicov 😉

miriamkac
1. okt 2008

😀 😀 😀 vsetko najlepsie Vikinke, veeela zdravicka a stasticka, nech mamina a ocino posluchaju!! 😀 😀

janette4 demolaciu ja poznam veeelmi dobre 😅

rikarr
1. okt 2008

ahojte

dakujeme za gratulačky ....máme 4 zuby, 8,6kg a 75cm 😀 a kedže dnes mala tie narodky aj ked prašalo sme šli do nového centra tu v dedine(zrovna dnes ho otvorili) ušiel sa nám aj balonik, pohrala sa dve hodky a čo je najdôležitejšie SPÍ !!!!! konečne ...včera nespala ..

JAni nevysávaj - načo to robiť 2x, ja už podlahy riešim iba večer ked všetci vypadnú iba dnes som už musela umývať lebo som si ich zablatila 😠 ryzoto je hotovo tak už len veget, ešte malej dozdobím izbu a je to 😖 idem došiel mini švagor na net 😕

janette4
1. okt 2008

miriamkac aj ja - mám dvoch bratov a ja som najstaršia.Takže ich demolačné chúťky som vždy potom upratovala ja. ☹ 😀

rikarr
1. okt 2008

bože nič sa mi nechce, obrázky ešte neuschli 😠 nalepím ich večer a zajtra začnem velké upratovannie lebo v sobotu je oslava ....máme tortu lienku -tak som si na teba spomenula lienka55 😀

lienka55
1. okt 2008

No my mame navstevu dr. za sebou,este len sme vosli do ordinacie a maly reval a reval az dokial sme neodisli od tial.Dr.mi povedala ze sa jej tiez nepaci tak mu porobila vsetky rozne vysetrenia ake existuju,tak som rada aspon nanieco prideme.Ma podozrenie aj na salmonelu.Vysledky budu az na buduci tyz. takze to budeme musiet este nejako vydrzat.Brali mu krv musela som sestricke asistovat,nemohla som sa na to pozerat. 😎 😎 😎
Tie testy co mu robili boli napr.alergia na maters. a kravsk. mieko,celiakia,parazity,nieco s potom,.....
......pojdeme na sono bruska teda criev,a vselico ine ani si to vsetko nepamatam.Uz len cakat co to bude.

rikarr
1. okt 2008

držte sa

sticker
1. okt 2008

A máte mať z čoho salmonelu? 😕 Normálne si ma šokla 😕 Chudátko malé. Ale na jednej strane Vám prajem, aby mu už konečne zistili, čo mu je, nech sa už netrápite. Teda hlavne, nech je to niečo čo sa dá liečiť ☹ A máte krásne fotečky. Vždy keď doložíš, tak pozerám 😵 😉

lenca13
1. okt 2008

Lienka to musi byt hrozne ked ma mat take vysetrenia chuda malinke ja si ani neviem predstavit ze by nasej Timke mali brat krv 😕 hlavne nech ste zdravy a vsetko dopadne ok 😉

lienka55
1. okt 2008

Dakujeme pekne babenky, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😅 😅 😅 😅 😅 😅

Janka nedavno som robila prazenicu mne a malemu a dve vajicka sa mi zadali divne,nesmrdeli ale dostali sa mi do tych dobrych,tak som ich vytiahla a ci tam nieco s nich ostalo netusim,a netusim ani ci boli pokazene alebo co? 😝 😲 😖

lenca13 neboj sa musela by si si to vediet prestavit keby ti islo odieta?A co malej este nikdy nebrali krv?

lenca13
1. okt 2008

Lienka nebrali zatial 😉 tak si to ozaj neviem predstavit pretoze ona este len zbada sestricku a uz reve 😉

lenca13
1. okt 2008

Lienka maly je na tych fotkach hrozne zlaty hlavne kde ma ten futbalovy dres 🙂 🙂 🙂

rikarr
2. okt 2008

bré ránko .......

lienka držte nech rýchle prídu na to čo malému je. Toho pána nepozná ani môj muž a tušim ani svokra ...rozmýšlala ale nič ju nenapadlo

sticker
2. okt 2008

My ideme dnes na ďalšiu B12 - už tretiu. Ale máme prísť po jedenástej, čo nie je boh vie čo, lebo Julka okolo 11:30 chodí spávať. Tak budeme asi domov šprintovať. Ako ju poznám, v kočári už bude zaspávať 😝

lienka55
2. okt 2008

Ahojte,
tak ja som prave dozehlila 😝 😠 a maly mi ste spi.Doobeda sme boli vonku.

sticker ja som sa pytala dr. na tie B12 a povedala mi ze v nasom pripade su na nic. 😠 🙄
Dnes som niesla do labaku vzorky stolice a ked som ich odoberala tak som sa skoro dov.....a. 😝 😝 😝 a to musim zaniest este 2krat.

rikarr dakujem ti za info a este ti poslem do IP cislo domu toho pana mozno na nieco este pridete 😉 🙂 😉

janette4
2. okt 2008

ahojte.Minulý týždeň ste boli všetci chorí a už sa to tuším lepí ja na nás.MAlý celú noc aj ráno kašľal.Teplotu nemal, tak uvidíme.ale pre istotu som kúpila Panadol.A celkovo je akýsi túlivý, iba by sa na rukách nosil.

lienka55
2. okt 2008

janette4 tak dufam ze na vas sa to nenalepi a maly bude ok. 🙂