Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
2. okt 2008

janette pozor na ten kašlík .... my sme v 8 týždnoch kašlali a potom mali nádchu,chroptili z toho a skončili sme s podozrením na zápaľ plúc v nemocke ....počúvaj ako dýcha-či čisto inak hned utekaj dokine

mx sme dnes boli na nákup ..narodeninový -chlast a podobné veci, zajtra popečiem čo sa dá a potom už len muž bude robiť 😎

sticker
3. okt 2008

Ahojte 🙂 Janett - už je lepšie? Alebo sa to naopak zhoršilo? ☹
Lienka a Vy ako?

lienka55
3. okt 2008

Ahojte,
doobeda som bola v Meste zaniest druhu vzorku stolice a este v pondelok jednu.MM som zaniesla do cistiarne oblek a zastavila som sa tam v sekaci a kupila som malemu 3mikiny. 🙂 😅
Uz mam umytu kupelnu a zachod,jednu pracku opratu a ostatne az zajtra. 😉

sticker my stale rovnako upistany a noci sa mi zdaju horsie a horsie.Akoby ho to bolelo len v noci ale neviem co taka som nervozna z tych vysledkov a musim cakat az do buduceho tyzdna. 😠 😖 😢

rikarr len sa neopite z tolkeho chlastu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rikarr
3. okt 2008

😀 no neviem 😀

na výsledky som zvedavá aj ja ....

ja mám spravené čokinky, bebe-koláč, barbecue omajdu, pomazánky ...umyla som terasové sklo spratala kuchynu ..čakám kedy mi svokra donesie obrusy a podobné pakoviny (ja to doma nedržím) 😀 potom na muža aby sa s malou najedol ja zatial hodím sprchu ...potom spravíme obyvku, kým ja buem s malou zdobiť on bude kuchtiť na zajtra 😀

janette4
3. okt 2008

Ahojte,konečne som sa sem dostala.Malý je asi ok.Zistila som, že kašle iba doma.Takže buď máme suchý vzduch alebo mu vadí pes.Ja som dnes tiež poctivo pracovala.Doobeda som si uvarila, oprala,ožehlila,zašila mužovi monterky do roboty.Poobede som išla s drobcom von, lebo celý deň bol hore a už som z neho bola unavená,tak sme sa išli prejsť.Kúpila som mu mlieko, ľahšia som o pár stoviek. ☹ Vonku nespal tiež, keď sme prišli domov,chvíľu si klábosil, najedol sa a zaspal jak poleno.Ani sa nekúpal, už musel byť chúďa unavený za celý deň.
Dneska som na WC dostala šok.Dostala som menzes.Myslela som, že to dostanem až keď už nebudem mať mlieko.Je pravda, že už ho moc neni, ale ešte stále tam čosi je. Je to normálne?

Erika prajem peknú oslavu a malej veľa darčekov.Keď pozerám,čo všetko si nachystala,rozmýšľam:oslavujete vy alebo Vikinka?
Ozaj,toto meno tuším začína byť populárne,včera sa kamarátke narodila Viktorka. 😀 😀 😀

sticker
3. okt 2008

Lienka kde si bola v sekáči? Ak to nie je tajomstvo 🙂 😉 Ja odkedy máme net, tak kupujem na MMB a MMA 😅 Lebo aj tak do obchodu ísť s obidvoma deťmi je "o dušu" a samej sa mi nepodarí 😠 ☹ .
A tie výsledky - to je hrôza čakať do budúceho týždňa ☹ Ani Ti MUDr. nič neporadila - ako malému aspoň trošku uľaviť?
My sme sa boli po škôlke prejsť, veď bolo celkom príjemne a.....jasné, že začalo pršať 😠 . Tak som nahodila pršiplášte a šli sme ďalej 🙂
A cez víkend by som si tááák chcela odpočinúť 😒 No mm ide do roboty, má nejaký audit a tak zase budem doma sama s deťmi. Dúfam, že sa aspoň vyspím...aj keď Julke je jedno, či je sobota, alebo nejaký iný deň 🙄

lienka55
4. okt 2008

Dobre ranko alebo uz predobed?

Ja uz mam maleho u mamy,pvysavane a este umyt zem a poutierat prach.

sticker ani sama dr.nevie co mu je a mudrejsia bude az ked bude mat vasledky v ruke aby mu nejak inak neuskodila.V sekaci ktorom som bola sa nachadza v dome sluzieb ako je cistiaren.Na buduci tyz. ma mat nejaky tovar.Aj ja rada nakupujem bez maleho,ked som bola v tom sekaci tak mi spal na rukach a v jednej som drzala jeho a v druhej sa prehrabovala vo veciach. 😀 😀 😀

janette4 ten menzes je to individualne u kazdej zeny tak sa neboj a mozes ho samozrejme dostat aj ked este kojis.Ja som ho dostala ked mal maly 5mes,este som ho kojila a aj kojim.Len asi prve dva razi ked som ho dostala tak mi odmietal pit mlieko vraj je to mlieko vtedy ine.Ale uz si zvykol.Tebe sa to nestalo?

janette4
4. okt 2008

Ahojte.Lienka, ja mu ho odsávam, lebo ho mám veľmi málo a on si ho nevládze vytiahnuť.Ale už rozmýšľam, že sa na to vykašlem, aj tak dostáva väčšinou Nutrilon a tá "špetka",čo mu dám ho z biedy nevytrhe.Ale chcela som moje čo najdlhšie, ale keď to nejde, tak to nejde.
V tom sekáči som bola už aj ja, ešte som nemala malého,chcela som niečo pre kamoškinu dcérku.Ale zdá sa mi, že tam má trochu drahšie, ako ostatné sekáče.Ale má tam celkom pekné veci.To je čisto len detský sekáč, že?
Janka, čo je MMB viem, a čo je MMA? 😕 😀

sticker
4. okt 2008

Aj podľa mňa je to trochu drahší sekáč 😅 Kým som mala iba Janku, tak som tiež občas zbehla do sekáča a veľmi pekné veci som kúpila. Ale s dvoma sa to nedá 😝
MMB = mimibazár, MMA = mimiaukcie 😉 🙂 Hlavne na tých aukciách sa dá perfektne vydražiť. Ale aj treba pozerať, lebo niektoré ženské sú také vychcané, že predávajú veci, ktoré kúpiš inde aj lacnejšie 😠 🙂 😉

rikarr
4. okt 2008

ahojte už je po oslave, začala o 14,00 a odišli posledný o 20,00 už mám aj riady uymté a dorážam vlašský šalát 😉 malá dostala tolko hračiek že aspon týžden jej vydržia 😀 (dúfam)

no idem si lažkať....

ja som v sekáči ešte nebola v meste 😒 nemák kedy ani ako

sticker
5. okt 2008

Erika, potom hoď fotky, alebo link na ne 🙂 😉 Inak, aj Adina Nelka mala včera oslavu a končili o ôsmej 🙂 Ste sa dohodli? 😀 A manžel Ťa dostatočne obskakoval? Veď si si to zaslúžila 😉

rikarr
5. okt 2008

manžel bol večer nepoužitelný a dnes je nekompletný 😅 takže tak ..... ale malá sa o 7,00 najedla spala do 11,00 potom sme boli vonku a od 13,30 spala do 15,00 😝 😉

zajtra dám foto nejaké, idem upratať lebo dnes tu bolo zas ludí -prišli dojesť a idem kuk TV

janette4
5. okt 2008

Ahojte.
Erika, tak oslava sa vydarila. 🙂
My sme boli dnes poobede u našich.Chcela som, aby ma mama nafarbila, lebo už som sa na seba nemohla pozerať.Takže zase som na chvíľku človek. 😀 😀 😀
Keď chcem zastaviť mlieko, to mi dr.pichne nejakú injekciu alebo čo?Neviete? 😕 😕

lenca13
5. okt 2008

Ahoj janett skus sa v lekarni opytat na dajake homeopatika aspon co tu baby sem tam pisu 😉

lienka55
5. okt 2008

Ahojt,.tak mi sme dnes doobeda varili,umyvali auto,boli trosku aj vonku.Maly mi dnes poobede spal 4hodky co u nas este nebolo.A teraz vecer nie a nie zaspat.Ale chvalabohu uz spi.Zajtra volam tej dokine tak vam dam vediet potom. ☹ 😉 😒

rikarr tak uz mate po oslave a co pekneho Vikusa podaostavala? 🙂 😅

lenca13
5. okt 2008

Lienka a uz je malemu lepsie 😉

janette4
5. okt 2008

Lenča, veď beriem homeopatiká, nalievam sa tekutinami, vineou, miesto melty pijem Caro,vraj je to to isté, robím sa zasmažené polievky, pijem aj čaj na kojenie, ja fakt už neviem.Mama mi vravela, že to môže byť len laktačná kríza, lenže mne sa to zdá už dlho,takmer 4týždne. ☹

lenca13
5. okt 2008

Janett neviem co by som ti poradila a ty davas tusim malemu aj Um a medzi tym ho kojis?
vies pri radke som mala podobne problemy ked to kojenie nejde tak co uz budes trapit seba aj maleho.Radka som kojila asi 6 tyzdnov a Timeu 13 mesiacov 😉
Ked som Radku prestala kojit tak sa to mlieko postupne stracalo same proste som ju neprikladala ked chces aby sa ti mlieko netvorilo tak musis co najmenej pit

janette4
5. okt 2008

Malému dávam v podstate len Nutrilon.Ja mu to mlieko odsávam 2krát denne, lebo si ho nevládze vytiahnuť.Lenže ráno vytiahnem ledva 30ml a večer tak isto.A on mi vypije na jeden krát 120-150ml.
A keď ho nebudem odsávať, nezatvrdne mi alebo čo?Nemôže sa mi tam zapáliť aj keď ho je len trocha? 😕

lenca13
5. okt 2008

Janet skus prestat odsavat a ozaj menej pi mali by sa postupne prestat tvorit 😉 ked som odstavovala Timeu tak som sa snazila co najmenej pit a nemala som ziadne problemy.Ked sa ti bude zdat ze sa ti ten prsnik nalieva tak skus najskor teplu vodu az potom tu odsavacku a mavas ich moc naliate?

lenca13
5. okt 2008

A ked tam mas len trocha mlieka tak by to namal byt problem 😉 drzim ti palce a dobru noc 😉

janette4
5. okt 2008

Posledné dni tam necítim nič, sem tam cítim aspoň takú malú hrčku, ale posledné dni ani tú nie.Skúsim to spraviť ako i radíš. Idem do hajan.

rikarr
6. okt 2008

foto je v albume možete kuk..

viki dostala kopa vecí .... kuchynku, stolík a stoličky, takú aktivity kocku drevenú, drevenú vkladačku, vláčik, auto, ponika , babiku, babiku, buginu, upratovaciu sadu, kufrik, kozmetiky, oblečko ,,,,,a už ani neviem čo no vela toho dostala ..... a to sme ešte nepozvali kamošou....neviem či mám chuť ešte na oslavu, včera som zas rumázgala 🙄

janette to máš presne ako ja ..... ja som ale nebrala nijaké lieky, prestala som odsávať (každý den som to skracovala) , prestala som piť tie somariny a ono sa stratilo ale aj doki ti môže predpísať lieky na zastavenie laktácie

lienka dnes držím palce, vôbec neviem kde je také číslo domu 😖

sticker
6. okt 2008

Erika malá je nádherná 😵 Tie šatky sa mi veľmi páčia 🙂 Aj sa s tými hračkami hrá? Alebo spraví to čo moja "hviezda" - príde do obyvky, vezme vrece s legom a vysype ho na koberec, príde ku knižkám a šup všetky na zem 😠
Prečo si bola smutná? ☹ Naštval Ťa ten tvoj? 😒 ☹

rikarr
6. okt 2008

jááj nie to ja od stredy od kedy mala malá narodky rumázgam, lebo je už velkáčka 🙄

vieš že sa stým hrá ..... porozhadzuje ale potom postupne dvíha a hrá sa stým

miriamkac
6. okt 2008

Uff...tak uz som vas docitala....
rikarr krasne fotky, a milucka torticka, uz mas doma veeelku slecnu...Vikinka je naozaj veelmi mila.. 😅

janette4 k tomu tvojmu mliecku: uz sa netrapte ani ty ani maly, ked sa budes sprchovat tak si vystriekaj poriadne prsniky. Taskto spravis tri styri dni a mas po mlieku.

miriamkac
6. okt 2008

A Jani, aj ja nakupujem cez MMB, ale aj cez babybazar a minibazar....a co sa aukcii tyka, akurat vcera MM vydrazil knizku "Stare Grecke baje a povesti" 😉

sticker
6. okt 2008

Erika neboj, veď bude druhé 🙂 😉 A to bude tiež také zlatučké a maličké 😵

rikarr
6. okt 2008

ale už to nebude viki

lienka55
6. okt 2008

Ahojte maminy,
tak a uz to mame za sebou.Nepovedala som vam ze MM nasiel nejakeho liecitela v Melciciach a dnes sme tam boli.Hned ako sme prisli tak vedel co mu je.Vedel ze ma problemy s oblickami a hlavny nas problem preco nepapa, v noci ma krce a opakovane zapaly moc.ciest je ze ked sa dieta narodi ma 3 zlazy stitnu,podzaludkovu a jedna ktora sa nachadza v hrudnik.casti uz si nepamatam ako sa vola a tu sme mali niekde vysunutu a nemohla pracovat tak ako ma a on mu ju vratil tam kde ma byt.Pytal sa ma aky som mala porod ze sa to mohlo stat pri porode alebo ked spadol na hlavicku,preto sme mali oslabeny imunitny system a tieto problemy ktore nas trapia.Bojim sa roznych sarlatanov a neverim im, ale mame v rodine jedno dievca ktorej pomohol a a jej celej rodine.Povedal ze teraz sa to vsetko napravi a bude sa chovat ako velky chlap.Hned sme volali aj dr. a vysledky ma v 100percentnom stave.Vraj lekari to nijako nemozu zistit ani sonom ani rongenom,jednoducho to vidia iba takyto ludia s takymito schopnostami.Dufam ze som vam to vysvetlila a ze ste to pochopili lebo ja som z toho este stale hotova a nervozna.Tak drzte palce aby to bolo vsetko ok.

rikarr a ten pan nebyva u vas v dedine ale v Melciciach a tie sa kedysi volali Zemianske Lieskove ci tak nejako,ale dakujem za ochotu.