Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
21. okt 2010

@rikarr veď keby sa ti dalo,skús dobehnúť.pošlem ti číslo?

janette4
21. okt 2010

@sasikas jasnééééééééé 😀

sasikas
21. okt 2010

@janette4 - a o 16.ej to je v tom MC?...lebo idem teraz s malou von , ale ona my v kociku dlhsie nevydrzi ako 1,5 hodky...tak by som tak okolo stvrtej aj tak s nou musela zaliezt kdesi dovnutra...

janette4
21. okt 2010

@sasikas o 16 máme zraz pri fontáne a potom sa odpraceme do teplúčka do MC-oproti dlhým schodom.Tam je otvorené síce len do 16,ale Ivetka vždy brnkne tej kočke,čo to tam vedie a vybaví nám to do večera.

ostrovcacka
21. okt 2010

@sasikas jasne tesime sa

sasikas
21. okt 2010

jaaaj tak pri fontane...ok...budem tam...dufam ze vas spoznam... 😉

janette4
21. okt 2010

@sasikas neboj spoznáš...mamičky po kope a deti budú lietať naokolo 😀

jarabicka
21. okt 2010

...jupííííí aj sasikas dôjde, no super 😉 tešííme sa na Teba 😉 ...takže Kubenko tam nebude najmladší 😀 😀 😀 ...noo, ja idem asi pána Veľkomožného zobudiť, nech aj čosi zobne lebo potom "nebude mať čas" 😀 😀 😀

...a vy ostatné sa pridajte tiež, nech nááás je véééľa-véééľa 😉 ...
Rikarr, dojdi ukázať Vaše výtvory 😀 , ich som naživo ešte nevidela 😉

lienka55
21. okt 2010

Ahojte,
takze dnes som od rana stala iba pri hrncoch v kuchynu,kedze mam oboch chlapov doma.Stihla som este kupit sudok na kapustu,s polovicikaom si chceme spravit kvasenu kapustu,on ju ma velmi rad.
1.Co sa tyka toho receptu na puncak,tak nebyvam tak casto s manzelovou babkou,ale pokusim sa vam ho zohnta ked s nou budem. 😉
2.Co sa tyka tych pipikov tak verte mi moze to byt aj horsie ako len posr....a predkozka.A to mozno niektore neviete,to som sa docitala aj tu ,aj dievcata vedia mat dost neprijemne problemy so susakmi. ☹
3.a co sa tyka stretka,tak ak na buduce budeme uz vsetci zdravi,tak to skusim risknut a prideme aj my. 😉

lienka55
21. okt 2010

@moncika15 Moni fakt sa tesim,ze vysledky su ok,mam kamosku ta bola v pondelok na prietokoch,bude rodit niekedy ako ty,a maly sa jej tiez konecne otocil spravne, avsetko je ok. 🙂

janette4
21. okt 2010

@moncika15 ozaj,zabudla som ti napísať,že ťa pozdravuje Evka-yamaha.

rikarr
21. okt 2010

našla som sedačkuuuuuu žeby motyka vystrelila?

mariro
21. okt 2010

@janette4 @natsa - no jasne ze som neschvalila Silvestra...mozu si vypravat co chcuuuu,bude to Karolinkaa..dufam 😀 ,ale aj bambulku prijmu jasneeee, ze aj tu naucia barsjake hovadiny 😝
No baby kde ste ,som zvedava ako bolo na stretko,sakra ze som ja na Pn a nemohla som prist.
Ale sme mali doma dneska blazninec, kamoska dosla na kafe,vypli elektriku zas, zostalo zima,tak sme sa presunuli k nej.Potom volali svokrovci ze dojdu na kafe ze su v nasich koncinach,tak som zas letela domov,uz bola elektrina a aj teplo.Medzitym volal fesak zo skoly ze ide do nemocnice...skoro som odpadla ze coooo??? ze mali na obed rybu a zapichla sa mu kost do krku alebo mandle....tak sokovana ci mam letiet za nim do TN alebo co...ale teda ze v pohode ze sak sa nedrhne len ho to picha...tak to vybavil sam a teda ze aj vybrali dlhu kost a bola zapichnuta v mandli.
Druhy fesak zas vcera zabudol tasku pri novinovom stanku s komplet vybavou casnika a topanky a este aj jesennou bundou....no jako telivo ....tak uz sme ani nedufali ze sa to najde...lebo motak vecer este nevedel kde to jakoze zabudol az rano ho osvietilo ze asi pri tom stanku...lebo som uz aj do skoly vcera volala vecer...na Hotelku do PN chodi ze nech to tam kuknu pri satni nebolo to tam...a dnes rano mi volal fesak zo skoly ze tasku nechal pri tom stanku predsa len a tetula ju schovala a dala mu ju ked sa bol pytat ci ju nenasla.... 😀 😀 😀 ....jako co to za blazninec????....mna z nich porazi....a ze klidecek mamcoooo ,nesmies sa rozculovat.. 😉
A scul ma nasrali lebo sa vadili a bili,tak som im zrusila pc,jeden som vypla a druhy som si vzala ja.... 😉 😉 😉 😉

moncika15
21. okt 2010

@lienka55 🙂 bude rodit v TN?nebolo by zle mat tam niekoho znameho 😝
bol som nou aj muz a tesil sa ze videl maleho aspon na tie 2minuty, za dobre vysledky som aj kyticu ruzi dostala 😵

@janette4 jej dakujem 🙂 davno som si s nou nepisala

lienka55
21. okt 2010

@moncika15 ano ide to tn,ale mam teraz viacej novembroviek co idu do tn takze vas tam bude asi viacej,teda mozno,ak sa vam to rozbehne naraz. 😀
No a ta kytica ....romantikus. 😉
@mariro tak mas to fakt pestre s tymi tvojimi ,,puertakmi,,. 😀 ,ozaj by sa ti hodilo zodpovedne dievcatko. 😉 😀

moncika15
21. okt 2010

@lienka55 ja nemam nikoho novembroveho 😠 teda len tu z konika sme 3 ale nejako sa nam neprelinaju datumi 🙄
veru mohlo by byt plno , ze by ma museli dat na tu lepsiu izbu 😝 😀
muz bol dojaty aj z tej malxule co tam videl, tusim si fakt zacina uvedomovat ze sa to blizi 😅 😀 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/moncika15/al... 😵

mariro
21. okt 2010

@lienka55 - tak ja v to dufam ze to bude bambulka 😉
@moncika15 nooo veru romantikus....pozorny tatinko 😉

lienka55
21. okt 2010

@moncika15 vola sa Erika a budu mat tiez chlapca,termin ma 18.11.

janette4
21. okt 2010

ahojte.tak my sme doma,ja KO,mladý plný energie.
bolo super,len som sa cítila dosť trápne,lebo Matúš bil deti a robil im zle. 😠 ale inak bolo fajnovo,dobre sme sa vykecali,deti vybláznili.Baby mi tipovali,čo čakám,každá inak,tak už aby bol február,som zvedavá,ktorej to vyjde. 😀
Bola aj
@rikarr ,aj @sasikas .Malý Rišenko je takýýýýý roztomilý,jak bábika,malinký,drobunký,ale hrozne šikovný.ale samozrejme aj Sárka je krásna,bola najmenšie bábätko.konečne máme aj spoločnú foto,len nás to neskoro napadlo,tak sme tam len štyri,snáď nabudúce.Baby hádam potom pridajú aj fotky.

@moncika15 teda manžel je fakt pozorný.ja dostanem kytku len keď mám nejaký sviatok 😝 a gratulujem k dobrým výsledkom 🙂
@lienka55 no ty si teda fakt užiješ s tými chalanmi. 😀 😝

janette4
21. okt 2010

@ostrovcacka pre teba:
http://www.happyenglish.sk/jazykove-kurzy-pre-d...

teraz keď som to pozerala,rozmýšľam,aké by to bolo super,len mi nedošlo.ako budem chodiť keď už bude aj druhé 😒 ,kedže nešoférujem.

lienka55
21. okt 2010

@janette4 asi si si ma pomylila s tymi chalanmi s mariro. 😀

lienka55
21. okt 2010

@janette4 no u nas v skolke zacali s vyucovanim anglictiny najmensich teda skor predskolakov a tych strednym,Davida mi uz nezobrali vraj je este moc maly a aj by sa nesustredil tak az na buduci rok a pocet deti je 15 v kruzku a bolo ich viacej tak museli aj odobrat. 😉

sasikas
21. okt 2010

ahojte kocky...
tak som vas rada vsetky spoznala, co ste boli na stretku....uz tesim aj nabuduce... 😉
uz som uspala toho nasho krakena a idem sa osprsit a hned do duchien.....uvidime co si v noci na nas zase chysta.... 😀 😀

natsa
21. okt 2010

Ahojte.tak mi už drichmeme.malý unavený skoro mi po ceste zaspal.Inak bolo stráááášne super.

@sasikas som rada že som ta spoznala popravde nevedela som ta zaradit a nevedala som ktosi kedže sem moc mechodíš ale už budem vediet.Joj Rišenko je krásny už som dávno nedržala take male vonave bábo a Vikinka bola 1000 bodová tak bola strašne hrdá na svojho brášku.
Taká som naprataná stým dobrot ktore sme podovlakali.Evka sa mi rátala došla z velku kapsu a popredávala nam cukriky a ponožky.inak prepáčte že som tam ešte s vami neostala sa dlhšie rozpravat ale máme to domov daleko a chcela som maleho skor mat v posteli lebo je ordinácia.Evka no čo bude sa konat ovocná záhrada?

natsa
21. okt 2010

@sasikas aj sme ta cakali že ešte prídeš a ty ništ

jarabicka
21. okt 2010

Čaves, aj my už spinkáááme, ani sme nevečerali, akurát vypil mliečko - uvidím aká bude reakcia lebo prvý raz začal piť normálne mlieko, doteraz sme mali nutrilon, tak dúfam, že sa nedo-a-a-me 😀 😀 😀 alebo nedogrckáme...
Aj ja som zapla ordináciu a popri tom konikujem 😉 foto hodím až zajtra lebo mám vybité baterky vo foťááku 😉 ...
Kubenko bol tiež odňatý, sedel už ako panááák v kočáári, ruky roztiahnuté, ani doprava ani doľava pohľad a v aute mu Vaneska rozprávala báásničky len aby obaja nezaspali 😉
Tatinka nemáme ešte doma, predpokladám, že to potiahnú dlhšie lebo išli šiesti chlapi a šefova manželka 😉, tak na ovocnú záááhradu si ešte počkááám 😀 😀 😀 😀 😀
Ivetka nie je začo, keď vám cukríky chutia, len si dajte, veď keď pôjdem zase na východ, tak donesiem, ak budete chcieť 😉 , čo pre vás nespravím 😉, pre také zlaté babule 🙂 , bolo nám s Vami super, môžme si to zopakovať čoskoro 😉 čo vy nato???

natsa
21. okt 2010

No ja hned aj zajtra pretože mne ja svami dobre.

lulu723
21. okt 2010

baby ako vam zavidim,ze som tam nebola ☹ snad nabuduce to nejako vymyslim,aby som tam dovliekla to nase zihadlo. 😀 maly by tam hadam aj prespal a ked nie tak hodim nacecek a hotovo 😀 inac on strasne moc zacal papat teraz 2 dni si pytal po 2 hodinach papat a to som uz nemala ani mlieko,lebo mi len cecek natahoval a jedoval sa a dneska mi to tecie kade tade co ich mam kazdu chvilku naliate,ale aspon viac odstriekam a Matulik bude mat aspon vydatnu veceru 😀

no a dnes bola svagrina z malou v BA na vysetreni koly tej oblicke a od pondelka nastupuju do BA do nemocky na 3 dni na pozorovanie a ak sa jej to nezlepsi tak chudatko male pojde na operaciu 😢 snad vsetko dobre dopadne,lebo uz si veru vela toho pobehali.

nase najmensie este nespinka tato ho teraz nakrmil a hadam uz zalomi,lebo sa tvari velmi spokojne ked je napapkani.a moj mauz vyhana nech idem za nim,lebo on ide rano darovat krv tak musim ist za malym zatial sa majte zajtra popisem.Erika by mala ist k svokre tak si cely dom poupratujem,lebo pri nej sa to neda 😠

janette4
21. okt 2010

@lienka55 jaj ozaj 😀 😀 😀

@lulu723 no hádam ti to nabudúce vyjde,aj ostatným kočkám.sme hovorili,že keď sa máme takto kde zložiť,môžme stretko robiť každý mesiac.
mne krpec zaspal až pred pol10,aj to furt vymýšľal,že chce papať,potom čaj,potom jogurt,potom cikať,potom dole plienku a stále dokola to isté 😝 keď sme prišli,bracho sa s ním ešte jašil,aby sa poriadne unavil,ale moc to nezabralo. 😒
@lulu723 sa rehocem,keď píšeš o tom "cecku". 😀 😀 😀

jarabicka
21. okt 2010

...akurát sťahujem foto, snáď sa to podarí a hodím to tu 😉