• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

19. februára 2016 
Tak to som rada ze si to tak zobrala,myslela som si ze sa vies hned pre nieco urazit. :wink:
8. jan 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja? a urazit?
MM by povedal: "mna moze urazit len inteligent" ....dufam, ze si sa neurazila... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A inac ja mam taky "divny" humor, a to by si ma musela poznat osobne, aby si ho pochopila....takze ked ho "preneesiem" na forum...tak to vyznieva, ze som urazena, nahnevana, alebo ja neviem, ako vseliako...a malo ludi ho pochopi. ( tu na fore) tak sa tomu uz vyhybam, ale niekedy sa neda.....ako v tvojom pripade... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka to mi je luto ze mas choreho aj tm ale to mas urcite ake stvrte dieta ked je aj on chory aspon u nas je to tak ze ked je mm chory tak to horsie znasa ako deti a Ladke je uz aspon lepsie?
8. jan 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaaaaaaa,tak na buduce uz budem mudrejasia!!! :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca dnes idem k vasim/strykovi/ do Vrboveho do obchodu.
8. jan 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co je s Janette4......co zapadli na turej snehom????????? :grinning:
8. jan 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni neviem ci maju vobec otvorene :frowning2:
8. jan 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki už 4x kakala :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: dúfam,že len zuby lebo ma šlahne.....
8. jan 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika a papá Ti normálne, všetko? Mohli by to byť zuby, ale aj niečo horšie :unamused: :frowning2:
8. jan 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papá v pohode
len kaká a ráno teplotovala
8. jan 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to som naozaj zvedavá, čo z toho bude. Uvidíš, aká bude noc . Prinajhoršom to MUDr. zajtra istí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja tiež zvažujem zbehnúť k nej aby Julku pozrela. Ide aj víkend.....uvidím, čo bude od zajtra .
8. jan 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca13 trafila si do cierneho!!!!!....to je este horsie ako deti....on lahne a ty staraj sa....no, ale musim ho trosku ospravedlnit, naozaj mu je zle :confounded:
Laduska uz nema teplotu, no kasle stale..... :frowning2:
8. jan 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka - veď ja som to myslela len v dobrom - tú druhú tému. Len Maťa je tu "krátko", tak nevedela a asi čakala aj inú tému :slight_smile: Ja si tiež myslím, že keď sme tu tak si pokecáme tu.
A pochybujem, že sa odpovede dočká v tej druhej téme :sweat_smile: Tam je to "uzamknutý" okruh a nový sa tam nedostane :grinning:
8. jan 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....ja som len vyjadrila svoj nazor a ked to tak vezmes, Nove Mesto ma tu dve temy a aj sa cudujem, ze nam ich nechali, ale asi preto, ze sa obe rozbehli. Tak mi logicky z toho vyplynulo, ze dalsia sa bude zamykat. Nechcem pisat, ze som to pisala, ale pisala som to. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co som ja vedla ake tu mame dve temi???myslis Miriamkac tu o tych pediatroch co som nahodila??
8. jan 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej Mirka. To zväčša adminky zamykajú :sweat_smile: Lebo veď táto téma je o Novom Meste tak sa tu môžme baviť aj o pediatroch :slight_smile:
8. jan 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie mirkaff je tu este tema Tiracky z NMnV:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=49261&vOffset=10050&vGroupOffset=40&vGotoLast=1#end
To su dievcata priamo z NMnV..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tu máme tri témy o Novom Meste :grinning: :grinning:
8. jan 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aka je ta tretia Jani?

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Zjavne sa nechápeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No sme tu my, potom tiráčky a ešte pediatry........ja som to tak myslela :grinning: :grinning: :grinning:
A sak jasne, ved ti pediatri aste nie su zamknuti...ved som pisala...admini asi sviatkuju....xixixisak nech...aj tak tam pisu ti isti ludia ako sem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale bola tam jedna nová členka - andreao :slight_smile: :wink:
8. jan 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani IP
8. jan 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirkaff tu som, nezapadli sme,aj keď moc nechýba.
my sme dnes boli na poradni.máme 6720g.chvalabohu už tak rýchlo vyrastie a veci nám vydržia aj viac ako týždeň.vy viete o čom hovorím,máte väčšie deti.
8. jan 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ozaj.........babenky chodite niektora s detmi k mudr.Sickovej??
8. jan 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly mi cil zaspal,,to bude noc......
8. jan 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri ja chodim k Veselej ale ked ma nasa dovolenku tak zastupuje Sickova a podla mna su obidve velmi dobre.Preco?
8. jan 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirkaff ja
8. jan 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám ehsanovú :grinning:
8. jan 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok