Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lenca13
21. jan 2009

a akej znacky mas sportak?

martinano
21. jan 2009

dobru noc kocky 😔

ness
21. jan 2009

aaah, tak prepac

emmaljunga, svedska znacka

no veru dobru noc

mary3
22. jan 2009

Dobre ranko vsetkym maminkam, aj buducim.....
My sme dnes zasa mali zaujimavu noc, maly reval jak tur, neviem ci to je z tych zubkov alebo co mu je.... veru, ja som si predtym ako sa narodil hovorila ze ho nikdy nebudem capat, ze ani vychovnu ale tiez som ho uz niekolkokrat vycapala, co mi praskli nervy.... potom mi to je luto, no v tej chvili akoby som nerozmyslala.... aj vcera cely den mrncal, nie a nie spat, ani vonku ani doma, uz som z neho taka ohucana....
Baby a kedy ste vy zacinali cvicit na nocnik?

lienka55
22. jan 2009

Dobre ranko vsetkym maminkam 😅 ,
ale ste tu ponocovali,ze tak dlho aj vydrzite? 😉 Ale to mame dnes zase pocasie 😠 a to som sa vcera vytesovala ze uz bude jar. 😅 Zajtra navecer veziem maleho k mame na noc a chcela by som ho tam nechat az do nedele,pokusame sa o odstavenie,tak sa bojim ako to dopadne.Este som nebola bez neho v noci. ☹ Ak to dobre dopadne pojdem si pre neho az v nedelu.

miriamkac ja som nesla spat,my sme sa este vsetci traja trosku blaznili,lebo mm ma na taketo veci velmi malo casu,a vcera ho mal. 😅
mary3 ja som skusala maleho davat na nocnik uz davno,nechcel tam byt,ale teraz asi 4dni dozadu videl sesternicinu malu tak to vyskusal aj on, ale trvalo mu to iba dva dni ,a teraz zase nechce.Aj si ho donesie, ale nechce nan ist.

lenca13
22. jan 2009

Dobre ranko 🙂 tak my sme mali noc v pohode bola len raz hore 😉

Mary3 ja si myslim ze mas s nocnikom cas Timka doteraz na nom nechce sediet a nemienim to ani robit na silu 😉

sticker
22. jan 2009

Ahojte. Tak som už doma aj z injekcie. Konečne sa lepšie hýbem, aj keď ohýbať sa ešte nedokážem a pravá strane stále štrajkuje, ale je to lepšie 🙂
mary - Julka chodila aj na wcko, ale iba cikať. Kakať bude do plienky. Dnes stála v stred obývačky a fučala, vzdychala.....a bol nádielka. Nechcem ju uprostred "tej práce" vliecť rýchlo na wcko, lebo sa bojím, že sa zasekne. A aj tak sa nevládzem tak rýchlo hýbať 😅 .
Ale staršiu som učila v lete a za týždeň to vedela. Tak to mám v pláne aj s Julkou. Ona je síce úpne iná povaha ako Janka, ale tak stresovať ju už teraz a potom v lete bude mať k tomu odpor.....Minulý týždeň síce behala bez plienky a pekne sa pýtala na wcko. Veď keď budem vládať, skúsim znovu, ale nie nasilu 😉 🙂

mary3
22. jan 2009

Dakujem baby....
No ved ja ho este nedavam ani skusat, tiez si myslim ze mame este cas a urcite nasilu nic robit nebudem.... moja mama je ucitelka v skolke a tam maju aj deticky co maju viac ako 2 roky a nosia plienky.... ved kazde dieta si najde ten spravny cas... len ma prekvapilo ze niektore mamicky to skusaju tak skoro....

sticker
22. jan 2009

Tu na koníkovi je tiež nejaká diskusia - tuším sa to volá bezplenková metóda. Že si vystriehneš, kedy malé robí potrebu a hneď ho dáš na nočník. No ja sa priznám, že by som to nestíhala. Chodíme aj do škôlky a doma niekedy ani neviem, kde sa Julka hrá a nie aby som po nej behala a čakala, kedy to príde 😝

lenca13
22. jan 2009

Mary vies to je kazdeho osobna vec ale to polrocne dieta urcite nema z toho rozum 😉

Timea ma rozume dost ked sa pokaka tak pride a povie fuha 😀

simasa
22. jan 2009

Dobre ranko vsetkym,
tak ja som od 4tej hore. Dostala som taky zachvat kasla, ze uz som potom nemohla zaspat. Tak som brazdila po konovi. Citala som temu, ci deti vidia duchov a skoro som sa potom po... od strachu. Take pribehy tam baby pisu.
My este nocnik ani nemame, aj ked babka uz stresuje, ze by sme malu mali zacat davat. 😝

sticker
22. jan 2009

Sima tak to babka naozaj skoro stresuje 😀 Janka dostala na prvé narodky 2 nočníky. A aj to bolo skoro. Julka ich pekne zdedila, ale ju budem dávať radšej na wcko - to sa jej páči viac 🙂

simasa
22. jan 2009

Ved som videla v albumiku, aka je tam vyskerena 😀

sticker
22. jan 2009

U nás je to ako písala Lienka - Julka vidí Janku a aj nás tak chce aj ona. Len nech jej tá radosť vydrží 😝 😀

lienka55
22. jan 2009

Ozaj Simasa neviem ci ste to tu uz spominali aj mirkaff a ty ste rodili v jeden den aj jej Ondrik je 12.5.08.Tak mozno ste sa stretli uz porodnici. 😉

Jani Jaju mas v skolke?

rikarr
22. jan 2009

ahojte

zas ste popísali toho kopáááááá

ja som zabudla čo bolo o stranu dalej....musím dočítať....

ale k nočníkom --- ja som malú dávala od kedy vedela sedieť a to len preto lebo som vedela že ráno 7,10 kaká 😀 fakt to mala tak načasované...no ale ked nám išli zuby už kakala lágom flágom tak sme ju na šerbel nedávali a potom ked sa to ustálilo sme zase skúšali aspo po spánku a celkom cikávala ale teraz nechce sedieť na šerbli a ked sa jej spýtam čo má v plienke povie "nene" a zdrhne preč...tak ju nesilím ved raz príde leto 😀 práve mi zaváňa pod nosom -asi vie o čom je reč....

simasa
22. jan 2009

Lienka55, uz som na to prisla, aj som jej pisala, ze su narovnako. Ale ja som rodila v PN a myslim, ze Mirka v TN.

mirkaff
22. jan 2009

ahojki a prajem pekny den.my spime ale asi to dnes bude zajimave.Martinka je doma take ma divne bolesti,boli ju spodok brucha,Baby mne uz napadlo ze ci su to neni niake predzvesti "cervenej Mery"........zajtra sa ideme s malym ukazat k doktorke,horsie je ze mi ten kalciovy sirup vyvrati,,urobil to vecer aj rano,MM ze sak mu ho nedavaj..tak sak ja myslim ze trosku aj tak prehltne,nasla som aj striekacku ale pomalou cestou to nejde do nho vobec......Simasa ty si bola rodit v TN???Sticker co sa ti porobilo???

miriamkac
22. jan 2009

caute.
U nas tiez chlapci behaju s nocnikom v ruke s holym zadkom a vykrikuju "cikam, kakam" ale v nocniku nic nevidim 😝
Takze jani, uz sa hybes...no to je super, som zvedava ci ti to uz prejde....

mirkaff
22. jan 2009

dokonca mali Ondrejko a Sabinka rovnake miery

mirkaff
22. jan 2009

Simasa a co ta priviedlo do Piestanskej porodnice?????

sjuzika
22. jan 2009

dobre rano vsetkym
dala som si nejake photo do albumu, aby sme sa teda lepsie rozpoznali 😀 .
snazim sa momentalne cvicit na fit lopte, bolievaju ma hrozne krize, nemate nejake dobre cviky?

simasa
22. jan 2009

Ja som mala od zaciatku problemy. Aj som bola cely cas na rizikovom, a tak som tusila, ze normalnou cestou to asi nepojde a viem, ze v Trencine cisarske robit nechcu. Preto som volila Piestany. A predtucha bola spravna-rodila som cisarskym.

mirkaff
22. jan 2009

Sjuzika ako kukam tak kukam ale ja ta veru nepoznam.....Simasa pekny albumicek,no Sabinke uz mozes kupit aj sponecky,,,,taky anjelicek je z nej ,,no nas Ondrejko je na vlasky chudobny,,on ma len take pierka,ale no slecna sa nezaprie 😀

simasa
22. jan 2009

Dakujem Mirka. Ved aj dostala sponecky - od Jeziska 🙂 Za chvilu budeme copy robit 😀
Mozno ked Ondrejka 1x ostrihate, tak mu vlasky zhustnu. Sabinka ich tiez nema huste, len dlhe. Ale keby ste videli toho chlapca, co bol v porodnici s nami na izbe. Tak to bolo ine paco.
Este dodam, ze ja chodim aj na gyndu do PN. Od Durdika som usla.

ness
22. jan 2009

jee Zuzi, to si ty, no konecne uz viem, kto si, ved sme chodili aj do zakladky spolu, nielen na strednej 😀

simasa, ak sa smiem spytat, komu chodis v PN ?

lienka55
22. jan 2009

sjuzika zdas sa mi nejaka povedoma,ale to bude asi klam. 😒 Uz si na materskej alebo este zarezavas?

sjuzika
22. jan 2009

lienka55, som uz doma, cerpam si dovolenku, na matersku idem 8.2., ale ved uz neviem,co od dobroty by som si zacala...

martinano
22. jan 2009

dobre rano kocky, tak ja tu mam najspavejsie nocne dieta,ale to od narodenia, pred chvilou sme vstali.vecer o deviatej zalahne a budi sa takto.ked som ho kojila maldy pan si spal a ja som vstavala co som mala tolko mlieka, ze som ho musela odsavat aby som mohla spat, tak to tlacilo 😝.matko chodi na nocnik kakat od osmich mesiacov,ale ja som ho neucila vzdy neznasal, ked mal plnu plienku a jedneho dna prestal kakat ja som to nepochopila, chudacik aj tlacil,ale nic, tak som ho skusila dat na wcko a slo to,tak sme kupili nocnik a od vtedy to funguje.bez plienky budeme skusat v lete.ale kazde babo je individualne,kamoska ma syna ten mal dva roky prec a vsetko do plienky a nie a nie na nocnik, on dozreje.
janka super, ze uz ti je lepsie a baby ako?
a zas tu snezi ja sa asi zblaznim 😝 , ako je u vas?

rikarr
22. jan 2009

u nás poprchá