Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
6. jún 2010

Ahojte tak ja som tiez bez Eriky isla k svokre,ale len na doobedie,lebo ona by tam nezaspala a bola by zla tak mi ju okolo 12 dovezie.a ked sa poponahla zo strechou tak bude snami potom.tak sa tesim,ze si ho uzijem aj ked je slniecko,lebo to je pri jeho robote problem,aby bol doma ked svieti slnko.
a inac som mu rano nadala,ze sa mi snivalo,ze si nejaku 17-rocnu standu dovliekol domov a mna chcel poslat prec aj z Eriku a ze si che uzivat.no bolo mi do placu aj som mu chcela o 5 nadat,ale som mu nadala az o 7 ked dosiel za mnu tak sa tomu rehotal,ze jake kraviny sa mi snivaju a to bol normalne sen na pokracovanie,lebo jak som sa vzdy zobudila tak potom jak som zaspala znova to pokracovalo. 😠

michaela2410
6. jún 2010

lulu, normalne neviem, akeho smajlika dat: 😀 😠

lulu723
6. jún 2010

Miska vies aka som bola vytocena,ze mi to moze spravit?a on este,ze kebyze to spravi tak to urobi,ale tak aby ho nikto nevidel a potom mi povedal,ze by mi to nespravil,lebo ma miluje a aj nasu dcerku.a mam stastie aj na to,ze on je verny len jednej 🙂 no,ale jak si spomeniem na ten sen tak ma ide roztrhat od jedu.asi na neho ziarlim,ale sak ked ho lubim co mam robit.a aj on na mna ziarli aj ked som tehula to jak sa vypravam z nejakym chlapom tak uz len pozera a ked sa mu to nepaci tak vystartuje a velice si ma chrani 😝

janette4
6. jún 2010

ahojte.baby ďakujem za gratulácie 🙂 ...dúfam,že to nezakríknem 😝
Ludka,plánovali sme.mala som a ešte stále mám,problémy s platničkou,ale to je liečba na dlhé lakte... 😝 tak som sa na to vykašľala a povedali sme si,že ideme na to.a mám to taký pekný narodeninový darček-podarilo sa na moje narodeniny 😀

my sme dneska u našich,budem tu s malým aj spať,lebo ráno idem k zubárke a na nerfologiu s Maťovým močom.

sa vytešujem,ako je vonku krásne,tato išiel na ryby,malý spí,keď vstane,pôjdeme s babinou a dedom von.

Ludi,teba dokáže vytočiť sen? 😀 😀 😀

lienka55
6. jún 2010

Ahojte,
tak sme od piatku konecne doma,nemozem si zvyknut,akesi je to tu vsetko pre mna divne a nove. 😀 Vcera sme mali vela roboty,pranie,zehlenie,esteze bola u mna mamina cely vikend a pomahala mi.
Dnes cakam gratulantov,tak mame taku mensiu oslavu.Inak vam vsetkym dakujem za gratulacie.
V piatok som este stihla stretavku zo strednej po 10 rokoch,bolo super,len som sa musela ponahlat domov.Troska rozptylenia nezaskodi. 😉

dadka tak torticka bola nadherna na to ze nie si cukrarka. 🙂

zanka,pozeram ako puk 😕 ,srdecne gratulujem tesim sa spolu s vami.Tak nepockala si na mna???? 😉 Akosi sa to tu zacalo rozbiehat.Ja som stale na vazkach ci ano alebo nie???Ale aj tak by som musela tiez trosku pockat,nakolko som prezila teraz dost stresujece obdobie. ☹ 😢

michaela2410
6. jún 2010

@janette4 jej, tak na nefrologii sa asi rano stretneme, my dnes zbierame dvanasthodinovy moc...no ale neviem ako vsetko budem stihat, lebo chcem ist aj k dr, lebo kaslem priserne, nech ma kukne, ci to niesu priedusky...asi si na zajtra vezmem volno na cely den...este neviem 😒

lulu723
6. jún 2010

Zanka no to nedokaze,ale tento bol skoro ako skutocny a veru neviem co by som robila kebyze mi ozaj zahne sak by ma slaktrafilo a dovera by bola v prdeli 😒

natsa
6. jún 2010

Ahojte.tak som dnes do polovičiaka nahučala aby sme išli do Pieštan len tak na výlet,on totižto namá rád toto mesto.tak sme išli na pešiu zonu tam do parku na ihrisko.naspet sme si kupili zmrzku,teta nám dala 2 zadarmo lebo jej polovičiak pomohol zložit slnečník.
Leni tak už ste doma konečne.Aj sa niečo zmenilo ,lepšie povedané zlepšilo?

lienka55
6. jún 2010

Ivetka maly je strasne slaby,ucime sa chodit ,,od znova,,.Ale uz je to lepsie.Tak isto teraz nevie odhadnut cikanie a kakanie,kedze cikal cez hadicky do sacika,tak sa stale prezliekame,ale hadam sa to zlepsi.

janette4
6. jún 2010

Lenka,neboj,bude lepšie 😉

Ivetka,náš zas rád chodí na kadejaké výlety,len keby teraz nebol taký blbý dátum,akurát pred výplatami 😝 ale snáď potom niekam pôjdeme

natsa
6. jún 2010

Leni tak držím palce aby si to všetko zvladla a Davidkovi aby sa čo najrýchlejšie zotavil a aby rýchlo zabudol na nemocnicu.

lulu723
7. jún 2010

Ahojte baby tak ja idem v stredu na glukozovy test ohromne sa tesim 😠
vcera bola mala u svokry potom mi ju doviezli o 13 a to uz bola zla jak 100 certov a ked som im povedala,ze mi ju maju doviest o 12 tak nie.oni si myslia,ze jej takto nejaky rezim prehodia a pritom ona sama vie,ze uz o 12 je v postely.zaspala o pol 2 a aj ja som si zdriemla a spala az do pol 5 potom sa napapala a isla von a potom spat o 8.lenze to a mi celu noc budila a mrncala a o stvrt na 6 uz bola vyspata zliezla z postele a utekala za tatom ten mal z nej urcite radost 😀 a,aby aj mne nebolo luto tak ma dosla zobudit o pol 7,ale mne to nevadi ved aj tak poobede idem snu spat 😉
Zanka a mas aj tehulkovske nevolnosti?ja som nemala len od 8tt mi bolo zle od zaludka ked som bola hladna a to som umierala 3 dni na posteli.esteze ma mala nechala na pokoji a ja som mohla stonat na gauci 😀 potom mi to preslo a celkovo toto tehulkovanie je ine ako pri Erike dokonca mozem lezat aj na chrbate este stale.vobec mi netlaci na zaludok tak mi neni ani zle a ani kyselinu nemam a to pri Erike jak som mala kyselinu nic nepomohlo len som sa musela vyvracat.a teraz absolutne nic.babatko je na mna dobre 😉
Leni teda tak takuto situaciu ti nezavidim.vidim,ze Davidkovi ten pobyt v nemocke absolutne neprospel,ale nebojkaj zo dna na den bude lepsie 😉

janette4
7. jún 2010

ahojte,Ludka tak ten glukozový test ti nezávidím....fuuuuuj.

zle mi býva,ale už nie tak moc,sem tam,akurát ma štve tlak,hrozne mi vyskakuje.som objednaná aj na interné,ale neviem,či tam pôjdem,posledné 3dni mi je fajn.

Moni,kde si si kupovala ten tehu pás?hrozne sa mi páči a uvažujem nad ním.

lulu723
7. jún 2010

aj ja mam tehu pasy a 2 a kupila som to tu na nete.to som si len tak natukala tehotenske pasy a uz som aj objednavala 😉

lienka55
7. jún 2010

Ahojte,
my sme kraaaasne spinkali celu noc,aj bez caju,a zobudili sme sa az o osmej,to u nas este nebolo. 😀
Pomalicky sa dostavame do toho nasho celodenneho kolobehu.Chcem ist poobede ked maly vstane do PN na nakupy.

Dakujeme vam vsetkym za povzbudenia a podporu. 😵 😅 🙂

lienka55
7. jún 2010

dievcata neviete mi poradit kde v Meste by som kupila ortopedicke sandalky na leto,alebo hodte mi nejaky dobry link,dakujem.

janette4
7. jún 2010

Lenka podľa mňa v lekárni:viem,že majú v Jednote, aj na Rajkovej

janette4
7. jún 2010

a prečo už nemáš fotku?

natsa
7. jún 2010

Leni jednoznačne v lekárni

natsa
7. jún 2010

zanka a kde si sa stratila?Dankovy som navyprávala že sa bude hrat z Matuškom aj ho vyzieral a Matka nikde 😔 .aj som si chcela chytit bruško.

jarabicka
7. jún 2010

Ahojte dievčence, tááák konečne som tu, dnes odišli naši východniari domov, tak môžem trochen nakuknúť..a čo nevidím???Zanka bude mať miminko 🙂 🙂 🙂 SUPEEEER...gratulujem...

Lienka, vitajte doma a už len všetko dobre vám prajem 😉

janette4
7. jún 2010

ahojte.Ivetka, išli sme ešte na zmrzku a po ceste sme stretli sestru môjho otca a tá nás zlanárila do druhého parku na prechádzku,tak snád nabudúce 😉 a s tým bruškom...no neviem,či by mi potom tvoj muž nevynadal,keby sa na teba čosi nalepilo 😀 ...ale ešte ani neni moc čo chytať(okrem slaniny 😀 😝 )

dada78
8. jún 2010

@janette4 v sobotu som Vás videla s Matúškom keď ste išli na zmrzku, 😝 len si pekne dopraj 😉

oslava v nedeľu dopadla fajn, akurát oslávenec nebol nejaké nadšený z gratulovania, radšej okukoval vtáčiky 😕 😀
ja od soboty poobedia nemám hlas, klasika prišlo teplo tak som onemela. Najskôr MM bol nadšený 😎 ale už hovorí,že nech hovorím,lebo neviem čo hovorím. Dávam si Homeovox snáď to zaberie 😉

lulu723
8. jún 2010

Ahojte 😉
baby som absolutne vycerpana malej sa tlacia stolicky co su to tie 5 ci ktore a strasne ju to boli dava si celu rucicku do pusy v noci sme skoro nespali a ked na mna volala tak len tak huhnala co to mala tak opuchnute.teraz mi zalomila vo fotelke tak som ju dala do postele nech si pospi ja idem varit ak mi zase nestvrdne brusko,lebo od vcera mam snim taky problem 😒 aj dnes rano som ho mala jak kamen,ale potom to preslo a nastupili take mini kontrakcie,ale to asi zato,lebo som bola na poste z kocikom a k nam do dvora sa ide cez kopcešk a dobre som sa namakala dokym som sa vystverala k nasmu domu 😝

lienka55
8. jún 2010

Ahojte,
my sme dnes boli u dr. zaniest kartu a papiere z nemocnice,maly tam reval a nic mu nerobila.Mali sme mat dve preockovania zltacky a kliestov,ale sme to prepasli,kedze sa nemohol pred operaciou ockovat,tak som si bola dohodnut novy termin.
Potom sme na lipu,budem susit.A chcela by som ist este na bazu.
Idem si poplievat kvety a trosku porobit dokial maly spi.

janette4
8. jún 2010

ahojte.
Lenka,asi sa dr. už bojí,robili mu stále zle 😝

naše krpaté je už vyspaté,spal necelú hodinu ☹

natsa
8. jún 2010

Ahojte.tak som bola z malým v sekáči mu kupit nejake 3/4 gace predavačka ho pochválila že je poslušný že ja vyberám a on pekne sedká.škoda že ho nevidí čo robí doma.tažko vysvetlovat že je nepodarený.ale na ihrisku už nelieta ako pometený už si pekne sadká na piesku a hrá sa aj 15 min.len doma je jak z divých vajec.

janette4
9. jún 2010

ahojte.Ivetka,aj si nakúpila?ja musím malému tiež kúpiť ešte nejaké tenké gate na leto,aj tričká.

čo budete dnes robiť?ja už sa asi hodinu chystám ísť pustiť pračku a potom pôjdeme za bytovku sa hrať,tatino nám tam sprAVIL PIESKOVISKO,TAK SA VYTESUJE 😉

natsa
9. jún 2010

Zanka tak tato dobre spravil,ja to vidím na našom ako sa tam rád hrá.pokažde ked prideme domov tak ho šlahnem do vane lebo má plnu hlavu.spravím mu penu on si tam len vodičku prelieva a ja sa zatial prezlečiem povykladám veci z kočára,nachystám mu jest.No dnes ideme zasa tam budeme tam asi celý týžden ved kde viem sním chodit ked polovičiak je v robote.Ja som dnes drhla šporák aj rošt.fuj tak som sa zapotila.Uvarila zel.polievku.pre seba tarhonu zo zeleniniu.Zajtra asi spravím pirohy.Dnes ani malý nepojde spat lebo neskoro ráno vstáva,poobede ide neskoro spat a večer včera zalahol bolo 10.tak aby sa mu to posunulo aby mi dnes večer o 8 zalahol aby som aj ja mala chvýlu pokoj

lulu723
9. jún 2010

Ahojte baby no ten glukozovy test mam za sebou,akurat mam obmedzit trosku sladke,ale mam inac vcetko v norme a nemam papat melonik a zrovna som si z trhu v meste taky krasny sladunky kupila.cesta bola otrasna uz som myslela,ze sa dovraciam esteze ma viezol moj a to mi hovori,ze pod soferovat.no sak by som aj hned dosoferovala,kebyze mu tam hodim tycku 😝 malu som dala spat a idem si nieco zjest este a mam aj take dobre velke jahody od svokry tak si dam zopar a idem tiez spat,lebo Erika od 3 vystrajala a do pol 5 nespala poriadne tak som aj unavena a idem jej este napustit maly bazen nech sa chvilku cvachta vo vodicke 😉