Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

jenna7082
1. feb 2009

moja paulinka ma takeho zajaca, bez toho ani nezaspi, ona si ho "kojká" 😀 chlapec mal takého zeleného psa nohatého, hovori mu do dnes "synáčik" a do dnes - bars uz s nim puberta šváca len taký fukot - s nim spava a tiez ho ukludnuje ked sa svojim nosom tre o jeho nos 😀 magduša nema nic take. ona je uplne samostatny tvor, niekedy neviem, ci mi ju nevymenili v porodnici 😅

lenca13
1. feb 2009

Ahojte 🙂 Timea zaspava tiez s hrackami ake ked idem spat tak ich nahadzem do postielky pretoze ona spava s nami 😉 😉

jenna7082
1. feb 2009

a to sa vyspite???? ja ked si zoberem decko do postele, tak len ked je choré a to nemam šancu zaspat, to cestuje po celej posteli....no mat to furt tak nosim v ocach zapalky

rikarr
1. feb 2009

no viki spáva s kravou plyšovou to od narodenia, potom s malou bábikou handrovou,potom tam má buculku a takú tesco mačku handrovú a veľkého ponyho plyšového a dnes si tam dovalila bábiku a ked jej niečo idem zobrať hned hučí a pýta to späť, ked jej to zoberiem počas spánku hned sa točí a tými chápadlami malými to hladá

jenna7082
1. feb 2009

tak jej to nechaj. šak čo.

lenca13
1. feb 2009

jenna uz sme si zvykli ved s nami spava od 7 mesiacov

rikarr
1. feb 2009

šak akurát som hovorila mužovi že dobre že spáva na velkej posteli lebo do postileky by sa už nevvopchala

lienka55
1. feb 2009

rikarr/uz tu mame druhu eriku/ 🙂 dalo mi to zabrat a nabrat velku davku odvahy aby som sa ti prihovorila,ale kebyze to neurobim tak sa mozno neuvidime nikdy na zivo. 😉
Nas maly nespava so ziadnou hrackou 😉 😉 ,hracky sme my ako u simi. 😀 Ale ked niekde ideme tak si obcas vezme nejaku hracku so sebou.

lenca uz si dama?

rikarr
1. feb 2009

ja by som ťa nespoznala na fotkách si iná

lienka55
1. feb 2009

uz ste nasli tu sipku na aktualizovanie stranky co nam pisala radfi z tiraciek,lezie my na nervy to preklikavanie. 😝

jenna7082
1. feb 2009

aj tak sa tomu čudujem. ved manzelia potrebuju trosku toho sukromia nie? a ak dobre chapem, uz vyse roka to takto mate....to akoze kedy sa to dieta nauci spat same? ako, mne je to jedno, sak to je vasa vec, ale ja by som to teda tak nepraktizovala uz len preto, ze chcem, aby deti boli podla moznosti samostatné. je to pre ich dobro, svet je zlýýý 😠

simasa
1. feb 2009

Lienka, ked nemas sipku, stlac F5

jenna7082
1. feb 2009

simasa, si si ista, ze mas ten komp opraveny?? 😀 ci uz ťa ta sanitka odviezla na liecenie? 😀 😅

jenna7082
1. feb 2009

chi chi

simasa
1. feb 2009

Opraveny je a manzela to asi chytilo, cumi mi tu cez pleco, smirak

lienka55
1. feb 2009

sima,diky uvidim ci mi to bude fungovat,to staci iba raz a uz to funguje,alebo to treba zakazdym stlacit?

rikarr
1. feb 2009

naša spáva s nami v spálni ale na vlastnej posteli,občas sa ráno prišmotlí k nám..ale zriedka, poväčšine na nás skočí 😀 ja sa nedokážem vyspať ked spí s nami a pravdou je že na manželskej ani nevie zaspať...lebo sme sa vždy na nej iba jašili tak ked ju zbadá môže byť akokolvek unavená začne sa jašiť

simasa
1. feb 2009

Na liecenie ma nechcu, vraj som strateny pripad 😀

simasa
1. feb 2009

Lienka, vzdy, ked chces stranku aktualizovat to treba stlacit. Takze vlastne po kazdom novom prispevku od nas ostatnych 😝

rikarr
1. feb 2009

lienka vždy ked chceš vedieť či čosi pribudlo

lienka55
1. feb 2009

sima nefunguje mi to,napis presny postup

lenca13
1. feb 2009

Ano Lienka uz sme doma ved Radka ide zajtra do skoly 🙂

simasa
1. feb 2009

😕 😕 😕
Mas microsoft internet explorer (ikona take modre e)?

lienka55
1. feb 2009

sima uz som na to prisla,uz mi to zaplo v tej mojej hlave deravej... 😀

rikarr
1. feb 2009

lienka ked máš otvorenú stránku(napr túto 126) a klikneš na f5 sa ti to znova načíta

simasa
1. feb 2009

Ze si Ty stlacala F a zvlast 5? 😀 😀

rikarr
1. feb 2009

šikula

nechce sa mi spať....

jenna7082
1. feb 2009

blik ho 😀

lienka55
1. feb 2009

simi co si to o mne myslis? 😀

erika mne sa uz aj chce ,po vcerajsej prehyrenej noci...ale musim to tu este vydrzat lebo zajtra rano ked to tu zapnem tak sa nedocitam. 😉

rikarr
1. feb 2009

😀 vyhrali ste niečo na tombole??????