Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

miriama
18. nov 2007

a ty este nevies termin cca...kedy by si mohla mat den "D" 😕

monatko
18. nov 2007

no miri, neviem, lebo posledna MS bola uz davno, cyklus mam nepravidelny, tak zrejme to bude v juli... ked som bola na sono, tak tam bolo vidno len malu dutinku s plodovou vodou a miniaturna bodka, takze pocitame taky 4-5tt 🙂 o mesiac budeme hadam mudrejsi 😅

miriama
18. nov 2007

jaaaj, takze to bude julovka 🙂 supeeeer, snad blizenec 😵

mrenka
19. nov 2007

moni,super,a vasi ako reagovali?🙂
my sme sa akurat vratili z ba,lili zadrichmala v aute uz o 6,tak som zvedava,kedy budeme rano vstavat 😔 😔

monatko
19. nov 2007

mreni, boli nadseni 😵 😵 no urcite to bolo necakane.. boze, ale jak mne je blbo 😨 teraz som do seba dostala kusok chleba a nejaku zeleninku a snazim sa nemysliet na obsah zaludka, lebo to nemdopadne dobre 🤐

mrenka
19. nov 2007

nooo,tak to ta nepotesim,ale mne to tiez zacala tak cca od 6tt takto a potom som smisou kecala dost dlhu dobu 😔 😔
kupila si si tu kyselinu?

monatko
19. nov 2007

ale segra este nic nevie, poviem jej to, ked pridu v piatok.. a na tu reakciu som fakt zvedava 😀 😀

monatko
19. nov 2007

ano, Bio-Folic poctivo uzivam 🙂

mrenka
19. nov 2007

nooo,to som zvedavaa 😀 dobre,ze nema kratko pred porodom,lebo ju tak prekvapis,ze by aj porodit mohla 😀 😀

monatko
19. nov 2007

😀 😀 😀 no jak by som jej ulahcila, mala by to za sebou 😀 vy ste boli u svokrovcov? aj my sme tento vikend boli

mrenka
19. nov 2007

no,boli sme chvilu u svokry 😝 ja so mala stretko s babami z letiska,jozo zase kvoli zakuskom,no a taka som unavena.. 😢 ale chcem si pozriet superstar..

monatko
19. nov 2007

jaaj, vidis, dnes je rozhodnutie... no ten maly blbecek asi nevypadne 😠 vcera mi porota nejak nesedela...

mnaaaam, kedy budu zakusky? 😀 😀 (sladke mi berie)

mrenka
19. nov 2007

nooo,ved vies ako to je...ale dufam,ze coskoro,je mozne,ze bude nieco aj v tn,ale to je len vramci uvahy..origin franc.kolace od firmy le baguette de paris,su neskutocne,sice ceny dost vysoke,ale tie kolace rozpravaju..naozaj,das si jeden a staci ti,nie ako v cukroske,kde su tie hnusne social,kolace,ze si kupis 3,z toho 2 a pol vyhodis 😖

miriama
20. nov 2007

mreni, s tymi zakuskami uplna pravda...tu sme boli v jednej cukrarni na zakusok ale ta chut a vobec....no uzas..ani som nevladala dojest..tazke urcite dam radsej viac za jeden zakusok ale nech stoji za to 😉
tak uz to vypada dobre tie vase plany? 😕

mrenka
20. nov 2007

miri,dnes som bola v salone,vies co?tie satky nevyzeraju nejak moc ruzovo,skor su kremove,s takym jemnym nadychom,podla mna by si slnecnice mohla mat v pohodke 😉

moni,akooo??

monatko
20. nov 2007

cavik, no dnes mi bolo trochu lepsie, trochu sme sa s mamou poflakali po meste, takze cerstvy vzduch mi mozno prospel.. na krv pojdem asi v piatok, budes mat volno? 😎

mrenka
20. nov 2007

v pia mam volno,az poobede ma mamca oslavu na zelenej..tak sa mozes rano kludne stavit na cajiik🙂

monatko
20. nov 2007

jeeeeeeee dik 😵 rozoberieme vsetky kociky sveta 😀 😀 oki, idem kukat letecke katastrofy, pa zatial 😉

mrenka
20. nov 2007

no,pekne pozeraj ordinaciu a uc sa,co ta caka..

monatko
20. nov 2007

no ja by som to aj pozerala, ale vadi mi tam fialova 😒 juuuuuj nestras este 😝 😀

mrenka
20. nov 2007

moni,fialova uz tam konci,tak to budes moct zacat pozerat.. 😀

monatko
20. nov 2007

mreni 😀 😀 😀

miriama
20. nov 2007

baby, pekne 😀 koli fialovej nepozerat serial 😀 😀 😀 😀

mreni, akurat dnes mi aj pisala mail zo salonu...aj som si myslela, ze si tam bola ty 😅 😉
no ved sa uvidi ako dopadnu vsetky veci okolo a potom sa rozhodne 😉

monatko
21. nov 2007

mirka, no ak je prave ona klucova postava, tak to JE dovod 😀 nemozem za to ze mi nesedi... co je na tom take funny 😨

mreni, poznas ten obchod s babatkovskymi a tehotenskymi vecami u nas v meste pri tatrabanke v pasazi? nebola si tam? zda sa mi, ze je to nove....

mrenka
21. nov 2007

moni,to neviem,ja obcas idemtam v pasazi pri cineme co je,ale pri tatrabanke som este nebola..kedy sa tam chystas?

monatko
21. nov 2007

vies co, vcera sme tam boli s mamou, len uz zatvarala, takze sme videli len cez vyklad, ale vyzera, ze ma celkom pekne vecicky, aj oblecko pre tehulky... len ked ja sa este neviem orientovat v tych cenach... pojdem sa asi pozriet, isla by si so mnou niekedy? 😉

mrenka
21. nov 2007

no jasne,kedy?my sa chystame von aj teraz..

monatko
21. nov 2007

no vies co, ja by som mohla tak nejak okolo jedenastej.. ak sa vam da..... pojdem pesibusom 😝 😅

mrenka
21. nov 2007

moni,my sme nakoniec sli len tak okolo domu,ked si napisala..tak mozme ten piatok doobeda,ked mas volno,hmm??

monatko
21. nov 2007

mreni, dobre, vsak sa este dohodneme

babenky, kde ste vsetky? to sa v nasej teme nenajde uz ziadna maminka al. tehulka na pokec z NM? ☹