Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

jarabicka
10. sep 2009

Dobré ránko babule...to ste sa azda dohodli, že na konika sa už nechodí ☹ ...akosi je tu ticho...hm, tak teda idem ja za Durdikom 😉 ...pekný deň vám prajeme 🙂

mirkaff
10. sep 2009

jarabicka akoze dohodli,,ved dnes som tu uz bola...... 😀

lulu723
10. sep 2009

Ahojte ja dnes nic nevarim mozno nejaku polievocku pre malu zbucham inac mam od vcera tuniakove cestoviny to sa malej strasne lubi a urobim asi pomazanku co dum da 😀

natsa
10. sep 2009

ahojte.tak Mirka to ta obdivujem ostat sama z dietatom,neviem či ja by som našla k tomu odvahu,ale na druhej strane ak to bol nejaký v a j č i š,tak je lepšie uzavriet kapitolu a začať novú a lepšiu.Viete že DM sa stahuje kdesi na námestie.Dnes bol úposledný den čo dávali navšetko 20% zlavu tak som bola kupit pleny a pastu.

janette4
10. sep 2009

ahojte. miri,mňam,stručikovú omáčku by som si veru dala. 😀

michaela2410
10. sep 2009

V DMke boli taketo zlavy??? No vidite, co to spravi, ked musite chodit do prace? vobec neviem, co sa kde deje, ake akcie su 😀 😀 😀 Veru, ved som tam bola pred troma dnami a nic take som nezbadala!!! 😒

Babule, tak Lukas ma tento skolsky rok prve atb, kasle a trocha teplotuje. Ja niez niesom uplne ok, ale tento tyzdden som akosi prezila. Hadam ma to prejde aj bez lekarov. Mam ich uz plne zuby. staci, ze musim sa ist objednat na trhanie osmicky na chirurgiu. ☹

natsa
10. sep 2009

Miška a ty ako si začala nový školský rok?aj máš nekakých prvákov?aj robíš triednu?To ti budu trhat zub múdrosti?tak to su dobre nervy.Aj mne to robily na chyrurgii skoro som dušu vypustila.Tým ta nechcem strašit no mne sa trhajú zle zuby,mám velké stoličky a korene zapustené kdesi v prdeli

jarabicka
11. sep 2009

Dobré ránko dievčence...hádam ešte búvate???...ja som dnes nejaká akčná, už sa mi pečie torta, zajtra máme dodatočné rodinné oslavy, švagriná meniny, manžel meniny, svokra narodky, akosi sme sa nemohli nikdy naraz stretnúť, tak to ideme teraz osláviť...

...čo dnes dobre varíte???...ja idem robiť cesnakovú krémovú polievku a lievance 🙂 ...tak teda všetkým vám pekný dník prajem 😉

mirkaff
11. sep 2009

zdravim.......

fiha Evka veru akcna,,ked uz je cesto v trube.......

ja cil akurat co sme sa zdvihli s malym z postele,ideme nakupit,a potom ma caka riadne upratovanie,kupelku umyt,pozehlit,kopec riadov..,,inak som zistila ze najviac riadov sa nam nakoti v noci,,ked vsetci spime,rano vstanem a zrazu.bum a mam plny drez......

aj my ideme v nedelu oslavovat.....babka je Maria,,mamina Ludmila,k tomu ten nas sobas...tak ze to vsetko spolu s nasimi u nasich oslavime.......

michaela2410
11. sep 2009

Ivet, ja sa tiez toho obavam, mne zub netrhali od detstva a to je uz dobrych dvadsatpat rokov 😠 A navyse mam ten zub tak zle narasteny, ze polovicka mi zostala pod dasnom. Vobec si neviem a nechcem predstavovat, ako to budu robit. A kde ti to robili?
Uz ma to aj prestava boliet, tak sa mi ani do toho velmi nechce. 😎

andreao
11. sep 2009

Ahojte,
Miska mne pred 3 rokmi tiez trhali osmicku, podobný prípad ako ty, polovica vonku, robilo mi to šarapatu, tak som to dala von. Robila mi to MUDr Zámečníková, nikdy som dovtedy u nej nebola, ale mozem ju pochvalit. Natrapila sa s tym, neslo jej to, lebo som mala este najak hlboko koren, ale super to umrtvila, tak som vela z bolesti necitila. Mala som tam tusim 3 stehy. Potom som tam este chodila na ošetrenie, ani to tak velmi nebolelo, ked prestala ucinkovat injekcia, pomohli bezne lieky od bolesti.
Tak mozem len odporucit Zamecnikovu na takuto vec 😉

natsa
11. sep 2009

No mne to tiež robili v meste na chirurgii doktorku si nepamätám mala som nejakých 18.Ja som ho tiež nemala poriadne vonku a už bol zlý.Tuším ho akosi rozvrtala a potom páčila.Ja dnes varím zelen.polievku opek.zemiaky a faširky z ovsen.vločiek.Tak pá idem to dorobit malý už konečne zaspal.Miška ak ti možem poradit tak si ho daj čím skor von také zuby by nemali ani rást na nich ani nežujeme.

mirkaff
11. sep 2009

boze baby a mne zuby mudrosti este nenarastli........mladsia segra ich ma vonku vsetky styri,,,a s jednym chodila asi pol roka co sa jej potom to zasivane zapalilo,a skoro jej robil resekciu,si mysleli ze ci tam nieco neostalo...ta si chuda vytrpela......

no nase smoulo dobedu nespalo,,cil co sa najedol,,akosi mi posledny tyzden nechce jest,,uz to nezachranuje ani kakao,,dve stolicky mu idu naraz,,uz ma naliate aj ocne,,,,teploty zatiam nemame ,,ale sere kade ide......este idem rychlo doupratovat,,nech si posedim pri PC pokym spi.........

natsa
11. sep 2009

Mirka a ešte kde takého chlapa zohnať?

mirkaff
11. sep 2009

sak tu moja..ved to neni obchod s chlapmi, 😀 😀 😀 ne si ty niaka maniacka,,dvoch mas doma a este nahanas dalsieho...... 😀 ale medzi nami...jaj taky na zozratie..... 😀

mirkaff
11. sep 2009

http://superhracky.mimishop.cz/?strana=4

inzerat: hladam sponzora.... 😀

janette4
11. sep 2009

mirka,ke´D ho nájdeš,pošli aj ku mne,vyberiem si zatiaľ 😀

ja budem spať prvý krát bez malého.Naši si ho zobrali na víkend,že na prázdniny 😢

michaela2410
11. sep 2009

baby! no co by ste este nechceli!!! 😀

Zanka, aj ti zavidim. necitim sa ok, tak by som prijala vikend pre seba, ale obaja chalani sa mi akosi rozkaslali, tak nech s nimi nemaju starosti, nech sa vyliecime doma 😉 prave som si sem sadla, ale furt musim ist za nimi, kaslu na striedacku. To im zatekaju sopliky a nepomahaju ani vyssie podusky.

Dnes sme boli tu v Meste na muzikali, co robili decka z Centra volneho casu, a bolo to bohovske. Perfektne spievali, tancovali a ja som sa bavila s mm na starych fotkach, co tam premietali, lebo na mnohych bol jeho tatko 😀 Kedysi hraval v kapele a toto bolo o zivote mladych zo sesdesiatych rokov. No super!!!

michaela2410
11. sep 2009

A inak, uz ma to dasno pri tej osmicke prestalo boliet, tak uz na mna isli myslienky, ze si ju necham, ale asi radsej nech ide von. Buduci tyzden sa pojdem dat objednat. V TN, ze maju decembrove terminy, neviem ako ta Zamecnikova, uvidim.

lienka55
11. sep 2009

Ahojte,
my sme dnes stastne pricestovali domov,len som vas chcela vsetky pozdravit a povedat vam ako mi strasne chybal kon a vy. 🙂
Boli sme rychlo nakupit lebo doma mame vyrabovane,periem a idem spat lebo som unavena.Hadam sa mi podari vas dociat.Ale mohli by ste mi zhrnut v skratke co je nove. 😉

Pekny vikend!!!!

natsa
11. sep 2009

Ahoj Lienka.Tak sme rozoberali chlapov teda manželov aké su to potvory.No a zubára.padla tu aj reč o stretku.
Žani tebe je teda teraz sveta žit.Vydržíš to?Konečne sa vyspíš.

lienka55
11. sep 2009

Narychlo som to docitala aj mna ten moj riadne vytaca ale co uz l a s k a je l a s k a !!!!!!
Zubara sa bojim to som tu uz spominala viackrat.Stretko naplanujeme nebojte sa,dohodneme sa pekne.

lienka55
11. sep 2009

Ozaj, a Ivetka musim ti povedat,ze tie tmave vlasy ti velmi pristanu,viac ako blond,teda aj ked som ta nazivo ako blondinku nevidela. 😉

michaela2410
11. sep 2009

Lienka, vitaj 🙂

janette4
11. sep 2009

Leni ahoj.

Ivet, myslím,že ja budem mať väčší problém vydržať,ako on.je mi smutno.

natsa
11. sep 2009

Lienka ja som nosila melír ale farbila som sa kolipasu.Inak mi vyhovuje ten melýr nemusím sa furt farbit,už ma hnevali červené podušky a uteráky

natsa
12. sep 2009

dobré ráno Tuším to zatváram a otváram.čo budete dnes robit?

janette4
12. sep 2009

dobré ránko.

no ja osm dnes po dlheeeej dobe vstávala o 9. 😀 ešte by som potiahla,len musím ísť do obchodu.

ja idem prezliekať periny a potom uvidím.

mirkaff
12. sep 2009

zdravim.........

my sa akoze uspavame....maly sa mi vyliepal na kolena a uz je dospane,,dobedu sme boli v PN na nakupoch a rychlo som zbuchala polievku a parene buchty......
Lienka tak vitaj doma.......cakame kym nam napises ako vam bolo........

tak a cil sme uz vsetky,,tak planujte stretko.ja mozem aj tento tyzden........