Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

miriama
4. nov 2007

ADAMSIU, tak som ta tu naaaaaaaahodou nasla a s petom obdivujeme maleho adamka.....je taaaaaaaaaak kraaaaaaaasny 😵 😵 😵 😵

miriama
4. nov 2007

mimochodom, akurat som sa chcela k vam pridat... 😅

mrenka
5. nov 2007

miri,no heloou 😵 😵

baby tak ako s tym stretkom?neni zaujem?? 😕 😕

chiara.rrika
5. nov 2007

babulky dajme to nejak dokopy stretneme sa zajtra o 16.00 v aide 😕

monatko
5. nov 2007

miri????????????? co ty tu 😕 a dobre vidim, snazilka? 😵 no tak vitaaaaaaaaaj!! budes tu byvat s nami? ozaj, kedy je svadba? z tohto pasu neviem..

mreni, zaujem by bol, len casu malo, ja mam poobede najvacsie fofry, takze ja urcite nemozem vtedy, jedine navecer, cca 18.00 by sa uz dalo..

miriama
5. nov 2007

mreni, ahooooj 😵

mon, no vitaj...aj ja kukam, ze co ty tu..od nas si usla, ani si sa nerozlucila.. 😨 a kde mas svad.album?? 😕

monatko
5. nov 2007

miri, ja som neusla, len tato tema mi je blizsia, a s mrenkou sa pozname uz davno 😵 na mojasvadba obcas zajdem kvoli fotos, ale uz to nie je take ako pred svadbickou 🙂 svadobny album na konikovi? nechapem 😕

mrenka
5. nov 2007

mon,cauky,no co dnes si nesla k tomu dr? 😕 😕

monatko
5. nov 2007

nesla, lebo som mala cele doobedie plno, ja neviem, co bude s tym stretkom nasim slavnym, nikto sa neozyva 😔 ja mam este zajtra navecer cas..

monatko
5. nov 2007

mreni IP 😉

miriama
5. nov 2007

mon, az teraz som si vsimla, ze tu sa ukazuju len albumy co mas vytvorene na MK...som blba..no nic....som sa zlakla, ze si zmazala svadobny 😅

tak pekny dnik a nech vam vyde to stretko 😎

monatko
5. nov 2007

miriama, a vy sa uz snazite? no a kedy sa to vydavas? tuto na MK to nevidno..

miriama
5. nov 2007

mon, svadba sa planuje na 9.maja...a snazime nesnazime....ako sa podari 😀 chcela by som este najskor svadbu ale kludne aj tehotna..ale zas nie v 8.mesiaci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mrenka
5. nov 2007

moni,no neviem,vsak sa ani marusch sto rokov neozvala,ani angelos,no neviiim,neni asi nalada...tak ak sa nedohodneme,tak to potom nechame na dalsi tyzden?

miriama
5. nov 2007

jeeee, si akurat pridala fotecky lilianky....je zlatucka 🙂))))))
aj ja cem!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

mrenka
5. nov 2007

dakujem... 😉 😉
vsak mozno coskoro...teda zajtra... 😀

miriama
5. nov 2007

no to tazko...som nevydrzala a urobila...jedna palicka 🙄

mrenka
5. nov 2007

fakt?? ☹ ☹ neva,tak buduci mesiac 🙂 🙂 🙂

miriama
5. nov 2007

no uz nedufam...lebo aj ked som si hovorila, ze je mala sanca aj tak som tak tajne dufala... ☹
tak pa, ja letim do prace 😖

mrenka
5. nov 2007

cauko 😉

monatko
5. nov 2007

mrenik, si tu? dala som si pauzu s prekladikom, aj tak stale cumim na MK 🤐 no ked sa dievcence nehlasia na stretko, pridem ta teda mrknut sama 😎

mrenka
5. nov 2007

moni,cauki...pocujko,ja som uplne zabudla,ze som sa min.tyzden dohodla s jednou kamoskou,ide zajtra z ba do tn a ze sa stavi aj s malinkym,tak ja by som aj tak na stretko nemohla,nechame to teda na next week?alebo sa vy ostatne dohodnite aj bez nas,my budeme v tatrach,skoda...ty dojdi ale na kafco,kedy by si mohla?

monatko
5. nov 2007

no nie, my pockame na teba, aj tak si myslim, ze co tu nebudes, budem si asi dopisovat sama so sebou 😀 takze v stredu odchadzate? no asi to teda odlozime na dalsi week, na kafco dojdem rada.. ozaj, vidis, ako pokracuje cukraren?

mrenka
5. nov 2007

no stoji to zatial na bode mrazu kvoli hentej starej k...e 😠 😠 😠

uz mam foto z prehliadky od fotografa..aj video,som sa dnes na sebe nasmiala 😀

monatko
5. nov 2007

to vazne? este ju to neprestalo bavit? 😒 tak to mate s nou teda "vesele", a pritom je to fakt super napad, nieco co by sa tu fakt zislo 😖

jeeee, vas tam aj tocili? no to chcem vidiet 😵 lili ti zacina tiez pozovat, jak tak pozeram v albumiku - zlata 😅

miriama
5. nov 2007

cice, o com sa to bavite?
jaaaaaaaaaaj, mreni, O TOM????? no jasne...som ti aj IP poslala 😵 😅

miriama
5. nov 2007

mreni, kde siiiiiiiiiiiii????????????????????????????? 😵 😵 😵

miriama
6. nov 2007

mreni, kde sa tulaaaaaaaaaaaaaas????? 😀 😀 😀

maruschka
autor
6. nov 2007

ahojte dievčatá.ako fičíte??U nás je to nenormálna hektika.Dneska nám prídu vymerať skrine a asi tri dni sa robí u našich-sekali steny a robil sa oblúk z izby do izby.A teraz ideme do školy,takže vôôôôôôôôôbec nič nestíííííham.A to nám tak za týždeň tie skrine dovezú a potom sa konečne budú babuľky sťahovať do svojej izby,ktorú samozrejme musíme celú znova omaľovať,lebo od min.októbra toho stihli pokresliť po stenách až-až.A konečne sa vyspím,lebo už chodím ako námesačná.Malej vyšli dve stoličky naraz a teraz jej idú ďalšie,takže sto krát za noc som hore,čo mrnčí zo sna.A je škaredo,takže dneska sú baby fakt k zulíbání.Stále sa bijú a hádajú.Keď sme boli vonku,hneď sme boli mokré od snehu.Ešteže mali drobci overaly,lebo neviem,neviem.Idem,malá chce papať.Čaute a držte sa. 😀 😉

mrenka
6. nov 2007

marusch,co ty hovoris na myslienku stretka? 😉