Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
24. júl 2009

No ja na neho samé dobre.K Dankovi mi dopomohol on.Jeho prístup k pacientom sa mi páči.No a ked som bola v porodke tak mi robil cisarák on,malý bol na tom zo srdiečkom zle,zaujímal sa o moj aj jeho zdravotný stav stále.Akosi som sitila istotu ked bol pri mne.No ale to je vec názoru.

lienka55
24. júl 2009

Ahojte,
tu je dnes akosi mrrrtvo. 😀
My sme boli doobeda v obchode,povozili sme sa ja na bicykli a trosku pokecali s mirkaff. 😀 😉
Uz mi maly spi tak teda sup sup do dalsej sichty/umyt WC a kupelnu,balkony,atd,.../ 😝 😝 😝 Poobede mi dovezu broskyne,ale budeme ich zavarat az zajtra alebo v pondelok.

Prajem vam vsetkym pekny vikend a uzite si ho s rodinkou. 🙂 🙂 🙂

mary3
24. júl 2009

Ahojte....
Keď je reč o tých gynekologoch - ja tiež chodím do TN k Hormannovej a som spokojná, ja som tam chodila už ako k detskej tak som tam ostala a teraz ked tam už chodím len na prehliadku tak si radšej raz za rok pocestujem akoby som mala isť niekomu v NM... aj čo sa týka obdobia tehu tak som s ňou bola veeeľmi spokojná...

mirkaff
24. júl 2009

zdravim........

drobec spi od 12 tej...sa normalne prekonava......
,varit som nemusela,mame od vcera...umyla som Martinke okno na detskej,poodtahovala nabytok a vsetko vyumyvala,a cil som umyla kuchynu a chodbu a este aj urobila nepecenu striesku s bananom na zajtra,,este idem urobit marinadu na kura,nech ho nalozim tak na 24 hodin....
asi som to zakrikla uz vstava 😲 😲 😲

natsa
24. júl 2009

Ahojte,tak som mala 2 hod veget mama zobrala maleho von,už dávno som nezažila pocit -vyložené nohy krížovka a misa plná nakrájaného melonu.Mama kúpila takú malu plastovu stoličku a už sa stačil z nej skidnuť. 😠 tolko bolo plaču ☹

lienka55
24. júl 2009

mirka co mate gril party?

natsa
25. júl 2009

Ahojte,no čo kde je vás viac?som rada že sa ochladilo malý nemohol spávať v takom horku.Doma ho MM uspával na rukách v okne,no teraz som slamená vdova 😀

mary3
25. júl 2009

Ahojte, len vás pozdravím, nestíham, malý je strašne umrnčaný 😒

mirkaff
25. júl 2009

zdravim.....

este len dvanast a ja ulietana jak ho.va.do....no ano Lienka nico ako gril-party,,ale budem mat narodky tak sme to dali cil na vikend......

tak si uzite vikend

ufka
25. júl 2009

Ahojte kočky už bývam v NM asi mesiac a ešte som sa neozvala to som čo? chodievam s malou aj do parku aj do mesta a určite sme sa aj stretli -len o sebe nevieme- teším sa ked sa dohodneme a stretneme osobne.
budem sa už hlásit. už som si aj našla školku pre Viki a idem si hladat prácu... Ako to vnímate s prácou v NM vy? dík za odpoved paap

lienka55
25. júl 2009

Ahojte babule,
tak tu je dnes nejako podozrivo ticho. 😀 Vsetky vikendujete?Tak to je super.
Ja som stihla upratat cely dom,pivnice,maly mi v pracovni vysypal calgonit a 😠 😀 roznieslo sa to po celej pivnici a uz som to mala aj hore.
Mam aj brigadu,omietaju nam garaz,maleho mam u mamy,isiel vikendovat.Uz mam porobene ,tak konikujem. 😉

ufka,tak ako ste sa zabyvali,uz poznas trosku Mesto?Aj by som bola na teba normalne zabudla,kebyze sa neozves. 😀 S tou pracou to bude tazke.A co by si chcela robit,co si vyucena?

natsa
25. júl 2009

ahojte.Ufka akosi si ta neviem zaradit.Odkial ste sa prestahovali?No ako písala Lienka z tou prácou je to teraz tak.A pred tým si kde robila?A už chceš íst do práce ked Vikinka nemá ešte 3.A nechceš ísť radšej ešte na jednu materskú?No ja som rada že to ešte nemusím riešiť.Robila som na Turej no po čase by som chcela robit v Meste.Ale čo to tiež neviem.Mám problém sa rýchlo udomácnit hoci kde a nerada si zvykám na nových ludí.

lienka55
25. júl 2009

Ivetka aj my sme sa s mm nedavno o tom bavili a zahlasil mi,ze uz aby som uvazovala co budem robit,ze mam malo casu.Mne sa vobec nechce este nad tym rozmyslat,mne je doma dobre. 😉

simasa
26. júl 2009

ejha, nejako to tu zanedbavate, ved sme az na druhej strane 😅
tak dobre ranko a hor sa do pisania 😀 😝

natsa
26. júl 2009

No Lienka a čo teda plánuješ?
No ono to to tu cez výkend akosi viazne.Ved su tatovia doma tak sa treba venovať rodine.No aj mne akosi tej moj chýba.Aj som sa tešila že idem k našim že si od neho odpočiniem ale to len na chvýlu
😅

ufka
26. júl 2009

Ahojte kočky ja sama chcem pracovat čo najrýchlejšie,lebo sa akosi nudím len domácnost malá a dokola nebaví ma byt doma a varit ,upratovat a tak. mala som predtým aj zahradku a teraz sme sice v dome,ale nemám zahradku a to ma bavilo.na druhú materskú ani omylom ved by som sa scvokla.
robila som aj nejaké brigády ale som vychovávatelka a robila som v školke 10mesiacov a inak som moc toho nestihla potom som šla na materskú. do školky mi ju v meste vzali a som velmi rada.
natsa ako som ti písala firmu máme pri vašom paneláku- pri tescu a prišli sme z Považskej spomýnaš?
keby je to na mužovi tak len radšej bud doma a staraj sa o malú-ale to nie...

lenca13
26. júl 2009

Ahojte tak Radka sa vcera vratila z tabora ma kopec zazitkov a aj novych kamosov 😉
Ufka a kam ti malu zobrali do skolky?

natsa
26. júl 2009

Aha už si spomínam,ja som ti aj písala dávnejšie že aby si sa zastavila na kávu ked pojdeš okolo.No to sisi asi neprečítala lebo ste sa asi stahovali.A už ste zabývaní?Prečo nemáte záhradu ked máte dom?A odkedy dávaš malu do školky?No je to tvoja volba či íst alebo neisť.Mne to tiež vyhovuje byt doma ale za druhé mi chýbaju moje kolegyne,v robote som sa z babami zasmiala a všeličo podozvedala.Teraz nič neviem a niekedy aj na ne zabudnem aby som sa ozvala.
LENCA tak sa malej páčilo tak to je super,ja som nerada chodila do táborov možno bývali iné ako teraz ale ma nebavilo robiť čo som nechcela,bola som v 3 táboroch,bola som aj vo Višnovom každý den na hrad a také somariny

lenca13
26. júl 2009

Ahojte my sme si dnes spravili vylet do Maxu v TN 🙂 Radka s mm boli v kine na Dobu ladovu 3 a ja s Timkou sme sa premotali a trochu sme aj nakupili teraz sa uslo Radke a mm 😵 maju dobre akcie

Natsa Radka mali v tabore same aktivity diskoteky,boli pozriet na Oravskom podzamku,v Bojniciach a este pri Puchove na kupalisku tak sa ani nemali kedy nudit a mysliet na rodicov samo ze nam volala 😉

natsa
27. júl 2009

Ahojte.No zajtra ideme domov.malý je furt akísi umrnčaný,nevie sa sám zahrať,stále sa jeduje,tak by som si rada vyložila nohy a tichúčko pozerala ako sa hrá.

mary3
27. júl 2009

Ahojte.... malý je v poslednej dobe strašne umrnčaný tak moc nestíham... práve zaspal....
Aj ja už rozmýšlam čo s prácou, predtým som robila v BA ale teraz by som si chcela nájsť asi niečo tu v NM... ale až o rok, od budúceho septembra by išiel malý do školky.... ale to je ešte daleko.....

lienka55
27. júl 2009

Ahojte,
rano som utekala do PN na plienky,do potravin,a tak,....Stihli sme byt na bicykli v Hornej Strede.
Navarila som,prave som dopolievala kvety a tecie mi pot dolu chrbatom. 😝

Natsa co si myslela,pod tym planovanim?Nastup do prace alebo dalsiu matersku?Neviem co bude na buduc.rok,uvidime. 😉

mary tak rychlo to ubehne, ze sa ani nenazdas a mozno bude neskoro na rozmyslanie kam do prace. 😉 🙂

ufka a k vam do firmy by si nesla pracovat?

natsa
27. júl 2009

Lienka myslela som celkovo čo zamýšlate,ved si tuším písala že po Davidkovy plánujete dalšie,nie?Či uvidíte ako to bude s prácou?

lienka55
27. júl 2009

Ani sama neviem, ja by som chcela potiahnut este jednu matersku,uvidime co bude,to sa neda takto skoro hovorit o tom. 😉

michaela2410
27. júl 2009

Ahojte, tak sa hlasim z dovolenky doma 😉
Nechce sa mi to dvakrat pisat, tak som to skopcila z tiraciek 😎 😀

Fotky pridam inokedy, ale aspon par zazitkov teraz 😎
Prisli sme vcera nad ranom, isli sme asi 12hodin. Bolo to celkom fajn, vyrazili sme v sobotu o stvrtej poobede, ale z apartmany sme museli vyprazdnit doobeda, tak sme sli do nedzalekeho nakupneho centra sa pomotat. Musim vam povedat, ze Laugaricio by sa tam skrylo asi trikrat a dalo sa tam velmi pekne nakupit, ale nemali sme uz v aute miesto. 😒 🙂 Potraviny sa v Taliansku naozaj oplatia!!!
Ale co tam po nakupovani!!!

Uz som vam nieco pisala, tak to len zhrniem. Kedze sme boli tam , kde vlani, vedela som co nas caka. Bolo to fajn, pieskova plaz, plytke a teple more, super bazen primo pred nasim apartmanom.
Kazdy vecer sme grilovali, takze klobasku vidiet dloho nemusim 😀 Deti chodili spat najskor o desiatej, rano sme vstavali o deviatej. Takze to bolo fajn. Nie sme sice velmi opaleni,, lebo sme sa preed slnieckom skryvali, ale pocasie bolo super, tridsat uz asi o deviatej rano. Hoci ked sme prisli, ukazovalo sa skaredo, aj fukal trocha vietor, ale na druhy den sa to upravilo a uz bolo horko. Tomas plaval ako drak, v bazene sa v pohode aj potapal, ale v mori nemal chut to skusat. Vadila mu slana voda 😀 Lukas sa vody akoby bal, uz som myslela, ze nebude chciet do nej ani ist (akoby zabudol, ze chodil na plavanie ako babatko), ale ked si pozical od kamosa koleso na plavanie, tak sa mu to zapacilo, ze sme hned islo kupit aj pre neho. Potom si to vo vode doslova uzival. Ved na fotkach potom uvidite 😉 Ja som sa do more odvazila asi na treti den, dovtedy sa mi zdala voda studena a vsetci si zo mna robili srandu, ze sice je horko na skapanie, ale mne je stale zima 😀
Po par vecerov sme boli s detmi aj v lunaparku na kolotococh a posledny den stravili na skakacich a smykacich hradoch hodinu, az nevladali behat. Bol tam super areal s takymito atrakciami, takze sa nenudili ani deti. Ich by nebavila kazdovecerna prechadzka po mestecku.
Moj asi najlepsi zazitok je nocne kupanie o jedenastej vecer, po troch Fernetoch 😀 😀 al neutopila som sa a plavanie v prazdnom bazene bolo super, vsetkych uz pomaly vyhanali von a chceli to zavriet, ked sme sa rozhodli, ze ideme sa omocit 😀
Jedine co mi trocha vadilo boli komare, ktroe nas tam otravovali ☹ ale po dvoch dnoch si asi oni zvykli na nas, alebo my na nich 😀

No, pracka doprala, idem povesat a skusim si vas precitat vecer. Praca vola!!!

mirkaff
27. júl 2009

zdravim......

no Lienka55 a co sme sa minuli po ceste?? lebo aj ja som dnes bola na bicykli v hornej strede s malym aj s Martinku....ale o pol dvanastej sme boli uz doma.....bola som si kupit nastenne hodiny za nekrestansku sumu,a isli sme do PT-cka a domov.ja som urobila zakusok,,lebo ten co som robila v sobotu MM doslova zozral a dnes by som nemala co ponuknut ......

no a vcera sme boli v tej BA..bolo tam super,,maly im prevratil byt hore nohami,,polabzovali sme starym mestom,,boli sme na hrade, i ked na nadvorie sme sa nedostali kedze ho rekonstruuju,,aj som si poobzerala z vonku parlament,aj som hovorila ze idem skusit vybavit vacsiu matersku ale nepochodila som.potvory maju dovolenku 😀 .pochodili ulicky okolo Michalskej brany ,,asi 15 minut sme pozerali babkove divadlo pred BIBIANOU,,aj to uz maly pomaly demoloval kulisy tak sme sa pratali prec.,dokonca sme stretli aj StanislavaDanciaka s manzelkou,,jev tvari totalne zostarnuty,,to ich v tej telke musia brutalne maskovat...a potom elektrickou az do Dubravky,,,Martinka mala normalka zazitok,,inak tiez som v nej sedela prvy krat,,takze aj ja 😀

lienka55
27. júl 2009

Mirka ja som bola s Jankou,bola zaviest Timusu k svokre na prazdniny potom som sa stavila u kamosky pozriet baby a prisli sme domov 12.00h.takze je to mozne ze sme sa minuli. 😉
A co ste robili v BA?

mirkaff
27. júl 2009

MM sesternica tam kupila s frajerom byt tak sme boli pozvany,,isli sme skolaudovat.inak je Brunovcanka,a laska ju tam zaviala.......

lienka55
27. júl 2009

Ako sa vola mozno ju poznam ved aj mm je z Brunoviec.