Kam v Trnave s detičkami v jesennom / zimnom období?

maminka_miminka
24. okt 2010

ahojte maminky,

su tu okrem mna nejake Trnavacky? 🙂

mam 1,5 rocneho synceka, vymyselnika, ktory na ritke velmi neobsedi, uz vobec nie doma po cely den, ked je skarede pocasie.
Ale nemam velmi vela informacii o tom, kam sa da ist s takymito detickami pohrat pocas dna. Viem, ze materske centrum byva otvorene iba doobeda (co mi velmi nevyhovuje), Baby´s kaviaren s hernou zrusili, v Maxe nic moc veru a v Arkadii tiez... 😒

tak kam? poradte 🙂 co robievate vy so svojimi pokladikmi? kam chodievate?

dufam ze sa nas tu nazbiera viac a pokecame 😉

mimi21mimi
3. nov 2010

Ja deticky trenujem aj ked som na materskej v tanecnom klube, ale mame az od 3 rokov, vynimocne od roka a pol.... inak som tie ihriska. Nasa je este malicka, ale chvalabohu, materske centrum mame pod cinziakom a ja tam vidavam mamicky aj poobede...

berus222
3. nov 2010

@maminka_miminka mam tiez 1,5 rocneho neposeda a hlavne v takomto pocasi. ked sa da, chodime von a ked nie, tak sa hrame doma. ale uz sa ani so mnou nechce hrat. vobec netusim kde by sa dalo v tt ist okrem toho, co si uz spominala. v materskom centre som este nebola ale tie detske kutiky - zadna slava. a maleho to tam moc nebavi.

zmurkaz
4. nov 2010

Tak ani mňa veľa nenapadá 😖 🙄 ...asi ani nie je kam - len viem, že je ešte Mama klub na Linčianskej a neviem či nie je niečo v Centre voľného času (bývalá Kalokagatia) .... keď som mala syna som to riešila tak, že sme boli dohodnuté s kamarátkou a vždy na "oplátku" sme chodili hrať sa jedna k druhej (aj sme pokecali, prípadne jedna strážila deti - hrala sa s nimi a druhá si mohla aj čo to doma urobiť 😉 ) ...

maminka_miminka
autor
14. nov 2010

no maminky, je to veru biedne v tej Trnave...
mimi: a materske centrum je aj poobede? ved o 12-tej tam zatvaraju. Mne sa zda ze je iba doobeda, aj na stranke tak pisu.
Treba vyuzit tie dni, ked neprsi, my chodime na prechadzky, Popozerame deti, havov, ked sa da a nie je mokro tak aj ihrisko. No tych peknych dni bude coraz menej... Nemam rada to jesenne obdobie. 😒
uz nech je jar 😀

andreina27
18. nov 2010

ahojze som teraz nasla pripajam sa ze na vyber vela nie je mam to zmypovane mama klub je aj poobede ale maju obdenu prestavku poobede su tam zas na vodarni neviem ale na limbovej urcite inak takzvani detsky kutik je v cukrarni ja tam chodim s malou ked je syn na aj na hlavnej vedla pracharne cukraren aida inak sa neda ist nikam aspon sme nic ine nenasli bezpecne preed pocasim aj pre malu vhodne ma 15 mesiacou vyjde von z cinžaku jak divoka rieka....... 😝

andreina27
18. nov 2010

aha co bude jucha 😲

andreina27
18. nov 2010

bolo no nic hladam dalej

aduskatt
18. nov 2010

@maminka_miminka ja si pamatam.ale to bolo davnejsie....bolo doobeda, potom na hodinku, ci dve zavrete a poobede znova otvorili do tusim pol stvrtej.......a inak.ako uz bolo spominane.jeden den u jednej kamosky, potom u druhej, potom u nas..........

mimi21mimi
6. dec 2010

@maminka_miminka videla som tam aj poobede, ale neviem, ci kazdy den - tam byvaju asi programy nejake. Ked este nebyvala zima, viem, ze robievali aj nejake akcie vonku - hudba im tam hrala dlhsie, takmer do vecera urcite.

sihu
7. mar 2011

Ahojte maminky, chcela by som vam iba povedat ze coskoro planujeme otvorit detsku zabavnu kavieren v Trnave a kedze som maminka 2 deti viem co maminky aj ich deticky potrebuju, prave preto ze nemame kam chodit som sa tak rozhodla aj s manzelom ze ideme do toho..uz na nej pracujeme,ked budeme mat hotovu reklamu tak sem urcite dam...tesime sa na vas 🙂

berus222
7. mar 2011

@sihu kde by to malo byt? aspon sidlisko 😉

sevzuz
7. mar 2011

@sihu to fakt ????? a kde to bude? drzim palce 🙂
mne vadi hlavne na tych detskych kutikoch, ze su tam hracky spinave a znicene, bola by som radsej keby tam bolo menej hraciek ale zato funkcne a ciste 😎

sihu
7. mar 2011

bude to na Spacinskej ulici , na Murgasovej na rohu taky pekny a velky presvetleny priestor 🙂

sevzuz
7. mar 2011

jooooj strasne od ruky☹

sevzuz
7. mar 2011

a este to bude aj blizko arkadie a tamuz je jeden kutik:-P

berus222
7. mar 2011

dalekooo

sihu
7. mar 2011

sevzuz bude tam velke interakticne ihrisko pre vacsie deticky certifikovane a bezpecne a aj pre malicke deticky a kedze som sama hygienicka tak mi bude na tom obzvlast zalezat, bude to na 1 dufam ze sa vam bude pacit a ze budete spokojne 🙂

sihu
7. mar 2011

priestor v tnave je velmi tazke zohnat a taky aby to bolo v jednom aby ked sa deticky hraju maminky na ne vidia a mozu v klude pit kavicku a ine...ja ked som chcela niekam ist tak som presla peso z prednadrazia do arkadie... 😉 takze hned oproti je zastavka autobusu tak snad to nebude take od ruky aj pre prednadrazie a okolie 😉

sevzuz
7. mar 2011

@sihu jasne vyzera to podla tvojho opisu super a budu tam aj priestory pre pripad nepriazniveho pocasia?

sevzuz
7. mar 2011

@sihu ako vies ze som z prednadrazia 😀 😀 😀
ale jasne mne to nerobi problem prejst,len je to od ruky aj od centra tak sa to velmi neda spojit s inymi aktivitami,ale ked to bude super tak tam bude urcite plno a mamickysi tu namahu daju🙂, a kedy asi bude otvorene?

sihu
7. mar 2011

aky priestor myslis sevzuz? to bude vnutorna kaviarnicka 🙂

sevzuz
7. mar 2011

@sihu aha ja som pochopila ze to ihrisko bude vonkajsie😉

sihu
7. mar 2011

domyslela som si 🙂 lebo ja som tam tiez byvala 😉 otvorena bude az budeme mat porobene a schvalene veci a vyrobene ihrisko, ale chceli by sme cca za 2 mesiace, budem vas informovat...

sihu
7. mar 2011

tam bude interierove ihrisko,resp. detsky kutik ved take tu chybaju 🙂 vonkajsie sa nam rozrastaju co je super 😉

sevzuz
7. mar 2011

@sihu ano ano presne nieco take tu chyba 😉 tesim sa
a ano vonkajsie sa rozrastaju ale na prednadrazi nic 😠 naopak druzba a mesto tam maju toho plno 😠 😠 😠

anezena
7. mar 2011

@sihu paradicka, presne taketo nieco tu chyba. a uz sa budeme tesit, kedy otvorite 😵 😵 😵 😵

sihu
7. mar 2011

@anezena aj my sa budeme tesit na vasu navstevnost a spokojnost dufam 🙂

sihu
7. mar 2011

este som vas chcela poprosit o nejake napady, rady, co by ste ocenili aby v kaviarnicke nemalo chybat...ako som uz pisala som mamina tak viem co deticky potrebuju a aj maminky ale kazda dobra rada nas potesi a my ju mozeme zrealizovat..dakujem a tesim sa na vase odpovede..sme tu pre vas 😉

sihu
7. mar 2011

maminky a tehulky otvorila som novu diskusiu https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/detska-kaviarnicka-v-trnave/
tak mozete pisat aj tam 🙂