Materské centrá. Aké máte skúsenosti?

melory
10. aug 2006

teraz je vonku s detmi fajn ale len co sa ochladi a zacne prsat utekam s hugom do materskeho centra. v trnave je MC dobre vybavene a maly si vzdy najde kamaratov a nove hracky. teraz v lete ponukali moznost kupania v bazeniku co je prijemne. najcastejsie chodime vsak na sikovne rucicky a babkove divadlo. ja si vzdy najdem cas na diskusie s odbornikmi na zaujimave temi.

lindda
24. okt 2008

halo mamicky ??? poradte

susy
26. okt 2008

ja som bola MC Obláčik a moc sa nam pacilo.

lindda
26. okt 2008

Susy ale ja hladam u v ruzinove lebo ak nas ide viac autom teda mojim tak sa nepomestime

susy
26. okt 2008

pisem vseobecne.

lindda
26. okt 2008

Aha tak sorry

syrael
30. okt 2008

Ahoj, tak my jsme do toho s holkama vlitly rovnou a ted mame svoje mc. Je to paradni, byt trochu pracovne vytizena, neco budovat a pritom to vlastne delat s prckem a pro prcka. Jestli se nektera k nam chcete pripojit, pisnete mi na interni postu. Aktivnich maminek je pomalu🙂 😉 Jsme odnoz jesenickeho MC, ktera uz zije vlastnim zivotem. Za mesic nas ceka prejmenovani, ale to je jenom formalita, frcime od jara jak namydlene a obcas vypomuze i nejaky ten tatka🙂
Jsem desne rada, ze v tom mam taky prsty, protoze zivot pred MC s prckem v izolaci, nude a stereotipu byl vazne ubijejici. Ted se sice nestiham otacet, ale neni to lepsi? 😉

majdzi78
1. nov 2008

Lindaa skus www.ktovtebebyva.sk, boli v Kulturnom dome Mlynske Nivy a teraz su na Halasovej 25.

majdzi78
1. nov 2008

V zelenom domceku robia aj kurzy Yamahy, teda rozne hudobne kurzy pre babetka a vacsie deti...

haliganda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haliganda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ssissi
18. nov 2008

ahojte, chodievate alebo plánuje niekto chodiť, do Krtka alebo Budatka v Petrzalke? Vlastne do akéhokoľvek mc v petržke 🙂.

jahodka11
19. nov 2008

ssissi, my by sme chodili, ak by sa nasiel niekto, kto by chodil s nami 🙂

etnicka
19. nov 2008

lindda preco nie Hojdana?

gangulienka
19. nov 2008

baby a do toho domceka na halasovej chodite niekto ? ja by som aj ale samej sa mi nechce 🙂

luciaj
21. nov 2008

aj ja sa pridavam na navstevy MC-ciek v Petrzalke🙂

luciaj
21. nov 2008

nasla som v centre volneho casu na gessayovej mama klub a herna pre deti, denne od 15tej do 17tej. http://www.cvcgesba.edu.sk/doc/cvc_6.pdf

ssissi
21. nov 2008

luciaj, raz som šla okolo 😀 a pozerala na nete, nie sú tam skôr pre väčšie deti?

luciaj
22. nov 2008

ssissi neviem, este som tam nebola, ale mozno pojdem vyskusat.

ivush
23. nov 2008

gangulienka, ja som tam ešte nebola, ale je dosť možné , že sa tam vyberiem v stredu (to je jediný deň kedy je herňa otvorená poobede - nám totiž doobedňajšie hodiny zatiaľ kvôli spánku nevyhovujú)....tiež sa mi samej moc nechce, tak pridáte sa?

gangulienka
24. nov 2008

no nam moc streda nevyhovuje ☹ ....my mozme kazdy den doobeda ale poobede len utorok a stvrtok (lebo inokedy sme v praci )

ivush
24. nov 2008

gangulienka aha...no to je škoda, lebo my sme doobeda fakt "nepoužiteľní" čo sa týka akéhokoľvek stretka či herne, keďže okolo 9,30 - 10h ideme do hajan a vstávame rovno na obed... 😅

titkovamiriam
25. nov 2008

komu by sa chcelo materske centrum v ivanke pri dunaji ma mikulasa kuk www.ivankapridunaji.sk

zuzitka
27. nov 2008

mne sa pacilo v klube Palisady .... 1 hod/60sk

http://zuzitka.blogspot.com/2008/11/klub-palisd...

adena222
28. nov 2008

ahojte,my sa coskoro s mojim 6-mesacnym syncekom stahujeme do evinskuj novej vsi,uz som zistila,ze je tam materske centrum bublinka,chcela som sa opytat na vase skusenosti s tymto centrom.najde sa tu mamicka,ktora ho navstevuje?ako tam je?

svistinka
4. dec 2008

ahojte, nechodi niekto do horarne horsky park? Zda sa mi ze tam ma byt velka burza detskeho satstva teraz niekedy v decembri, ale neviem kedy a zhanam pre malu surne oteplovacky.

titkovamiriam
5. dec 2008

svitinka tam som vyrastala 😀 az do 20rokov 😀 -uz som tam davno nebola

susy
5. dec 2008

daj si www.horaren a pozri

svistinka
10. dec 2008

susy dakujem za tip,na stranku ( oteplovacky zohnala uz inde)

miriam, ja som tam tiez vyrastala az do 26 rokov🙂 a obcas tam s malou zajdem nech sa tam v horarni zahra, pacia sa jej tam hlavne zajaciky a morcata a kozicka Laura. Minule tam vsak kozicka nebola a aj morcata odniesla ta pani co sa stara o zvieratka asi preto ze sa ochladilo.

titkovamiriam
11. dec 2008

SUSY dik no neslo mi to otvorit ja som byvala na prokopa velkeho a chodila na zs dubova 78-86r

svistinka
22. dec 2008

miriam ta adresa je www.horaren.sk. Ja som byvala na urbankovej a chodila na zs hlboka 83-91 (z toho 86-89 na sport.skolu)