Materské centrum Rybka v Podunajských Biskupiciach

jona74
8. júl 2009

viete o tom ze sa otvara v podunajskych biskupiciach nove materske centrum rybka uacinaju 14.7. o 16.00 viete o tom? ja som dostala len od kamosky avizo avelmi sa tesime lebo nieco take tu chybalo bola tu sice mc pohoda ale trosku dalej od nas. tak ak niektoma nieco podrobnejsie sem s tym... 😉

crystalskye
11. jún 2013

@stakat býva na Geologickej 12, už som pozerala cez google maps, je to taká 4, či 6bytovka, nie klasický vysoký panelák. našla som aj nejakého pána Manáka, ktorý tam tiež býva a robí rozvody plynu, tak zajtra sa mu chystám zavolať, čo to je za rodinu. nemohla by si sa spýtať niekoho, či ju nepoznajú? ja nechápem ako to urobila, aj tri fotky mi poslala s tou kopiu, vobec nic tam nebolo podozrivé, fakt nerozumiem ako to urobila..

jankatn
11. jún 2013

ahojte ja ju nepoznam skus napisat na stranku na fb materskeho centra Rybka ( materske centrum rybka) tam viac mamiciek mozno ti pomozu a urcite ju nahlas adminovi aj ked neni registrovana drzim palce daj vediet ako to dopadlo. je to kradez otrasne

jankatn
9. sep 2013

Baby chystá sa burza už túto sobotu v MC rybka od 9-13:00 prídite si nakúpiť alebo predať 🙂

michaelasno
11. mar 2014

SKOLKA V BRATISLAVE MONTESSORI, ARTDIELNA, ROZVOJ EMOCNEJ A INTELEKTOBEJ INTELIGENCIE,ANGLICTINA, LOGOPEDICKE HODINY ATD...len 290 EUR MESACNE AJ SO STRAVOU, PODUNAJSKE BISKUPICE 😉 viac info do RP