Materské centrum Topoľčany. Prídite sa zabaviť

katka_kati
13. nov 2010

Aj v Topoľčanoch je už maličké materské centrum, kde môžete tráviť čas s deťúrencami. Super šmýkačka, drobci určite neodolajú 🙂

iwetka1
14. nov 2010

juchu, to sa tesime, konecne nieco, hlavne ked teraz ide tuha zima🙂 ako je to otvorene? kedy sa tam mozeme s malou zastavit? je tam aj nejaky program? a kde to vlastne je?🙂

katka_kati
autor
14. nov 2010

je to na Pribinovej 14, vo vchode pri hudobninách oproti Segafredu, je to tam super, bola som sa pozrieť, zlaté baby, už teraz začnú prebiehať tvorivé dielne napr.servítková technika na to už teším, budú aj odborné prednášky a tá veľká šmýkačka nemá chybu. Majú otvorené každý utorok a štvrtok od 8:30-14:00 hod

batigolka
15. nov 2010

ahojte uz sa velmi tesime a prideme pozriet a pohrat sa 🙂

katka_kati
autor
15. nov 2010

je to naozaj super, že niekto aj v Topoľčanoch myslí na mamičky a ich drobcov 🙂

jarunka111
15. nov 2010

@katka_kati to je veru pravda 🙂 tak som rada, že budeme mať kde zmysluplne a veselo stráviť voľný čas 😵

iwetka1
16. nov 2010

jeeeej, super, tak vidim, ze uz nas tam bude asi viac🙂 bola som pozriet, je to male ale sialene utulne, uplne super🙂 som nadsena a ked sa dohodneme, ja by som bola za, keby sme si niekedy urobili aj nejaku burzicku, co vy na to?🙂

xxxxxnnnnn
19. nov 2014

odporúčam MC Dúha na Gagarinke

maania
28. nov 2014

Zdravím Vás žienky, je super, že sa rozbiehajú materské centrá a akcie pre mamičky a detičky 🙂 Ako už bolo napísané, aj na Gagarinovej ulici v areáli MŠ je materské centrum Dúha, otvorené každý deň od 8:00 do 12:00, v pondelok, utorok a štvrtok majú aktívne mamičky prichystané pre detičky rôzne aktivity- hru na hudobné nástroje, tvorivé dielne a podobne, v stredu sú tam dopoludnia montessori aktivity.. A každý párny štvrtok v mesiaci sú stretnutia dojčiacich mamičiek s certifikovanou laktačnou poradkyňou..V pondelok 1.12. organizujeme burzu oblečenia a hračiek, všetky ste srdečne vítané 🙂 pozrite stránku materského centra na FB, sú tam všetky informácie.pekný deň prajem 🙂