Materské centrum v Martine

musketierka
7. jan 2013

Dobry veccer vsetkym! Chcela by som sa spytat či niekto nevie ci je nejake materske centrum v martine. pred mesiacom a pol sme sa prestahovali do martima s dcerkou ktora bude mat dva roky a nemozem tu nic najst iba detsky sen co sa mi zda moc drahe. Predtym sme byvali v suranoch tam bola neziskova organizacia detsky svet pre deti od batolata az do troch rokov. od kamaratkyy som úpocula ze sa ma zalozit nejake centrum Hrosikk ale neviem isto. Dakujem

cairka
7. jan 2013

@musketierka , je tu Martinské rodinné centrum, ale toho času nemá herňu, nefunguje. Svojho času bolo centrum, tuším Domček sa volalo, vo Vrútkach pri kostole, ale neviem, či ešte funguje a kedy a kde 😅

zvedavamt
8. jan 2013

http://mrc.sk/
chodili sme tam,ale sa odstahovali z nevhodnych priestorov a neviem,ci uz nieco nove nasli
My chodime do novej herne na Severe v OD Betty, velka siva budova http://www.detskysen.net/
mala tam mala aj narodeninovu oslavu, deti boli nadsene
este je v Strojari Junior s hernou pre deti
http://www.dostrojar.sk/juniorklub
a nejake centrum bolo aj pri poste

drobec222
12. jan 2013

skus mrk na www.kamsdetmi.sk, mozno tam najdes co hladas

jankasmilee
12. jan 2013

ahoj. Tu je stránka martinského rodinného centra je: www.mrc.sk. Momentálne majú trochu problémy s programami, mamičky, čo to zastrešovali sa už zamestnali a chýbajú nové, tak nefungujú v takom rozsahu ako pred rokmi. Ale viem, že v pondelok o 10,00 hod. bude "bábätkovo", dostala som pozvanie 🙂. Sídlia momentálne na ulici, kde je Čierna pani, pri "hygiene". Ak by ťa ešte niečo zaujímalo, skús napísať. Vedela by som vyzistiť aj viac info 😉

musketierka
autor
13. jan 2013

@jankasmilee dqkujem za informaciu ak to najdeme rad prideme kuknut chcela by som aby mala chodila medzi deti

musketierka
autor
14. jan 2013

@musketierka ahoj ak bola so tam nakoniec ci nie ? ja so, sa tam bola s malou pozriet ale nic nebolo povedali mi ze to tam nebyva ze je to stale zavrete anevies o niekom niekto v martine chcel zalozit neziskovu organizaciu hrosik.ak vies nieco blisie aj o tomto daj vediet mi sme sa museli vrtit nic nebolo alebo sme boli moc skoro dakujem veronika

musketierka
autor
15. jan 2013

ahoj jani dik no nepochodila som tam v pondelok ale ak mas nejake info daj vedeit pa dik

musketierka
autor
19. jan 2013

ahojte neviete ci sa tu zriadila v martine nejake neziskovka alebo nejake centrum ci nieco pre deticky male a co je s tym materskym centrom v martine? dakujem

zuzkamyska
21. jan 2013

@jankasmilee , Ahoj Janka, mne sa ale vidi, ze mrc je komplet zatvorene, alebo sa mylim? Bolo by fajn, keby fungovalo aj nadalej. Dakujem za info

libusinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drobec222
12. feb 2013

skus mrk na www.kamsdetmi.sk hore si zvol ZA kraj urcite tam nieco najdes kam ist s detickami v Martine

jlp
18. mar 2013

ahojte ja pracujem na zriadeni MC Hrosik, planovane otvorenie bude zaciatkom leta 2013...budem vas informovat. Jana

veronikastaja
12. apr 2013

Ahoj ak budem moct rada pomozem.materske centrum treba ako sol.dajte vediet co treba a skusim pomoct.

islava
25. feb 2014

@jlp Ahoj,prosím je už otvorené? Ďakujem.Eva

kniha24
15. okt 2016

Je materske centrum otvorene? Ak ano kde a ako funguje?