Miniraj pre deti - skúsenosti

osemdesiatpat
29. jan 2016

Pekný deň mamičky,potrebujem radu- referencie na jaslicky Miniraj pre deti máte niekto skúsenosti? Sú v Petržalke na Vranovskej,ďakujem za každú referenciu,radu 😊

zasha
18. nov 2016

@osemdesiatpat ahoj zistila si nieco? 🙂 tiez uvazujem o tej skolke.

ekyna
18. nov 2016

Nas maly tam chodi od septembra a zatial sme velmi spokojni.Rychlo si zvykol,chodi tam rad

katka2708
18. nov 2016

Dobrý deň prajem.Moj syn tam chodí za 2 mesiace to bude rok a ešte ďalšie 3 roky tam určite chodiť bude.Ja osobne som veľmi spokojná. Lepšie povedané od prvej sekundy co syn nastúpil je veľmi rád v škôlke, ani jeden deň nebol protest ci plač, ze nejde do škôlky a keď je spokojne moje dieťa som spokojná aj ja.za mňa škôlku jednoznačne doporučujem a to som myslím v celku dosť náročná 😉

mikaela87
18. nov 2016

Mini raj odporucam. Poznam pani ucitelky, su mile a ochotne. Priestory maju velke s farebnymi hernami a spalnickami dobre vybavene s kopou hraciek. Maju krasny velky dvor s preliezkami. Mali sme tam aj oslavu narodenin. Velmi sa nam pacilo 🙂

osemdesiatpat
autor
2. dec 2016

Dakujem Vam vsetkym ....tento prispevok som pisala uz veelmi davno a teraz pozeram vase reakcie 🙂 uz chodime inde... do Unicare centrum v Petrzalke na odporucanie znamej...ale teraz uz posledne mesiace zacinam do toho vidiet....niesom nejako spokojna rozmyslam ze ho dam niekde inde,ale nechcem mu to stale menit...lebo ak by som ho odtial vzala prec a nahodou mi ho vezmu do statnej skolky buduci rok v septembri tak zase zmena ...aby mu to nejako neuskodilo stale tie zmeny...tak neviem ...

zasha
2. dec 2016

@osemdesiatpat a mozem sa opytat co si zacala vidiet v unicare?

ivuska09
31. aug 2017

Ja som mala malého v Miniraji 9 mesiacov, vzali nam ho do štátnej mš.
Malý bol veľmi šťastný, každý deň sme ho naháňali domov.
- milé, ústretové učiteľky,
- menší počet detí
- 3 herne pre deti
- vlastne ihrisko
- robia fotky deti
- montessori hračky a prístup
A ine.
Treba si porovnať škôlky a ist pocitovo. My sme si Miniraj vybrali z viacerých možností a výborná voľba.
Malého tam dáme aj počas prázdnin 🙂