Motýlia záhrada

babababka
24. aug 2022

v Kostolnej pri Dunaji.Bol tam niekto z vás?Príjazdová cesta je vyasfaltovaná,alebo blatová?Oplatí sa ísť tam?Je čo vidieť?Ďakujem.

bert22
24. aug 2022

Tam sa aj my chystame, tiez by ma to zaujimalo 🙂 Snad sa teda dozvieme 😀

sirka9
24. aug 2022

Cesta je dobra, betónová, len parkuje sa na poľnej pred záhradou, ale blato tam není. Keď pôjdete, choďte radšej keď nebude uuuplny hic, lebo vtedy sa motylom nechce moc lietať. Inak je to tam pekne, trosku som síce čakala, že väčšie, ale tak ... je tam motýľov dosť. Dajú sa kúpiť aj šperky, sú trošku drahšie. Vstupné je 4 eura na osobu, deti tuším do 6 rokov zdarma.

opica_skorica
24. aug 2022

@sirka9

Dospelý 4 EUR/osoba

Deti do 3 rokovZDARMA

Dieťa (3-18 r.), študenti (s platným preukazom ISIC, Euro 26) 3 EUR

Od 1.augusta Držitelia preukazu ZŤP, ZŤP-S
(s platným preukazom) ma vstup za -50%.
* Pri vstupe na Motýliu záhradu, prosíme predložiť preukaz ZŤP, ZŤP-S a preukaz totožnosti. Ďakujeme!
-50%

Skupinový zájazd: ŠKOLÁKOV a ŠKÔLKÁROV
* Pre školské, škôlkárske zájazdy v pracovných dňoch v čase od 10:00 do 14:00
* Pedagogický dozor, ktorý za deti zodpovedá, má vstup ZDARMA, dospelý sprievod (napr. rodičia) platia vstupné 4 EUR.
* Pri skupinových zájazdoch je potrebná rezervácia. Prosíme, zavolajte alebo nám pošlite e-mail vopred s vašimi informáciami. Ďakujeme!
2,50 EUR/dieťa

Skupinový zájazd: DOSPELÝ
* Pri skupinových zájazdoch je potrebná rezervácia. Prosíme, zavolajte alebo nám pošlite e-mail vopred s vašimi informáciami. Ďakujeme!
3 EUR/osoba

* Ceny sú uvedené vrátane DPH, platné od 01.06.2022

sirka9
24. aug 2022

@opica_skorica tak do 3 rokov zdarma. A ešte, v pracovné dni majú obyvatelia Kostolnej 50% zľavu, treba sa preukázať OP.

babababka
autor
24. aug 2022

Ďakujem pekne.Na utorok hlásia celkom fajn počasie,tak si spravíme s vnučkami výlet.ešte sa pozrieme na tigra a do Jelky na kolový vodný mlyn.