Plánovanie výletov - Slovensko a okolie

adriana522
10. jan 2023

Ahojte, chcela by som si plánovať výlety, aj na Slovensku ale aj do okolia, myslím Maďarsko, Rakúsko, Čechy, Poľsko.... Neviem kde sa zorientovať, aby som vedela kam ísť, čo si tam pozrieť.
Máte nejaké tipy na dobré stránky kde hľadať, myslím aj ubytko, aj tipy na program?
Ďakujem

felycity
10. jan 2023

Za rakusko odporucam pozriet ich stranky kde sa da zakupit/ dostat v ramci ubytovania ( korutansko) turisticka karta v ramci karty su uz potom vylety zadarmo a na stranke su tipy na vylety: niederosterreich card, kaertnen card , salzburger card minimalne najdes tipy na vylety

cawes
10. jan 2023

Ja si dam do vyhladavaca mesto alebo oblast a co vidiet a podla toho planujem

u2jana
10. jan 2023

@adriana522 ja som pozerala podla s stranky sdetmi.com

zorkahorka
10. jan 2023

Googlim a tiez pozeram aj cez google maps.dam atrakcie a zobrazi mi ich.alebo sa pytam na fb,lebo nie vsetko lahko vygooglis.chces s detmi ci bez?ake su velke?

adriana522
autor
10. jan 2023

@zorkahorka Viac s deťmi, 9 a 4 roky dievčatá

zorkahorka
10. jan 2023

@adriana522 a co vas bavi? Na co sa zameriavate na vyletoch?

u2jana
10. jan 2023

@adriana522 vylety prisposobujem veku a zaujmom, napr vieden - ked boli mali - zoo, dom mora, dom motylov… ked uz vacsi tak sme boli technicke muzeum, prirodovedecke muzem…

meryenes
10. jan 2023

My sme boli v lete v Brne. Ubytovanie na vysokoškolskom internáte v centre. Jeden deň Bruno Family park, druhý deň Vida centrum + výstava Tutanchamón, tretí deň ZOO Brno (toto len napíšem, že sa tam nedá platiť kartou, treba mať české peniaze). Veľmi sme si to užili.

ferala
10. jan 2023

Vylety by mali byt hlavne zaujimave, takze aj podla toho by osm ich vyberala o co maju deti zaujem co ich zaujima bavi a podobne, lebo prevlakat ich po miestach, ktore im nic nepovedia, je podla mna zbytocne a vylet nebude mat pre ne vobec ziadne caro

adriana522
autor
10. jan 2023

@zorkahorka rôzne by som chcela, pochodit a vidieť, čo by zaujalo, niečo nie bežné. Okúpať sa, lepšia zoo, odstaviť auto, ísť trebárs metrom... Klasicke galérie múzea hrady zamky veľmi nie.

zorkahorka
10. jan 2023

@adriana522 napriklad kusok od nasich hranic... v roznove je toho vela, pokukaj na mape. Takto hladam vylety ja Pustevny na Radhošti
https://maps.app.goo.gl/ASDgtJbHTPU2Qwtq8

uki
2. feb 2023

@adriana522 odporúčam hotel Bystrá, južná strana Nízkych Tatier. Prenádherné prostredie, možnosť nenáročných prechádzok a výletov. Hlavne je to miesto, ktoré nie je v lete preľudnené. Ako druhý typ hotel Zerrempach Látky (Podpoľanie). Opä jedno z krásnych a pokojných mies na dovolenku s deťmi.

luccija
2. feb 2023

@adriana522 ja som v rôznych skupinkách na FB a potom si to vytlačím a potom nejdeme🙂