Plávanie kvôli zlému držaniu tela

kirinka33
8. jún 2014

Ahojte baby, lekarka nas poslala k ortopedovi kvoli zlemu drzaniu tela. Ten nam odporucil chodit plavat. Prosim vas, nemate nejaku skusenost s vhodnymi kurzami plavania? Bude mat 6, plava len s rukavnikmi. Najlepsie v BA. Velka vdaka🙂

habibi78
8. jún 2014

V BA máš kurzy plávania na každom rohu.... Aspoň mestskú cas zadaj nech vieme zhruba kde by ti to vyhovovalo
Akurát sa bude musieť tvoja ratolesť rozlúčiť s rukavkami

kirinka33
autor
8. jún 2014

S tym ratam🙂 no najlepsie Ruzinov, pripadne Raca. Ale da sa aj inde skocit. Taky dlhsi kurz aby to bol . A aby ich fakt ucili plavat, nielen hrat sa vo vode.

habibi78
8. jún 2014

Skús vyhľadať zabiatko alebo akadémiu plávania, daj do Google kurzy plávania pre deti BA a uvidis kolko ti toho vyhodí 🙂

namornicka
8. jún 2014

Viem, že v Rači bývajú kurzy plávania pre deti v hoteli Barónka. Skús si to vygoogliť. Z Ružinova máš zas najbližšie na pasienky kde pôsobí viac plaveckých klubov - Delfín, SPK, ....

kukuku01
8. jún 2014

mne chodila dcera na Pasienky a naucila sa tam aj plavat, len bola studensia voda, ale inak super

kirinka33
autor
8. jún 2014

Ja som si vyguglila dost, len tam sa nedaju referencie zistit🙂 tak len sa pytam na osobnu skusenost.

lalus
8. jún 2014

môj starší chodí od septembra do Plaveckej akadémie (do DNV ale majú pobočky po celom meste) a sme spokojní my i on. je to 1x týždenne 60min, ak chceš viac, kľudne si môžeš zaplatiť aj 2x do týždňa. jeden kurz trvá tri mesiace.
http://www.plaveckaakademia.sk/devinska/info/o-...
a v PK v bazéne (čo máš v pase, že okres PK) sa tiež robia dlhodobé kurzy plávania

kirinka33
autor
8. jún 2014

Ano, prave tu plavecku akademiu spm pozerala. Takze ste spokojni, super. V PK nechcem, lebo mne je lepsie mat v BA plavanie po robote, lebo pojde aj do skoly v BA, cize takto to budeme lepsie stihat.

evina313
8. jún 2014

my tiež chodime do DNV cez plavec. akademiu. sme spokojní, myslím, že maju aj v Rači

kirinka33
autor
8. jún 2014

Super, dakujem🙂