Poraďte aquapark na Slovensku, v Maďarsku alebo v Poľsku pre 9-ročné deti

dominik29
9. feb 2020

Prosim poradte nejaký aquapark bud na Slovensku, Maďarsku alebo v Poľsku.. Kde sa vysantia 9rocne deti.. Kde sa Vam pacilo? My sme este nikde aquaparku neboli.. Ďakujem kazdej za radu 😘

smejko25
9. feb 2020

@dominik29 urcite Tatralandia 🙂 Besenova je skor pre starsich a pokrocilych 🙂 A aquacity poprad premna nikdy viac

sorciera24
9. feb 2020

bud Chocholow alebo Terma BAnia v Polsku, Moravia v Cechach a mame radi aj aquapark priamo v Krakove .....u nas je to predrazene, preplnene, no nic moc...

demonka5
9. feb 2020

@dominik29 aqua palace hajduszoboszlo a debrecine je tiez v madarsku

katka708
9. feb 2020

Za mňa Bešeňová v tomto období. Vnútri super tobogany a dostatok bazénov.neviem ci aj v tatralandii sú už aj vnútorné tobogany ale pred 2 rokmi boli len 2 a dlhá rada na ne.
V chocholowskych termoch sme boli v septembri a bol to des. Malo lehatok/stoliciek na toľko ľudí čo tam púšťajú. 6 ľudia sme mali veci na jednej stoličke do bazénov sme sa ani nevošli a na drink v bufete sme stáli 45min.

elenajezova
9. feb 2020

Pre mňa tiež Poprad už nie... Tatralandia a Bešeňová sú v pohode. Ale len vtedy, keď je teplo a dá sa byť aj vonku. To je môj názor...

jasminet
9. feb 2020

na slovensku urcite besenova, v rakusku loipersdorf, madarsko polsko neviem

adusa1987
9. feb 2020

Za mna Besenova nikdy..to bludisko sme boli raz nechali 100e dvaja a az v 2 bazenoch sme sa kupali.na leto je vraj idelany koli toboganom.Poprad spokojno ale malo atrakcii pre deti thermalSirava 2 smykalky ale co boli deti obehali sa tam dost za mna tam spokojno.ale myslim si ze pre vetsie deti ako 6r tatralandia ak sa neboja toboganov

veronikaszabova
9. feb 2020

Za mna Velky Meder - ale v lete.
V zime sa mi v ziadnom Aquaparku nepaci. Moc ludi, malo miesta.

marci77
9. feb 2020

@jasminet Jeej, ten Loipersdorf vyzera paradne, do ktorej casti sa tam oplati ist? skusim si vyguglit viac, ale vyzera to paradne. Pozeram, ze oni tam maju aj vstup v den narodenin zadarmo, super tip na leto, dakujeeeem
https://www.therme.at/en/aktion/birthday-special/
V Rakusku sme boli iba v St.Martin therme, sice v zime, vo vnutri nic moc, ale tak sauny boli super
este, co v mojom okoli ludia chvalia (bratislavsky kraj), tak v Madarsku Lipot,
na Slovensku Dunajska streda, Velky Meder, Podhajska, Moravia v Cechach ....a uplne top aquapark ze je v Prahe, znami boli ohureni, ze nestihli ani vsetko prejst
https://www.aquapalace.cz/

adamkoatimotej
10. feb 2020

Skus pozriet Ramada resort v madarsku.pre mna osobne neporovnatelne so slovenskymi aquaparkami.

jasminet
10. feb 2020

@marci77 ono je to všetko v jednej cene, prechádzas medzi poschodiami, hore sú termálne bazény, to je také kľudové - nesmie sa tam kričať skákať. Dole sú detské bazény, tobogány atď. Potom je tam najväčšie spa wellness v Rakúsku, ale to je 18+ takže tam sme neboli. Lehátka sú na čip - neobsadis na jeden čip viac ako jedno lehátko, ďalšie zoberieš keď prvé uzamknes. Ešte skús pozrieť sonnen there v lutzmansburgu, ale to je pre menšie deti.

sweetdreams1
10. feb 2020

Pre mňa je top Moravia v Čechách, aj službami aj cenami

marci77
10. feb 2020

@jasminet Ooo, tie sonnentherme vyzeraju este paradnejsie, teda tie su viac babyfriendly pre mensie deti? Ale tam asi vstup v den narodenin nie je zdarma, ze? na stranke som nic take nenasla. Toto sa mi paci v Rakusku, ze ked sa ide v den narodenin, aspon jedna vstupenka je zadarmo.
Este pri ceskych hraniciach su v Rakusku tieto kupele:
https://www.therme-laa.at/cs/lazne-v-rakousku-w...

jasminet
10. feb 2020

@marci77 to neviem, tie vstupy zadara nejak neriešim. Chodíme sa kúpať jarné, jesenné, veľkonočné sviatky a vtedy žiadne sviatky nemáme 🙂. Tie sonnen sú úplne baby friendly, aj ten hotel sonnen park, od kuchynke na chodbách, po baby bufet na raňajky - mlieka pre úplne mini deti, cez výživky, všade ohrádky pre deti - či v reštike, či pri bazénoch.... A bazény prevažne pre deti, pre dospelákov nič moc. V tomto je lepši loipersdorf

marci77
10. feb 2020

@jasminet super, dakujem za info, pojdeme to tam toto leto preskumat, dakujem este raz za super tip na vylet❤