Poraďte mi dobré MC v Petržalke

michalka12
21. apr 2008

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci mi viete poradit niake dobre MC v Petrzalke. Najlepsie v koncinach Haje, Ovsiste, alebo v blizskom okoli. Mam 7 mes. syna a chcela by som ho obrat do spolocnosti deti.
Dakujem

hiha
27. feb 2009

Jahodka,mozes ist aj okolo Chorvatskeho,Technopolu,potom uz len prejdes na druhu stranu a si tam,vobec to nie je daleko a to ked uz poviem ja,co mam este stale z Blavy hokej,je co povedat.Katy,my mame PP completo a Janku asi poznas,ona chodila aj na ihrisko k Salezianom. 😉

katy1979
27. feb 2009

hiha PP tu beha plno. mate sedý?
k salezianom chodilo vela deti. mozno z videnia hej ale podla mena neviem.

od danoveho to vobec nie je problem ist peso ku krtkovi. my sme si kolkokrat robili okruh az k technopolu.

jahodka11
27. feb 2009

tak ste ma veeelmi potesili, hned to tam pojdeme omrknut 🙂))
ja neviem, co sa tak bojim busov, asi len, ze mi nikto nepomoze s kocikom....aj ked do nizkopodlazneho netreba, ale zasa zavisi, ako sofer zastavi....uz sa nam stalo, ze aj do nizkopodlazneho sme museli nastupovat s pomocou.... ale ekdze maly ma rad deticky, tak to prenho urobim 🙂
dnes vyzeniem manzela na prechadzku a ideme pozriet ako je to daleko...a napr 15 min mam do jednoty na nakup, a to je uplne v pohode, takze potom napisem.... 🙂

bajama
27. feb 2009

Ahojte maminy,

Katy nam sa u Krtka celkom paci,lenze akosi tam asi vela maminiek nechodi,lebo uz druhykrat tam bolo prazdno. Nemozem to porovnavat,pretoze to bolo prve MC,co som navstivila...a tiez sa mi zda cudne,ze sa plati,za kazdu hodinu...Inak OK, Matusko tam miluje indoor smykacku, nemoze sa na nej dojasit 🙂

Hiha, my skoro denne prechadzame kolo domova dochodcov 🙂 mozno vas aj pozname z videnia

Tak to sa maminy urcite raz vsetky stretneme niekde na ihrisku u Salezianov....ale mozme aj skor 🙂

jahodka11
27. feb 2009

ahojte,
tak sme sa pokusili najst krtka, no nezadarilo sa.... neukazala som manzelovi mapu a ja som len, ze je to niekde oproti TPD...no tak to bolo asi hned jasne, ze to nenajdeme... 😀
ale ukazem mu mapu ..a chystame sa tam......kedze ako pisete tam nechodi vela mamiciek, tak pojdeme doplnit stav 🙂

majula
27. feb 2009

Maťka...nehľadaj, spolu tam pôjdeme 😉 a nájdeme 😵 teda dúfam, že si spomeniem kadiaľ ma to Betka povláčila kým sme tam prišli 😅

dajana31
27. feb 2009

ahooojte 🙂 no som sa tu dostala konecne, vcera som nejak zabudla....
bajama 🙂 sofinka skor praveze nezaspala, klasika okolo 9 tej.. ona je zivel, vydrzi...vcera sme este vecer objednavali automaticku pracku cez net, lebo ma to uz na obycajnej nebavi a sranda, dnes nam uz aj prisla a veela sme toho poprali... a k tomu som este planovala chatu so spoluziakmi, na ktoru ideme o 3 tyzdne a dnes som si aj kupila oblecko na board 🙂 tak sa tesiiim

som si kukala aj fotky z Krtka, skoda len, ze sa vzdy nejak pohli a nedali sa dobre odfotit, ale aj tak boli zlati 🙂 potom ich tu mozem aj zverejnit, alebo ti ich poslem...

zajtra ide juraj lyzovat do jasnej, tak som cely den sama, mozno ma pridu pozriet spoluziacky, lebo uz dnes chceli... sa pojdeme prejst okolo drazdiaka.. ak chces, tak sa mozes pridat 🙂 si sympaticka mamicka 🙂 da sa s tebou pokecat... a matusko je taky smejko, ani sofi sa tak nesmeje.. ona je taky nervacik

hiha
28. feb 2009

Ahojte,tak ja mám z vás najmenšieho mrňúsa,ale nevadí,aspoň bude odkukávať od velkáčov. 😀 Bajama,si mi tak troška povedomá,ale nie som si istá.Aký máte kočík.Katy,máme PP šedý a v ňom môj tučianičik Adamko 😀 .A v Krtkovi sa platí každá hodina?To aká blbosť je.My sme sa prihlásili do Babyfitu,ale ešte ani na rade nie sme 😅 .Jahodka,tak to ste išli troška opačne 😉

dajana31
28. feb 2009

ajoj hiha, no ved to nevadi, ze je taky maly stuplik 🙂 mozno ho nieco naucime a ktovie, mozno aj on nieco nas...
no podme buduci tyzden niekam viacere 🙂 l

bajama
28. feb 2009

tak ja som sa dnes rano taaak potesila,ze chvilku bolo slniecko...a zase nic ...

Dajana, viem si predstavit ako sa vytesujes z novej pracky...tiez som kedysi zacinala na obycajnej a to som bola este sama bez dietata...takze to si musela mat aj dost pri tom plákaní v rukách
No posli mi nejake vydarene fotos,budem Matuskovi ukazovat,ze ake fesne kamosky on mal v BA 🙂
Inak, ste velmi sympaticky parik, urcite to nemate lahke ale bojujete a idete dalej...Drzim palce,aby vam to vydrzalo dlho predlho 😉 Sofinka sa ozaj nezda...taka mala duracelka...to je asi tymi mladymi rodicmi 😀
No ja sa urcite pojdem prejst s kocikom, doobeda som maleho vencila bez kocika,tak poobede ho trosku posetrim 🙂 Mozno si to namierim na ten drazdiak...hm, bola som tam len jediny raz, snad trafim 🙂

hiha, aj moj maly ma kolo seba vacsinou len starsie deticky, a uci sa teda rychlo...napr. uz vie,ze ked xce nejaku hracku,s ktorou sa hra ine babo,musi ju schmatnut a rychlo utekat.. 🙂 a velmi odkukava hlavne take neplechy
My mame tiez PP modrobiele karo..a to Babyfit je v Krtkovi?

hiha
28. feb 2009

Ahojte,Bajama,ak ťa zazriem,tak ťa oslovím.Babyfit je na Ševčenkovej,len je tam strašne véééééééľa záujemcov 😝 .my sme prihlásení už od začiatku januára a minule mi prišiel mail,že sa mi ospravedlňujú,ale majú veľa záujemcov,ale aspoň korektné od nich,že sa ozvali.Dajana,ja budem len rada,väčšinou sme doma,lebo ten sneh a kočík je vražedná kombinácia 😔 .baby,ste z BA priamo?

hiha
28. feb 2009

Už som si spätne prečítala,že nie ste a odkiaľ ste?

dajana31
28. feb 2009

🙂 to pojdes peso od vas az k drazdiaku bajama? no ja by som sa asi bala peso, lebo ja mam strasne zlu orientaciu, takze by som asi zabludila :D

noo, a kam ti poslem tie foto? alebo tu ich mam dat? len ked ich dam tu, tak to musim zmensovat, lebo to je vysoka kvalita...

hiha, ja som z Oravy, konkretne zo Zazrivej, tam sa vyrabaju syrove korbaciky 🙂 a ty si priamo z ba?

hiha
28. feb 2009

Dajana,super,ja som z Horehronia,ak si pamätáte tu nehodu autobusu v Polomke ,tak to je blízučko nás. 😢 A k Draždiaku nie je ďaleko,my tam ideme zajtra na prechádzku

bajama
28. feb 2009

Dajana,
no maly sa mi uz dokrmil, tak sa oblecieme a pojdeme...ale pojdem asi busom, lebo neverim,ze su uz vsetky chodniky schodne...no pokial mam pri sebe mapu tak nezabludim, ale inak tiez ziadna slava s mojou orientaciou
🙂
A ty sa kedy chystas ist von s malou?
jasne, nezmensuj to je zbytocne...poslem ti svoj mail..

hiha, ja som cistokrvna stredoslovacka, priamo spod Malej Fatry z MT...

Akurat kukam z okna a to prsi ☹

dajana31
28. feb 2009

bajama 🙂 boze, neviem, ci ta volat bajama alebo janka :D
no ja este neviem, kedy pojdem, lebo sofinka dnes nejak dlho spi, tak na nu cakam a kym sa este naje... dobre, tak mi posli maila cez IP 🙂

hiha
28. feb 2009

Baja,tak ja som spod Kráľovej Holi,čiže tiež čistý stredoslovák.Ako dlho ste už v BA?A mám na vás ešte otázočku,že kedy vám drobci začali spať len raz za deň?

hiha
28. feb 2009

Pridali sme aj fotky,mrknite 😀

dajana31
28. feb 2009

no ja som sofinku dala dnes spat druhy krat.. aj ked je to dost neskoro, ale ona aj tak skor ako o 9 nezaspi, tak nech si este oddychne... ale mala fazy, ked spala, len raz

hiha, dnes sme sa boli s bajamou prejst do Jamy, to je take ihrisko fajne nedaleko nas... ak chces, tak sa nabuduce pridaj 🙂 to bola taka rychla organizacia

hiha
28. feb 2009

Mohli by sme sa dohodnut do toho Krtka,uz ma byt pekne,okolo 8st.Dajte vediet,ked sa na niecom dohodnete.Pripadne vam hodim moj mobil. 😎

bajama
28. feb 2009

Hiha, fotky som mrkla, maly je riaden fesak...tiez taky zlaty baculik 🙂 No ja som za, aby sme sa dohodli na nejakom stretku...buduci tyzden mozem pondelok, utorok alebo stvrtok...Bud krtko alebo by sme mohli omrknut to na tej Gessayovej 6 herna pre deti Po - Pi od 15.00 do 17.00 hod.
Skusme sa dohodnut najprv na konkretnom dni...ako vam to vyhovuje? Doobeda alebo poobede?

Moj maly zacal spavat raz denne asi od roku...ale je to dost individualne...on spi celu noc vkuse tych 10-11 hodin, takze cez den mu fakt staci len hodka poobede,aby bol v pohode.

Dajana, prechadzka to bola dobra, fakt to nie je daleko, ked sa ide rezkym krokom 🙂

hiha
28. feb 2009

Dakujem vam za odpovede,aj pochvalu.My vacsinou ideme von o tej 10,30hod.,hodinku spi v kociku a potom ide na 2hodinky spať okolo 14hod.To troska nestihame ☹

hiha
28. feb 2009

Krtko ma dlhsie otvaracie hodiny a to chcu za kazdu hodinu 1,66 E,to co je?! 🙄

dajana31
28. feb 2009

🙂 hej, nie je to az tak daleko, ked nezabludis :D no dufam, ze malicky neprechladne...
no ja si myslim, ze by sme si mali asi najskor vyhliadnut kam pojdeme, lebo niekedy nemaju vsade otvorene... mne vyhovuje aj pondelok, aj utorok a stvrtok poobede...
mozme ist aj na tu Gessayovu 6, len si musim zistit cestu 🙂 co mi tam chodi, lebo peso neviem, ci by ste ma necakali aj dve hodiny :D

bajama
28. feb 2009

Dajana dobre, ja tiez navrhujem omrknut tu Gessaoyovu, lebo noo 1.66 E na hodku...tak to je trosku draha smykacka 😎
No my by sme ta cakali aj dve hodiny, presne od 15.00 do 17.00 v herni 😀

Hiha, pondelok a stredu maju otvorene aj doobeda od 9:00 do 12:00 hod a vola sa to Mama Klub

katy1979
28. feb 2009

hej hej v krtkovi sa plati na hodinu inde vacsinou ako vstup.

dajana gessayova musis ist 88. a to ste boli riadne mimo ze TPD. treba hladat dostihovu drahu.

baby to fakt nie ste blavacky? co tu ja potom robím 😅 ja bývam v ovsisti celý zivot takze petrzalku poznam ako vlastne boty.

hiha my chodime do babyfitu ale skus presporkovo.sk. oni robia tiez dobre cvicenia pre deti. Za 10 minut si tam nizkopodlazným busom.

poznam baby co chodia na gessayovu my sme tam este neboli lebo kým sa tam peso dotrepeme a potom naspat to by samozrejme zaspal v kočiku hlavne doobeda.

guga
28. feb 2009

Ahojte, rada by som sa k vám pridala na tú Gessayovu 😉 Ak by Vám to nevadilo 🙂

guga
28. feb 2009

Ja chodievam s malou cvičiť do prešporkova a veľmi veľmi sa nám tam páči 😉 . Cvičenie tam robí taká mladá pani, ktorá to s deťmi dobre vie. Chodíme na fit lopty.

Boli sme tento týždeň v inom MC na predvádzajúcej hodine cvičnie na fitloptácha nepáčilo sa mi to. Na začiatku hodiny tam bolo asi 6 detí a do 10 min bola miestnosť prázdna ☹

Katy ja som rodená Petržálčanka. Za slobodna som bývala na Starhradskej - je to blízko Technopolu. A terez na Lachovej za políciou na Nám. Hraničiarov.

Inak do toho MC na Gessayovej ja možem len v pondelok

katy1979
28. feb 2009

guga tak to mas gessayovu kusok. konecne nejaky petrzalcan.

a kde ste boli inde cvicit? hej v presporkove odpadla hodina chodia tam aj baby z julovciat asi chodia s vami. ella a kika. my sme sa tam boli hrat aj tento utorok aj ten minuly a co bude teraz utorok tak tam asi tiez budeme.

guga
28. feb 2009

áno, chodíme s nimi cvičiť 🙂 Tento týžden hodina odpadla a predminulý týžden bola moja malá choručká, tak sme neboli. Tento utorok hodina má byť, tak sa už teším, že sa malá poriadne vyjaší 😀
Boli sme cvičiť v Hojdane, bola tam aj predvádzacia hodina, deti ale vôbec nezaujala.