• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte mi dobré MC v Petržalke

20. marca 2009 
dajana-my nejdeme :unamused: hernu mame trosku dalej a prsi, ked sa mi podari, pojdeme sa pozriet na to cvicenie s detmi..teda, do toho arealu.... :slight_smile:
6. mar 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,boli sme pozriet u salezianov v mc a teda nic moc.Je tam kutik pre deti,ale je to na poschodi :sweat_smile: .Na Gessayke som sa tiez bola pozriet,ziaden luxus,ale myslim,ze uplne vyhovuje.Platí sa 1,00 a je tam a jšatňa,aj kuchynka,keď potrebujete krpcom ohriať papku.
6. mar 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissi- ta herna je v budove, kde je centrum voleho casu, to je v tom "parciku" kde su tie oplotene nedokoncene pieskoviska a tetovacie studio, ci co to je..

ku krtkovi, oni maju vonku aj ihrisko, ale to je len pre skolkarske deeti, teda tie z detskeho centra.. skoda :(

my sme dnes boli na Expo dieta, ja som spokojna, ovela lepsie ako minuly rok, stravili sme tam skoro cely den, filip vysanteny, skakacie hrady, ihrisko, take super auticko- odrazadlo tam predavali..
hiha - mamatko je fakt dost male a teiz kocik bud nechas dole,a lebo sa s nim trepes hore na poschodie.

Mne sa z toho vsetkeho co sme doteraz pochodili fakt najviac paci herna na gessayovej, ezbarierove ( az na tie 2 schody pri vstupe), priestorne, mas kde dat kocik...a keby v lete poriesili aj ten priestor pred henrou vonku, co vraj panuju, tak to bude super.
6. mar 2009 o 22:06  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jahodka,
ja som chodila do H-fitu, mne sa to moc nepacilo, cvicitelka casto nervozna, kocik som musela
vlacit dole po schodoch, teraz chodim do Babyfitu a som velmi spokojna, mila cvicitelka, deti
ju zboznuju.... :slight_smile:
Inak ja som tiez cista petrzalcanka, byvam pri TPD, urcite poznate detsky obchod Eniki beniki, tak hned vo
vedlajsom vchode....
Spominali ste sad J.Krala, tak by som sa na jar a v lete pridala k vam, mam to z domu na skok, ja som tam
chodila v lete kocikovat :wink:
6. mar 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena - aj my sme boli v piatok v Inchebe. Malej sa páčil skákací hrad - bola v takom niečom prvýkrát, takže to zatiaľ bolo viac o padaní, ale aj to sa jej páčilo :grinning:
Skúšala aj to autíčko, ale nevedela dobre točiť volantom :sweat_smile:

Keď vám môžem odporuručiť, tak naozaj skúste MC aj mimo Petržalky, niektoré stoja za to. :wink:
7. mar 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes poobede nejdete do incheby? my sa chystame
7. mar 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co je v inchebe ?
7. mar 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. mar 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena, dakujem za infosky, urcite tam skocim, a prosim ta - su tam aj poobede? Tá herňa. Vďaka
7. mar 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga; my sme boli vcera aj dnes, ale v piatok bolo lepsie, bolo menej ludi.. na skakacom hrade bol aj Marek, s Filipom sa riadne salili, valali po sebe, niektori asi aj pozerali, ze co stvaraju..
a auticko, Filip jazdi jak sarkan, Marek ako na odrazadle, jemu z toho stale padali nohy dole :slight_smile:
Vcera sme ho obkukali a dnes sme kupili "zltu formulu" , ako si to nazval Filip.. je to na hladke povvrchy, ale Filip sa s tym hybe aj po konerci :slight_smile:

sissi herna je poobede vraj pondelok az piatok, len neviem odkedy do kedy, ked zistim, dam vediet.. mozno pojdeme v pondelok aj so susedkou.
7. mar 2009 o 23:16  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena - my sme tiež boli aj v piatok aj v sobotu. Máš pravdu bolo lepšie v piatok, nemuseli sme sa tlačiť a aj na hrade mohla malá pokojnejšie skákať. V sobotu sme tam išli hlavne kvôli tomu, že tam boli Podhradská a Čanaky :slight_smile:
8. mar 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ako vas, ale mna ta vystava hlboko sklamala. vela ludi malo miesta, detský kutik no okrem tých hradov a pidi smyklavky ci miesta na malovanie som si nevsimla nic. malý vcera vbehol do hradu ale potom tam vbehol asi 9 rocný týpek co nevedel co so sebou tak som ho odtial musela zobrat. takže sme odchádzali s revom lebo on chcel byt v domceku. vystavovatelia nič moc, na canaky sa tam zbehli vsetky deti ale stihli sme len koniec.
8. mar 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, aj ja som si myslela, že to bude lepšie, my sme stihli akurat čanakyho a trochu sme sa pohrali v tom detskom kutiku... trochu sme pobehali za malou :D ale fakt to tam bolo o život, niektoré deti boli dobre pojašené... my sme ani do domčeka nešli, lebo mala ešte nie je taká pohybovo zdatná a ju by tam asi pripučili
8. mar 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajana a kde tam bol ten akoze detský kutik? ty myslis to kde bola smyklavka ci to bolo inde?
8. mar 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, to bolo tak na rohu, ako bolo podium, tak nalavo... alebo ak vies, ako sa ide k wc, tak tym smerom.... aj kafe tam robili hned pri nom... :0) noo, aj smyklavka tam bola, aj domcek, aj kreslenie, aj hracky..
asi mz
8. mar 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy - s tým priestorom máš pravdu a s tým detským kútikom tiež. My sme tam boli obidva dni len tak na krátko. Išli sme účelovo na program, ktorý bol na internete. V sobotu sme stihli celé číslo Podhradskej a Čanakyho, pri podiu sme boli asi 10 min pred začatím a keď už to bolo rozbehnuté, tak som myslela, že nás tam udupú. Niektorí rodičia a aj starí rodičia mali klapky na očiach a dosť ostré lakte. Stáli sme z boku podia a bola tam jedna stará, krorá mala asi 150 kg, ktorá sa natlačila rovno pred pódium, tak všetci za ňou mali po programe. :frowning2:
8. mar 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kočky, to čo je za počasie? nemáte nejaký tip, kam dnes v Petržke poobede? Asi sa scvokneme obe doma :sweat_smile: .
Ena, tak som zvedavá na infošky o tej gessayke :dizzy_face:
9. mar 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi: poobede funguje herna od jednej, ale je to tam rozdielne, ze niektore dni je to do 4tej, lebo su tam kruzky potom a niektore dni az do 6tej, ze coskoro budu mat viacej info na stranke doplnenych.
A v stredu sa na tvorivych dielnickach doobeda okolo 10 tej budu robit nejaki panacikovia z drevenych varesiek :slight_smile:
9. mar 2009 o 14:09  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na Gessayovej funguje herňa takto:
PONDELOK: 9,00 - 12,00 Mama club 13,00 - 18,00 voľná herňa
UTOROK: 13,00 - 16,00 voľná herňa
STREDA: 9,00 - 12,00 Mama club 13,00 - 18,00 voľná herňa
ŠTVRTOK: 13,00 - 16,00 voľná herňa
PIATOK: 9,00 - 12,00 Mama club 13,00 - 17,00 voľná herňa
9. mar 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v stredu sa na Gessayovej na tvorivych dielnickach budu robit nejaki panacikovia z varesiek.
9. mar 2009 o 22:57  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj v Inchebe som sa pristavila pri stánku materských centier a tam som sa dozvedela, že Krtko je komerčná záležitosť - nie je to neziskovka, ako napríklad Budatko. Takže preto je to také drahé - aby z toho niekto zarábal... :frowning2:
10. mar 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Guga, dik za info o Gessayke,ja som na nete nasla ine hodiny, :slight_smile: toto musi byt asi nove aktualizovane...
10. mar 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bajama a kde si našla tie hodiny? ja som ich hladala a nepodarilo sa mi to :confounded: Je to tam tak divne zriadené, že do obeda je mama club a oni majú svoje hodiny v herni a po obede je jednoducho iba herňa...
10. mar 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes bola na stv v damskom magazine pani, co ma MC Budatko.... velka symposka, asi sa predsa len pojdem pozriet do toho MC.... :wink:
10. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga; tam je rozdiel asi iba v tom, ze ked je ten mama klub, tak by tam chvilu mala byt aj nejaka ta aktivita s niekym, kto to vedie.. Poobede je herna, kde su iba rodicia a deti.. aspon podla mna.
10. mar 2009 o 13:46  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahodka11: si nemohla skor napisat, by som si to mrkla :slight_smile:
10. mar 2009 o 13:47  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...pozeram, ze sa to da pozriet vo videoarchive, len dnesna cast tam este nie je.
10. mar 2009 o 13:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam sa dnes po obede chystáte? ja nejak nemám nápady :frowning2: prosím trošku inšpirácie :confused:
10. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena, ja som ani nevedela, ze to tam bude....inak by som napisala... :slight_smile:
guga-my do ikey....ale asi ako inspiracia nic moc :wink:
10. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Guga, nasla som to na inernete, ale vtedy tam este nebol piatok doobeda,takze z toho usudzujem,ze to bolo starsie vydanie :slight_smile:
Ja sa dnes chystam len do blizkeho okolia...asi na ihrisko..teraz tam byva deti ako maku a maly je strasne rad vonku..
10. mar 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok