Poraďte mi dobré MC v Petržalke

michalka12
21. apr 2008

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci mi viete poradit niake dobre MC v Petrzalke. Najlepsie v koncinach Haje, Ovsiste, alebo v blizskom okoli. Mam 7 mes. syna a chcela by som ho obrat do spolocnosti deti.
Dakujem

katy1979
25. feb 2009

bajama tak ked ma vonku uvidis tak sa ozvi. mam cervene vlasy ci skôr rysave takzle to sa neda nevidiet.
ak sme s kocikom tak mame casualplay S4 alebo golfác trojkolku TFK Buggster svetlomodrý.
mozno sme videli aj teba lebo sa tu niečo motalo tento tyzden a nevedela som to zaradit.

u salezianov to funguje ale iba tak malo? ja sa skôr tesim kedy otvoria ihrisko, tam to je celkom fajn.

bajama
25. feb 2009

Katy tak to si mozno vidíme do okien, lebo ja mam výhlad akurat na to detske ihrisko 🙂
A urcite sa ozvem, rysave vlasy su neprehliadnutelne 🙂 aj ja som take pred casom nosila...my sa vacsinou motame obidvaja v bundach bordovej farby

Ku Salikom na ihrisko sa tesime aj my, chodili sme tam minule leto a je to asi najsolidnejsie ihrisko pre deticky v blizkom okolí co sme videli

guga
25. feb 2009

Rada by som sa pridala aj ja, ale máme zajtra po obede plávanie ☹ škoda, že nejdete v piatok. Alebo poďte aj v piatok 😉

Ihrisko u Saleziánov máme radi aj my, ale nechodili sme tam tak často. Bývam na Lachovej a máme za domom tiež super ihrisko, je aj ohradené, takže tam nechodia havinovia 🙂

katy1979
25. feb 2009

bajama my sme ten nezateplený 12 poschodák 😉 a vyhlad mam tiez na ihrisko a na ucko oproti. blikaj lampou mozno ta uvidim 😉

tu nase ihrisko velmi nie je pre malkacov takze tam ani velmi nechodime. malý sa rad hojda ale tu nemá na com. okrem smyklavky a toho kolotoca tu je na vsetko malý.

bajama
25. feb 2009

Katy, uz som ti zablikala 🙂 Ja byvam na poslednom, siestom poschodi sme ten najnovsie zatepleny panelak, cudnej oranzovej farby..mam na vas panelak vyhlad rovno z kuchyne

Ja ked som uz mala stavy socialnej izolacie,tak som zasla aj na nase ihrisko, ale je pravda,ze sme viac menej len chodili hore dolu, lebo je to skor pre vacsie deticky

katy1979
26. feb 2009

bajama ake ste cislo vchodu. lebo po patku nevidim, zavadzia mi tam nás barak. to teda ste cudnej oranzovej farby, sme sa tu rehotali ze prečo vám to natieraju. mne sa páči ten co je vzadu na gwerkovej povodná seda farba.

my dole na ihrisko zabludime fakt vynimocne sebi tam akurat poletuje ako holubicka a na jesen lietal po smyklavke.
je tam teraz to drevenné auticko ale mama mi hovorila ze je to dost drsne neopracovane.

tak ked budes mat stav socialnej izolácie tak vybehni u nás na piate 😉

dajana31
26. feb 2009

no tak teda o tej stvrtej budem tam 🙂 zoberiem asi aj priatela, ak nevadi... no a ak by sme sa nemohli nejak najst, tak ti napisem cislo... a prezvon ma, alebo aj my mozeme

bajama
26. feb 2009

dajana, dalo by sa ti to posunut o polhodinku skor? Na pol stvrtu?
Jasne, nech sa pohra aj priatel 🙂
Pisem ti moj mobil do IP

bajama
26. feb 2009

Katy, byvam vo chode 9 a sieste poschodie...urcite na nas vidis 🙂 Co uz s tou farbou, nejako mi to nevadi...ale na tej Gverkovej ten sivy predsa uz zatreli a podla mna ho zatreli dost zle...ten sivy obklad este stale dost presvita...niekedy je menej viac, ze...

Tak niekedy ti zazvonime pred dverami 🙂 Ale vítaní ste aj vy u nas... 😉

dajana31
26. feb 2009

hmm, to nestihame skor, lebo ja som len teraz prisla zo skoly ☹

bajama
26. feb 2009

mne necakane Matuskov ocko zmenil plany, ma to mrzi...ja to nerada robim, menit plany na poslednu sekundu...ale snazim sa vyjst v ustrety aj jemu
Tak sa tam stretneme o stvrtej, aspon sa stretneme, uvidis kde to je, ja sa dnes dlho nezdrzim a mozme naplanovat druhe stretko...co povies?

katy1979
26. feb 2009

bajama tak to ti vidim urcite do okien. budem ti hadzat kamienky lebo sme v rovnakej výske 😉

dajana31
26. feb 2009

no dobre 🙂 nevadi

bajama
26. feb 2009

Katy kludne hadz, len prosim ta,ziadne sutre 😀

Dajana neviem ako vasa Sofia, ale Matus bol tak vyhrany, ze zlupol veceru sam, ani som ho nekrmila a o 7.45 zacal ukazovat na spalnu,ze je cas ist spat 🙂 To mi uz dlho tak skoro nezaspinkal

katy1979
26. feb 2009

bajama kde by som tu zobrala sutre. my sme dnes boli tu na ihrisku lebo tam sebi vbehol a ani bohovi odist.

pacilo sa vam v krtkovi? my sme tam chodili na hudobku a boli sme tam aj na mikulasa. mne osobne sa paci viac presporkovo alebo hojdana.

hiha
26. feb 2009

Ahojte maminky,aj my sme z Petržky,časť Ovsište-Mamateyová.Môžme sa niekedy dohodnúť a ísť spolu.Krtka máme blízko a Saleziánov ešte bližšie.

katy1979
27. feb 2009

hiha tak teba tiez nepoznam 😅

hiha
27. feb 2009

katy1979,my chodime von vacsinou doobeda,byvame hned pri domove dochodcov 😉 A u Salezianov si bola?

katy1979
27. feb 2009

myslis domov dochodcov oproti kurtom? tade chodievame na prechádzky ale zasa vacsinou poobede.
u salezianov v materskom centre este nie. myslela som ze to zrusili. chodievali sme len na ihrisko.

katy1979
27. feb 2009

a u nas v lete viedla t-com plaz. uz teraz sa tesime, tam nam bolo super. tien, cisty piesok, lehatka

jahodka11
27. feb 2009

katy, t-com plaz sa pacila aj nam...uz sa nemozem dockat...ale staci mi aj sad janka krala, tam je krasne a cistucko....aspon cistejsie ako tu medzi panelakmi...a bola som prekvapena, ze v letnych horucavach tam nebolo tak dusno a teplo....takze asi tam prezijeme nasledujuce leto 🙂

hiha
27. feb 2009

hej,hej,chodim von s jednou Jankou,ta ma chlapceka s Downom

hiha
27. feb 2009

A v Krtkovi si bola,mozme ist niekedy spolu,vsetky

hiha
27. feb 2009

katy,podla fotiek som ta ani ja este nevidela 😅

jahodka11
27. feb 2009

hiha-my sme sa raz aj chceli stertnut, ze? ale akosi nevyslo.... 😒
musim zistit, ako daleko je krtko a isla by som s vami....lebo ja mam stres z MHD...a este sa mi moc nechce na dlhe prechadzky v tomto skaredom pocasi....ale je to o mojej lenivosti 🙂

katy1979
27. feb 2009

jahodka stres z MHD mam aj ja, ale obcas sa inac neda, velakrat sa radsej prejdem na zastavku kde chodi nizkopodlazny autobus.

hiha vsak ani ja teba som nevidela, ale oproti nam ste mrnousi. ja si vacsinou vonku ako prve vsimnem kocik.

hiha
27. feb 2009

Jahodka,jasne ze pisali,ale maly bol cez to lepsie pocasie este moc maly,tak sme moc nechodili 😝 .Krtko je na Dudovej,ty byvas niekde pri Danovom tusim,nie?Ja mam tiez stres z MHD,ale minule sme isli na Dolne Hony a velka pohoda. 😀

katy1979
27. feb 2009

od danoveho sa dá ist ku krtkovi aj peso. nie je to zasa tak daleko. alebo nizkopodlaznou 88 ci 96

jahodka11
27. feb 2009

katy-ked ja mam stres aj z nizkopodlazneho busu.....neviem, musim sa osmelit, toto leto nebudeme doma....
a ako pise hiha-aj moj maly bol malicky, teraz je to uz lepsie, tak sa osmelim a budem chodit za vami do krtka a bohvie kam este....som si dala zavazok, ze toto leto si musim uzit.....lebo bud leto budem uz mozno tehotna a to si tak neuzijem.....takze, posledna sanca 😀
a ak sa mi podari najst aj kamosky, budem leeeeen rada 🙂
hiha-ano, pri danovom,,ale manzel bol na dostihoch s malym a peso , ze skratkami cez sidlisko to je asi 20 min....takze to by bolo uplne v pohode, asi pojdeme tento vikend objavovat petrzalku 🙂

katy1979
27. feb 2009

jahodka hej za 15 minut si tam aj peso. preco sa tak bojis busov?