Poraďte ubytko na Liptove počas Veľkej noci

kikina84
29. feb 2020

Ahojte,poradite nejake ubytko s 9 rocnymi detmi v srdci Liptova ,s plnou penziou,alebo polpenziou,kde ste boli spokojni?
Chcela by som nieco medzi kopcami,kde je citit tu prirodu a kde by sa dalo v okoli zajst aj na nejake aktivity..
Dakujem
Ps: Villa Betula nie,tam sme boli uz vela krat

mirka9731
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eliska13
29. feb 2020

@kikina84 hotel Alexandra vyborna strava švédske stoly, bazén, fitko, bowling, dobre sauny blízko máš všade my sme to vyuzili po večeroch, alebo keď bolo zle pocasie..Oveckoland, bobová dráha v Pavcinej lehote, skanzene podľa toho, čo Vás zaujíma.Hned v doline máš jaskynu, kadu s termálnou vodou ja mám rada Liptovský Ján
Kúsok máš Zoo kontakt, Tatralandiu, Bešeňovu

simca06022011
29. feb 2020

My si vždy hľadáme online, aj cez booking a pod podľa lokality..aj priváty sú, rôzne drevenice sme už mali prenajaté - tam sme si, ale stravu riešili sami... hotely sú všade. Problem môže byť s tým, ze bude kopa ubytovania rezervovana... My objednávame chaty uz na jeseň.

eriksonka1234
29. feb 2020

@kikina84 my sme sa minulý víkend vrátili z Jána, chceli sme si na Veľkú noc rezervovať, všetko bolo beznádejne vypredané, možno tá Alexandra ešte bude mať voľné, ale tam sme nechceli ísť