Poraďte ZOO

mimusina
6. júl 2023

Ahojte, prosím odporučte mi kam do ZOO.
Bratislava, Bojnice? Alebo akú???
Chystáme sa zo 4r dcérkou😉
Vyrazíme z Trnavy.
Ďakujem.

vahcaac
6. júl 2023

@mimusina malkia park pri BA

marca12
6. júl 2023

@mimusina ak vam dialka nerobi problem odporucam Zlin.

laurikalalinka
6. júl 2023

@mimusina A čo Maďarsko??

anita6666
6. júl 2023

Čo tak Aljaška?

moni2522
6. júl 2023

Pre mna je zatial najkrajsia v Niregyhaza v Madarsku. Ale to asi bude uz dost daleko, ci? 🙂

zafir01
6. júl 2023

@mimusina zoo lešná Zlín

elia9
6. júl 2023

V Zlíne je nádherná Zoo, ale skôr pre staršie deti (môj skromný názor)..ja by som rozhodne išla do Bratislavy🙂

dettilv
6. júl 2023

Malkia park

jexica
7. júl 2023

bolo sme v stredu v zline v zoo a odporucam 😊

jan510
7. júl 2023

Kontaktna zoo v liptovskom mikulasi

luliu
7. júl 2023

Ba má teraz veľa mláďat, Bojnice sú nádherná ZOO. Ak nemáš problém ísť ďalej odporúčam ZOO Vieden

slavomira236
7. júl 2023

@mimusina na sk bojnce
Na cechach praha. Zahranicie Lomdyn moja srdcovkA

monillia
7. júl 2023

Ak sa rozhodujes medzi BA a Bojnicami určite Bojnice ,inak krásna je v Lešnej

lenkaaa25
7. júl 2023

@mimusina za nás super Bojnice a aj BA. Absolútne nás neoslovila Malkia 😟 Určite by sme sa tam už nevrátili... Všade samý betón, skoro žiadny strom...

katus226
7. júl 2023

Bojnice, dokonca hned vedla zoo by malo byt uz otvorene Arakovo (papagaje)

slavaf
7. júl 2023

Lešná

nikasmile
7. júl 2023

@mimusina Zlín je nádherná zoo.

taminka1986
7. júl 2023

@mimusina z Bojnic budes sklamana. Tam je hlava na hlave cez prazdniny,parkovat nemas kde,vstupne drahe na to co tam uvidis,takze ja radsej som za Zlin. Tam je krasne. Toto tu co nazyvaju ze ZOO to je len demo verzia. A Blava podla mna este horsie,mega velke,zvery zalezene a s malym dietatom to neobehas cele lebo nebude vladat tolko. Vlacik ci autobus po areali ci co to bolo sa platil zvlast a pomerne drahy. Take klasicke slovenske 🙄

mamusa123456789
7. júl 2023

Zlín alebo kontaktná zoo v Mikuláši

moninah
7. júl 2023

@mimusina pre 4 rocnu by mohla byt super Zoo Gyor. Tam sa vela nenachodi, zvieratka sa daju krmit a robia tam super sprievodny program.

katus226
7. júl 2023

A co taky Ekopark pri Piešťanoch? Z Trnavy je to kusok, je tam aj ihrisko, trampoliny...

jarnajar
7. júl 2023

Podľa mňa je to jedno, každá má niečo. V Bojniciach je viac zvierat, ale kopec ľudí a pôsobilo to na mňa trochu stiesnene, aj výbehy menšie. BA je z môjho pohľadu vzdušnejšia, pocitovo ju mám radšej, hoci objektívne by asi Bojnice nazbierali viac bodov. Malkia je tiež fajn, no na mňa trochu umelá, ako niekto písal vyššie, veľa betónu. Ale je moderná, mnohí sú z nej nadšení, tak záleží k čomu inklinuješ.

hlupy86
7. júl 2023

@mimusina ahoj, my sme boli teraz v Bojniciach, keď bol ten sviatok. Prišli sme ráno o 9:30. Miest na parkovanie bolo veľmi veľa a aj ľudí malo. Keď sme odchádzali o 12:30, tak už tam bolo naozaj veľmi veľa ľudí, ale to už nám bolo jedno. Boli sme s 2 deťmi 1 a 3 roky. Obidve spokojné, páčilo sa im. Mne sa najviac páčilo, že je tam veľa stromov, takže keď je aj horúco, máš sa kde schovať. V inej ZOO som nebola, tak neviem porovnať, ale mne sa v Bojniciach veľmi páčilo.

nikasmile
7. júl 2023

@katus226 toto je tiež dobrý tip 👍🏻

monika4487
7. júl 2023

Je to daleko, ale ak raz budete mat cestu odporucam Zoo Pairi Daiza v Belgicku. Viackrat ocenena ako najlepsia zoo v Europe. Je to velmi velka zoo ale velmi premakana. Ja mam rada zoo, ale toto je pre mna nieco wauu. Na jazdom kontinente je okrem zvierat aj autenticka architektura a flora. V kaštieli su akvaria. Neda sa prejst za jeden den cela. Ponukaju aj izby na prespatie. Napr. v hobitiom domceku, v izbe kde je jedna presklena stena s akvariom ladoveho medveďa, atd. Obrovske ihrisko, vlacik, ktory ide cez zoo. A spravili teraz novy chod a podoba sa mi to ako z knihy Kompas. Odporucam 🙂

majada35
7. júl 2023

Najmenšia Zoo - Spišská Nová Ves....a samozrejme, nádherná

nikayla
7. júl 2023

Radšej Bojnice ako BA, aj keď ani to nie je nič moc. Odporúčam Zlín, Ostravu a Olomouc, aj keď to je u trošku ďalej. A súhlasím s komentárom vyššie, SNV je maličká, ale páčilo sa nám tam zo Slovenska najviac.

luccija
7. júl 2023

@mimusina čokoľvek len nie Ba.
Za mňa Zlín, alebo, keď to nemáš ďaleko Viedeň to je Zoo ako má byt.V Gyori, Olomouci, Bojniciach som bola pekne, ale nič výnimočné.Z Gyoru som bola sklamana

buba183
7. júl 2023

@mimusina nám sa páči v Spišskej zoo. Sú tam aj preliezky tieň a nie je drahá.

engel76
7. júl 2023

@mimusina zo vsetkych ZOO na Slovensku za mna najkrajsia je Spisska N.Ves.
Z TT mate blizko do ekoparku Piestany, a aj do Hodonina. Zvierata su v Schloss Hof v Rakusku alebo potom je pekne aj v ZOO vo Viedni.