Pustili by ste manžela s 3. ročným synom na akciu, keby sa vrátia o 23.00?

sarianna
21. jún 2013

je to koncert skupin, a hlucny ohnostroj o 22.00..... / s kamaratmi a vacsimi detmi /, cesta domov trva vyse pol hodky autom, takze syn asi zaspi v aute...

Mne sa to nepaci, keby prisli domov aspon do 22.00 ... prezijem, ale zda sa mi to moc. Syn chodi spat o cca 20.30 -21.00

minnie55
22. jún 2013

ak by som si bola istá, že muž nebude piť a malý by chcel ísť, tak áno. Nič sa mu nestane, ak raz pôjde spinkať neskôr a aspoň bude mať pekný zážitok 🙂

pragmaticka
22. jún 2013

pustila by som ho. ved je to aj jeho syn a myslim ze da velky pozor na neho. a nech si syn zvykne aj na muzsku spolocnost a nielen doma s mamou. Jedine na com by som trvala je , aby boli najneskor o desiatej doma. 23hod. mi pride velmi neskoro.

maartinkaa
22. jún 2013

na tuto otazku sa neda jednoznacne odpovedat,,,,,nenapisala si, aky stary je tvoj syn, co za skupiny budu na koncerte ucinkovat,,,,ale z tohoto mi vyplyva, ze syn asi nie je babatko, tak preco nie 😉
a okrem toho, taketo otazky sa predsa nemusis pytat na fore, to musis vediet ty, ci by si syna s otcom pustila, alebo nie 😉

ematko29
22. jún 2013

ja by som pustila 🙂

jolly84
22. jún 2013

@sarianna neviem, kolko rokov ma dieta. od toho vela zalezi. ale ja osobne by som nepustila. lebo Juraj je velmi mrzuty, ak vecer zaspi a sa preklada.....tak som ho ucila odkedy spi v postielke. ty mas urcite vacsie dieta, ale do 20 nech su teda doma, aby dieta malo svoj klud pred vecernym spankom, osobne si myslim, ze bude tak ohucane a plne dojmov, ze Ti tak skoro aj tak nezaspi....

mirage
22. jún 2013

Zaujimave ako radite a neviete ci ma dieta rok ci 6 🙂

lucula73
22. jún 2013

základná otázka je.................koľko má syn rokov?ten údaj mi tu veľmi chýba.....................podľa toho by som sa rozhodla 😉

nasta197
22. jún 2013

asi pustila ved ked bude s dieťatom tak sa neožere ako prasatko :D a ktomu sa vrati na čas 🙂)) malý bude mať zážitok s ockom ved chlapi maju mat spol. záujmi a zážitky 🙂 pustila by som 2r. a starsie lebo to co už dacomu chape a rozumie

zigzag
22. jún 2013

ohnostroj a vela ludi urcite nie....

cmulinko
22. jún 2013

nastastie som nikdy nic take nemusela riesit a v zivote ma to ani na sekundu nenapadlo,ze by som niekde nemala pustat moje deti s mojim manzelom....ja tomu svojmu verim na 100% a koniec koncov statisticky je velmi mala pravdepodobnost,ze dieta bude mat trvale nasledky vdaka jednej akcie s tatkom 😀

whiterosses
22. jún 2013

podľa toho koľko má syn rokov... ak ma menej než 8rokov tak určite nie, nech je pekne doma .. spoločný víkend si radšej spravte a chodte opekať alebo ho zoberte do zoo

zdenda86
22. jún 2013

pustila by som.manzelovi ja osobne doverujem a viem ze sa o neho dokaze plnohodnotne postarat.staral sa o neho ked som cakala malu a lezala 3 tyzdne v nemocnici.ani ma len nenapadlo pochybovat o nom.je to o dovere a myslim ze Vas manzel sa o maleho postara a bude ho strazit ako oko v hlave.je to aj jeho dieta a urcite nechce aby sa mu stalo nieco zle.

stanislavao
22. jún 2013

myslim si, ze raz za rok mu neublizi, ked pojde spat inak, ako je zvyknuty. preco by nemohli ist? 3 roky je uz dost a nemusi byt len pri mame. podla mna by ste ho mohli pustit. ale rozhodnutie je na vas. zaspi v aute, prelozite ho do postele a hotovo. bude mat aspon zazitok a zmenu.

usacek79
22. jún 2013

urcite by som pustila - samozrejme za predpokladu, ze je to zodpovedny otec, ktory sa nestrieska a bude neustale s dietatom, predpokladam, ze keby taky nebol, tak ani nebudes vobec nad touto otazkou rozmyslat...
aj mna rodicia bravali ako malu na ohnostroj a podobne letne kulturne akcie a totalne som to zboznovala, doteraz su to uplne krasne spomienky 🙂 samozrejme rodicia nikdy nepili a zvacsa to bola partia viacerych rodicov a ich deti, takze to bol pre nas deti totalny zazitok 🙂
otazka je, ci by si TY isla s dietatom na takuto akciu, ak ano, tak preco robit z otca menej schopneho cloveka, ktory by sa nevedel o dieta postarat?
no a kedze je ohonostroj o 22h, tak tazko by mohli prist skor (ak ho chcu vidiet, co je podla mna pre dieta uzasny zazitok)
a ci uz pridu o 22 alebo 23 to ti moze byt jedno - v juzanskych krajinach su deti cele leto hore pomaly do polnoci, su plne ihriska a ulice rodicov s detmi malymi a nikto to tam neriesi a nemyslim, ze mali Taliani ci Greci by tym boli nejako postihnuti 😅
a kedze u vas to je zrejme naozaj jednorazova akcia, tak preco nie! urobis radost prckovi aj tatkovi 🙂

brumka
22. jún 2013

ja by som pustila, nemam problem ani keby sli na vikend len obaja spolu 🙂

bbarboraa
22. jún 2013

a ty si mama aj svojho mm? on je tiez rodic ked si mysi ze je to ok a MALEMU TO NEUBLIZI NEVIEM PRECO DO TOHO ZASAHUJES?

kikina84
22. jún 2013

v pohode,preco nie.,nasa mala chodi pravidelne spavat o deviatej vecer..ale ked je leto,pripadne ideme na dovolenku,tak razza cas si poblbnemeaj dlhsie hore ,nech sa dobre vyblazni a unavi..aj to detom treba raz za cas..zalezi ale na tom o aku akciu sa jedna,,ci tam nebude prilisvela alkoholu,napr.ze a bojis ze by sa nieco kvoli tomu stalo,alebo ze by tam obhanal ine? neviem pokial manzelovi veris a synator je zivsie dieta,myslim ze to nieje ziadna tragedia 🙂

yourlife
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zsuzsuka
27. jún 2013

ahoj, nepustila...a ani by moj muz nechcel brat malu 3rocnu na nieco take...nech ide sam, alebo spravi pekny program pre maleho v rozumnom case..aj ked nech idu do 23..ale nie na koncert!!naco???

livocka21
27. jún 2013

ano.... sak budes mat vecer pre seba.... a syn to prezije nestresuj 🙂

nivi
27. jún 2013

z nadpisu usudzujem, ze ide o 3 rocneho. neviem sice co je to za akciu ale asi skor nie. nevidim vyznam vlacit 3 rocne dieta po hlucnych preplnenych miestach do noci. na to este bude casu dost.

turistka
27. jún 2013

ja nie, opity ludia nevedia co robia - nemyslim tym teraz tvojho manzela, ale tych ostatnych ludi, co tam budu a kopu ludi su nedavaju pozor ani na cigarety ktore drzia v rukach

evaka
27. jún 2013

ano, je dobre, ze pojdu niekam sami dvaja, utuzi to vztah..... HOCI: problem nie je v tom, ze raz za cas pojde spat neskor, navyse ma tam kamaratov, takze super... otazka je, ze ako to tam bude po 22.00 vyzerat a ci to bude ozaj vhodne prostredie pre 3 rocne deti. Urcite to nebude bez nasledkov alkoholu, parikovania sa a pod., teraz nemyslim manzela ani nikoho z partie, ale ostatnych zucasnenych (a to neovplyvnis ani ty, ani muz). Takze je na manzelovi, aby sa vedel pocas zabavy odtrhnut a povedat si - toto uz staci, mam tu dieta, treba ist domov. Len tak mimochodom, moj muz by ti na to odpovedal zasadne NIE 🙂

briluxina
27. jún 2013

Nedávno sme boli na akcii pre deti, na kt. hrala rocková skupina. Hrala tak hlasno, že aj ja stará rockerka som mala čo robiť aby som to prežila. A prežila tak, že som po dvoch ohlušujúcich piesňach vzala syna a odišla. Syn má 7 rokov a sťažoval sa na to, že ho bolí hlava. Ani sa nedivím. Deti na také akcie nepatria. Nerozumejú im. Čo s nich vyrastie keď sa budú pozerať na popíjajúcich, pofajčievajúcich sa ľudí ? Budú všade rozprávať o pive a cigaretách a opakovať sa po dospelákoch, toto chceme? Mať takéto deti? Ja nie. Zo svojho hľadiska neodporúčam.

lubina
27. jún 2013

nepustila, podla mna rokovy koncert nie je nic pre dieta co ma tri roky. Ak manzel chce, tak s nim moze ist niekam do zoo popoludni alebo na iny akciu primeranu veku dietata