Rakusko-Family Park

jaja1979
17. júl 2018

Ahojte, chcela by som ist s deckami na jeden den do rak. Family Parku Neusiedlersee. Aky je najlepsi den na navstevu? Videla som, ze v piatok maju family day, takze to tam asi bude natresk, vikend urcite tiez. Viete mi odporucit, ktory den je najlepsi? Mozem ist len cez prazdniny, bohuzial inokedy sa nam neda. Nerada by som stravila pol hodinu v rade na kazdej atrakcii.
Dakujem za odpovede.

skusihu
17. júl 2018

@jaja1979 boli sme tam teraz, keď bol 5. júla na Slovensku sviatok. Bolo tam veľa Slovákov a Maďarov. Nikde sme dlho nestáli v rade. Je to tam celkom dobre vymyslené. A ak sa nám niekde zdalo veľa ľudí, tak sme išli na ďalšiu atrakciu a potom sa vrátili. Po troch hodinách sme boli neskutočne unavení 🙂

lubik87
17. júl 2018

@jaja1979 my sme boli v sobotu a nebol natresk akože ľudí veľa ale na nič sme dlho nečakali 🙂

dominika6
17. júl 2018

@jaja1979 môžeš tam ísť kedykolvek..kedže je to obrovský priestor,tá masa ľudí sa tam stratí a určite sa nečaká 30min v rade na atrakciu..🙂

lubik87
17. júl 2018

@jaja1979 a ešte to som chcela teraz sme v kúpeľoch na Slovensku a tu čakáš aj 20 minút kým ti donesú nápoj takže pohodička :D

simsalabim
17. júl 2018

@jaja1979 my chodievame kazdy rok. Asi pred 4 rokmi sa nam stalo, ze tam bol neskutocny natresk. Za cely den ( od rana asi do piatej) sme sa zviezli 5x, vsade sa cakalo aj 45min. Uplne vyhodene peniaze. Bolo to vo vsedny den cez prazdniny, sviatok nebol ani v Rakusku ani u nas ani v Madarsku. A nebol ani dochodcovsky den ani rodinny. Nechapem, co sa vtedy dialo. Odvtedy chodievame cez skolsky rok a je to v pohode. Sem tam od niekoho pocujem podobny zazitok, no vacsinou sa tam navstevnici rozptylia, ale nie je to pravidlo.

gaaaa
17. júl 2018

Baby a ako je to tam so vstupným?Koľko na osobu?

jaja1979
autor
17. júl 2018
gaaaa
17. júl 2018

@jaja1979 Dakujem 🙂

lilinka77
17. júl 2018

@gaaaa Ak by si mala zakaznicku kartu do Merkuru v Rakusku, daju sa pri pokladni vytlacit kupony - 2eura na kazdu osobu..🙂

evulka3
17. júl 2018

My sme boli pred dvoma tyzdnami v sobotu a uplne v pohode...cakala som natresk,ale vobec-doobeda uplne malo,poobede uz ovela viac,ale stale ok,necakali sme nikde dlho..je to ozaj take velke,ze sa to prerozdeli..urcite sa oplati ist aj cez vikend☺

eliska13
19. júl 2018

@jaja1979 je to jedno, ak nechceš víkend chod skôr v strede týždňa veľa ľudí si piatok, pondelok berie dovolenku...ale boli sme aj cez víkend a nikdy sa veľa necakalo lístky si kúp cez internet
My chodíme piatky kvôli tej mini zlave

zlato2011
22. júl 2018

Vôbec nieje jedno ktory den ťa pôjdeš ako ti tu niekto radi. Určite nie cez víkend,najlepšie cez týždeň..A ver mi že býva tam veľký naprask cez víkend pri atrajciach môžeš čakať kľudne aj 30 minut..viem o čom hovorím chodím tam každý rok

zlato2011
22. júl 2018

A my sme boli teraz v piatok,bolo tam dosť ľudí,na niektorých atrajciach sa čakalo 30minut a to na mysiach a ešte na jednom..všetky ostatné kolotoče boli v pohode a rýchle to išlo

veronique_1
22. júl 2018

Cey vikend je plnsie ako cez tyzden. Najlepsie je ist presne na narodeniny dietata, oslavenec asi do 14-15rokov je zdarma.