Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Recenzie X-Bionic Sphere Šamorín

bambi243
6. júl 2020

Ahojte zienky, maminky. Viete mi dať nejaké recenzie na hotel X-Bionic Sphere v Šamoríne? Chystáme sa s malou 2,5rocnou tak či je to vhodne pre detičky, a ak máte nejaké aj negatívne aj pozitívne dotazy, prosím, napíšte 🙂 dakujem...

jane89
6. júl 2020

Ja tam chodievam s deťmi, je to vhodné pre malé i väčšie deti. Pre zdatnejších plavcov je tam krytý 25m bazén (v lete však nebýva každý den v prevádzke, čo je pochopiteľné) a veľký 50m vonkajší bazén s nafukovacou plávajúcou prekážkovou dráhou. Pre malé deti je tam vnútorný i vonkajší bazénik. Sú tam aj tobogány, tie však nebývajú každý deň v lete v prevádzke (to je už menej pochopiteľné). Atmosféra je tam dobrá, dá sa tam vyšantiť. V prednej časti areálu bývajú rôzne akcie pre rodiny s deťmi, nám sa páčila oslava amerického dňa nezávislosti a Rytieri a princezné. Sú tam reštaurácie s dobrým jedlom. Akurát ceny sú tam vysoké, ale s tým ste asi vyrozumená.

eliska13
6. júl 2020

@bambi243 je tam vyborne krásne detské ihrisko, ale skôr myslím pre staršie deti, ale určite nájdete aj niečo pre mladsiu.Ciste bazény, všetko na urovni

eliska13
6. júl 2020

@bambi243 keď už budete tam zájdite aj do Cilistova k Dunaju na hrádzu za hotelom Kormoran čo je 5 min odtiaľ autom su pávy, vtáky a mostom cez vodu a prídeš k ďalším vieratám prasatá, holuby taka mala mini Zoo , ak budeš pokračovať prídeš k Dunaju na hrádzu je tam pekne

nelca0510
6. júl 2020

Odporucam. Boli sme viackrat na vylete.

vladka2503
6. júl 2020

Ahoj 🙂 my ideme na konci júla, tiež s 2,5 rocnou, na tripadvisore si kukni recenzie ale vyzerá to super

30. júl 2020

Ahoj, my bývame blízko bionicu, chodím tam s mojimi deťmi pravidelne. Mame toho obehaneho veľa, myslím ze toto je najviac na úrovni co sa týka slovenska. Určite nemajú konkurenciu. Kúpať sa dá dnu aj vonku, ihriská sú tiež aj dnu aj von. Je tam úžasné tuli kino vhodné pre deti. Sú tam stále rôzne akcie. Skvelé reštaurácie. A základ pre nás, nikdy tam nie je natresk, keďže je to drahšie ako bežne dostupné kúpaliska a rezorty, takže tam nedôjde naozaj len tak hocikto. Fakt je tam krásne, urcite choďte.

boba111
9. aug 2020

@bejkovnicka prosím vás a dá sa do areálu ísť aj napriek tomu že nepôjdeme do hotela. Je tam voľný vstup po okolí areáli?

9. aug 2020

@boba111 áno dá sa, ale sú tam samozrejme aj platené miesta, ako adventureland co je ihrisko pre deti, pripadne aquapark a pod. Ale viete sa tam kľudne poprechádzať, ísť do reštaurácie a podobne. Viete ísť aj dnu do hotela, pozrieť si to tam zvnútra bez problémov keďže cez hotel sa prechádza do kina, na ihriska, do detských kutikov. Je tam recepcia, pri ktorej sa ale vôbec nemusíte zastaviť ale pokračovať do vnútra. Všade sú navigácie, kde sa ktorou chodbou dostanete.

boba111
10. aug 2020

@bejkovnicka ďakujem veľmi pekne😉,chystáme sa tam na preteky a nie sme tam ubytovaný, tak som chcela vedieť či môžme si ísť pozrieť trat

10. aug 2020

@boba111 určite áno