Stanovanie s deťmi pri vode - tipy na obľúbené miesta

monikaken
5. júl 2018

Ahojte, chceme ísť po 1x stanovať s deťmi...máte nejaké obľúbené miesta? Čistá voda,resp. voda na kúpanie (bazény v okolí nevyhľadávame), skôr také tichšie miesto, diky za tipy🙂

martina198414
6. júl 2018

Kemping Goralský dvor. Vyhral niekoľko sezón cenu kemping roka.

monikaken
autor
6. júl 2018

@martina198414 Ďakujem...🙂

jana_eyre
6. júl 2018

jej super tema, ak nevadi pridam sa.. my tiez planujeme, ale zase by sme prijali kemp niekde pri lese, napr.len s potokom.. ak by o nejakom niekto vedel, tak dakujem..

monikaken
autor
6. júl 2018

@jana_eyre ahoj...super...možno si budeme vymieňať skúsenosti🙂 ja by som tiež prijala potok, keby sa v ňom dalo aj kúpať...🙂 ale ak sa nebude dať, neva, hlavne, nech je to super lokalita

rybkoava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rybkoava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina198414
6. júl 2018

Dievčatá, pozrite si ten Goralský dvor, obec Haligovce. V kempe sa dá stanovať, alebo karavan zaparkovať, či sú tam aj chatky. Parádne sociálne zariadenia, dokonca bazén menší, reštaurácia, ...a v blízkom okolí je Červený Kláštor, splav Dunajca, ci navštíviť hrad Stará Ľubovňa, pod hradom skanzem slovenskej dediny, vojenský skanzem,...je to taký rodinný kemping, no nie pri vode.

maru21
19. júl 2018

Dievčatá pridám sa kvôli inspiracii, toto je moja srdcovka, takéto stanovanie <3

sedem
3. aug 2018

@monikaken
@jana_eyre my chodime do kempu Slnecne skaly medzi Zilinou a Rajeckymi Teplicami, maly prijemny kemp medzi skalou a potokom, v kempe maju zvieratka-kozicky,ovecky

monikaken
autor
20. sep 2018

diky, to nemáme ani ďaleko

ellinorka
14. aug 2019

Ahojte pridám sa do diskusie, prosím vás, tie čo chodíte stanovať s malými deťmi, viete mi poradiť aký spacák im kúpiť či kuklu alebo radšej taký širší dekový a na čo ich dať spať, či karimatka alebo radšej nafukovacia posteľ? Čo sa vám najlepšie osvedčilo? Ďakujem 🙂

sedem
14. aug 2019

@ellinorka moje deti maju klasicky spacak-kuklu a nikdy s tym nemali problem-pripadne pozri take, co sa daju k sebe 2 prizipsovat, na zemi sme mali aj karimatku-na to sme este rozprestreli taky stary spacak a na tom spali, teraz uz mame vsetci tie nafukovacie postele-je to lepsie kvoli izolacii od zeme, noci byvaju obcas ozaj chladne- hlavne v horskom prostredí