Tip na ubytovanie na Liptove alebo v Banskej Štiavnici

flower24
28. apr 2018

Ahojte, poraďte hotel/penzión s polpenziou alebo ranajkami, bazénom a detským ihriskom či kútikom na Liptove alebo v Banskej Štiavnici. Dakujem

zuzana247
28. apr 2018

@flower24 penzion Maria v Demenovej 🙂

annamivo
29. apr 2018

@flower24 my sme boli v Zivke ... Útulný penzión, skvelá kuchyňa, aj ihrisko... K víkendové mu pobytu vstup do Tatralandie/ Bešeňovej v cene, kúsok od LM ... Boli sme spokojní 😉

flower24
autor
2. máj 2018

A nejaký tip na ubytovanie v Banskej Štiavnici prosím?

zuzana247
2. máj 2018

@flower24 vela chodi u nas do Salamandra hotel v Hodrusi Hamroch,pozri na google. Je tam bazen vnutri,aj detske ihrisko,aj jazero maju upravene. Par km od BS,akurat ze tam musite chodit na aute na vylety 🙂
Potom chodia do Hotela Sitno do Vyhien,tam je tiez bazen aj dnu aj vonku,velke ihrisko maju vnutri,aj vonku. Tie Vyhne su asi lepsie,mozte sa poprechadzat aj po okoli,este je tam hotel Termal hned vedla a tiez to je par km od BS 🙂 na Hodrusi je to na samote 🙂
V Stiavnici neviem o takom hoteli aj s bazenom.

flower24
autor
2. máj 2018

@zuzana247 Dakujem. Hotel Salamandra prave pozeram 🙂 Boli ste tam?

zuzana247
2. máj 2018

@flower24 my tu byvame kusok od hotelov ,v meste Zarnovica 🙂
Na salamder chodime sem tam na kavu,alebo sa poprechadzat. A do Vyhien sa kupat,ale na ten Termal. Viem,ze si chvalia to Sitno tu na MK.

flower24
autor
2. máj 2018

@zuzana247 Ano, vyzera to super, len zial uz nie je volny termin, ktory potrebujeme, uz som obvolala oba. Ale dakujem za tip, ukladam si ho na leto 😉 Urcite vyskusame. Vyhne pozname, boli sme sa uz par krat kupat.

zuzana247
2. máj 2018

@flower24 ani v Termali vo Vyhniach nemaju nic volne? 🙂
Pekne porobili Salamander,len je to ozaj len ten hotel a nic ine 😀 okolo toho maleho jazera sa mozte prechadzat a este k spodnemu ist a to je tak vsetko. Ale tak ja rada lozim kade tade,nechce sa mi cely den len na hoteli.
Vo vyhniach je taky vacsi priestor na prechadzky 😀 aj obchod je blizsko keby nieco treba kupit.
Rado sa stalo 🙂

flower24
autor
2. máj 2018

@zuzana247 Ten som obvolala az teraz, no Sitno sa mi paci viac. Nam nevadi poloha hotela, nemame problem s presuvanim sa autom. Dolezite je pre nas prijemne okolie, kvalita hotela. V blizkosti Salamandry je prave niekolko turistickych chodnikov roznych narocnosti 😉 Oba hotely su pre nas fajn, len nie volne, ked potrebujeme 🙂 Termal volny je, no zvazim, kedze je tam len tepla voda, co dcere az tak nevyhovuje.

zuzana247
2. máj 2018

@flower24 jaj tak to ano,ked hladate turistiku 🙂 tu toho mame veela v okoli.
Hej hej,tam je len teply bazen.

lucianna1983
18. máj 2018

Pozyvam Vas k nam 🙂 Ponukam ubytovanie v apartmane, len 5km od aquaparku ci centra mesta Lipt.Mikulas, viac info na facebooku Rodinny apartman Liptov alebo mailom, apartman je 4izbovy pre max.12osob, cena cca 12€/os./noc, pre presnejsiu kalkulaciu prosim zavolajte alebo napiste mail 🙂

szuszuka
5. júl 2018

Ahojte😊 boli ste už niekto v hoteli wellness Chopok??