Trenčiansky hrad

sunnytt
29. máj 2017

Ahojte, da sa na trenciansky hrad aj v pohode s kocikom? Aj prehliadka?
Dakujem

alenah31
29. máj 2017

@sunnytt s kočíkom sa dá ísť až hore na nádvorie, prejdeš aj k časti hradu kde sa začína prehliadka. Ale samotná prehliadka s kočíkom sa nedá absolvovať - prakticky všade sa ide po schodoch.

lubina
29. máj 2017

@sunnytt Prehliadka urcite nie, tam sa chodi aj po schodok v jednotlivych castiach hradu...

sunnytt
autor
29. máj 2017

@alenah31
@lubina dakujem dievcata. A je este nieco v blizkosti nejaka pamiatka, pekny park alebo nieco podobne? Chceme ist na vikend do trencina

lubina
29. máj 2017
sunnytt
autor
29. máj 2017

@lubina dakujeeeeem🙂

alenah31
29. máj 2017

@sunnytt určite lanový park na Brezine - ak máte väčšie deti, v centre mesta sú super kaviarničky, treba kuknúť Beckov - tiež sa dá vyjsť až s kočíkom, ale samotná prehliadka už s kočíkom možná nie je, ten Gazdovský dvor je perfektný - super varia, pekné prostredie, veľa zvieratiek, ihrisko, dá sa jazdiť na koníkoch - moja to tam miluje. A čo sa málokde spomína a určite choďte je kláštor Skalka nad Váhom - málokto vie, že je to najstaršie pútnicke miesto v Európe. Ten kláštor je vytesaný do vnútra skaly, okolie je super upravené - ale je to do dosť veľkého svahu. V Tr. Tepliciach je v parku veľmi pekné veľké detské ihrisko, dá sa tam stráviť pár hodín prechádzkou a hraním, dobre sa najesť.

lujza123
29. máj 2017

@sunnytt no s kocikom...ja som sa tam raz trepala s lahuckym sportakom a mala som co robit, na nadvorie som dofucala cervena ako drak - ten kopec je dost prudky. Samotna prehliadka len s nosicom, odporucam sa aspon hore na vezu ist pozriet vyhlad je nadherny. Potom sa da pomotat po centre, pripadne zajst na ostrov (je to par min z centra) tam su nejake ihriska pre decka, Vah, drink aj jedlo pre dospelých napríklad. Priamo v meste mozete zajst aj do galerie Bazovského, Trencianskeho muzea (ak mate zaujem vidiet 80 rocneho vypelichaneho zubra a 2 vypchate vtaku k tomu - no proste nic moc), na mestsku vezu, nevynechajte námestie s vodnikom, to potesi hlavne deti

sunnytt
autor
29. máj 2017

Dakujem

mmmonika
31. júl 2023

@alenah31 Prosím ťa, zvládnu to aj menšie deti? Cca päť ročné?