Výlet zo škôlky do EKO park Piešťany

29. apr 2023

Ahojte dcéra ma ísť do EKO parku v Piešťanoch, zatiaľ sme tam neboli tak neviem. Aké máte s tym skusenosti? Od nas to je cca 60km, idú o 08 pridu o 15. Nie je to veľa? Je predškoláčka tak si hovorím prečo nie, ale jej otec sa o ňu bojí (sme rozvedeni).

vava_1994
29. apr 2023

Je to tam pekné, boli sme s prieteľom keďže tam bývame a je to fajn..boli sme pred vyše rokom keď tam stavali pre nové zvieratká tak pojdeme znovu pozrieť. Taká mini kontaktná zoo😊

vevapeto
29. apr 2023

Je to tam super pre deti, môžu ísť do výbehu s arami, hladkať korytnačky, morcatá, zajaciky…vidieť zebry, rôzne vtáctvo. Chodim tam rada.

autor
29. apr 2023

A to ihrisko? Na fotkach sa mi to zda moc vysoké.

kristinapetronela
29. apr 2023

Nech sa nebojí .dieťa bude mať zážitok veľa krásnych zvieratiek ,môže aj pohladkať väčšinu ,ísť do výbehu k nim ,kŕmiť a je tam aj úžasné ihrisko

nikpa
29. apr 2023

Hej, to ihrisko je veľké a su tam vysoké preliezačky, také laná, šmykľavky, sú skôr pre väčšie deti. Myslím, že tam ich učitelky ani nepustia. Je tam toho dosť aj pre deti v ich veku.

luliu
29. apr 2023

Určite ju pustite, bude nadšená, je to ideal pre taký vek

jesenzima
29. apr 2023

Veľa? Veľa čoho? Moje 4 ročné dieťa tam strávilo celý deň. Syn mal rok a pol keď sme tam boli a zvládol to tiež ... Áno,je to vysoké, ale pre decká je to zábava ... Nerob paniku ... Opravujem, otec nech nerobí paniku

autor
29. apr 2023

@jesenzima Tak je ine keď ideme na rodinny výlet spolu a iné keď pôjde so školkou, tak mam trochu obavy aj ked som to uz podpisala že nech ide, len jej otec ma zneistel.

jesenzima
29. apr 2023

Učiteľky na deti dohliadnu, nemusíte sa báť.. dieťatku poprajte pekný den, určite si to užije 🙃

evkamotka
30. apr 2023

Neverim, ze im ucitelky dovolia ist na tie vysoke atrakcie. Nebudu riskovat zranene dieta, vylet je pre nich velka zodpovednosť

lenkaaa25
8. máj 2023

Šmykľavky sú vysoké, ale predskolacka to určite zvládne. My sme boli prvýkrát keď mal malý 3,5roka a išiel aj na šmykľavky. Pôjde pokiaľ si bude trúfať. Sú tam nižšie a aj vyššie. Ale je tam úžasne. Neviem kedy teda idú, ale určite by som dala nejaký klobúčik, šatku kvôli úpalu 😊