Zábavný park pre deti

monicm
9. jan 2016

Viete mi poradiť niečo, kde by sme mohli ísť s deťmi (9,6,1rok). Ako darček k sviatku od nás vždy dostanú nejaký výlet, chodievali sme do Galaxie v Zlíne (zábavný park), prípadne do Galandie v Galante(vodný svet, ale to je skôr na teplé počasie), ale chceli by sme niečo nové, resp. deti. Poradíte niečo overené a rovnako super?

jana0104
9. jan 2016

http://www.inwaldpark.pl/ + skvelá reštika v susednom hoteli 😉

monicm
autor
9. jan 2016

@janka279 Toto vyzerá úplne super, ale potrebujeme niečo pod strechou, nakoľko to plánujeme teraz v januári, maximálne vo februári. Určite však ukladám do záložiek do budúcna. 😉

monicm
autor
9. jan 2016

@jana0104 Aj toto vyzerá perfektne, ale tiež mi to pripadá skôr na letné počasie, resp. teplejšie, nakoľko to má byť celodenné a veľa vecí je vonku. Ale tiež ukladám do záložiek, do budúcna sa určite hodí. 😉

emmina1978
9. jan 2016

@jana0104 to vyzerá super. Chodíte tam?

dadymima
9. jan 2016

@monicm ja odporucam aqualand moravia, boli sme teraz v zime s 1,5 rocnym a super, vela atrakcii je aj pod strechou, takze urcite zabava na cely den, ci uz pre male dietatko alebo pre vacsie deti, dokonca aj pre dospelych... na zlavovych portaloch su aj vstupenky za super ceny 🙂

jana0104
9. jan 2016

@emmina1978 boli sme 2x, je tam veľa atrakcií pre deti rôzneho veku, ale aj dospelých 😉

monicm
autor
9. jan 2016

@dadymima Vďaka, ukladám, toto určite ponúknem na zváženie manželovi. Ak sa nebude páčiť teraz, vieme kam v lete (možno dovtedy aj schudnem nejaké to kilo, čo by bolo super 😉 🙂 )

mawka
9. jan 2016

tak my ideme zajtra do vedeckeho centra v brne. pre babo to zrovna nie je, ale vstup maju ze od 0 rokov. minimalne pre 6 a 9 rocnych super. a este som dnes zachytila v brne velke rodinne centrum, kde sa viete vyjasit, vyhrat. ale nazov si nepamatam. v moravii aquparku sa skor oddelite. s babom sa ostanes cvachtat v malom bazeniku a ocino so starsimi ti zmiznu v dalsej casti u toboganov. skor rodinne prostredie a mensi aquapark je v uherskom hradisti. tam chodime radi, vidim vsade a nie je tam tolko ludi. take komornejsie. alebo si daj kudyznudy.cz a vyhladaj si konkretne co chcete absolvovat. ci vylet, zazitok, sport atd. 🙂

janka279
9. jan 2016

@mawka Prave som chcela navrhnut prirodovedne muzeum v Salzburgu. 😊
@monicm Je super urobene. Su tam rozme expozicie a tiez vedecke centrum. Sucastou vedeckeho centra su rozne hry, demonstracie. Deti aj dospely si tam pridu na svoje. Akurat to rocne babo asi ani velmi nie. Navyse je to uz trosku od ruky. Ale urcite stoji za zvazenie, ak by ste mali cestu okolo Salzburgu.

mawka
10. jan 2016

@janka279 no tak to maju blizsie do brna 😀 salzburg je dost od ruky, nie trochu. ale tam sa zase my pozreme v lete, lebo budeme na tych koncoch. vdaka za tip 🙂 inak taketo vedecke centrum je aj niekde na hraniciach v madarsku. neviem presne kde. ale je, nejaky mega velky. som dnes zvedava teda. moze to byt celkom sranda 🙂

horana
10. jan 2016

@monicm Ked ste este neboli v familypark.at tak rozhodne tam. Je to totiz vec, ktoru si okrem starsich, vychutna aj to rocne, su tam skvele atrakce aj pre takto male deticky (prasiatkovy kolotoc, lesne zvieratkove vanicky kolotoc, jazda na traktore okolo spievajucich zvieratiek,atd....) a nebude tam navyse ono male vobec platit. Je to vsak otvorene az od jari, resp. 19.3., tak neviem ako vam to ponahla...

monicm
autor
10. jan 2016

@mawka Vďaka, určite si to vyhľadám na nete a pozrieme sa na to, Mohla by to byť príjemná zmena. 🙂

monicm
autor
10. jan 2016

@janka279 Podľa fotiek to vyzerá úžasne, ale máme to naozaj veľmi od ruky, viac ako 4 hodiny cestovania. Ale na druhej strane, spraviť si z toho niekedy víkend aj s prespatím, to by bolo super. Určite ukladám a verím, že raz využijeme. 🙂

monicm
autor
10. jan 2016

@horana Vďaka, toto tiež vyzerá fajn, škoda, že na teplejšie. Ale zas prostredný má meniny v lete, takže to môžeme využiť. 🙂

monicm
autor
10. jan 2016

@janka279
@jana0104
@dadymima
@mawka
@horana

Baby, ste super, ďakujem za tipy.

Ak niekto ešte na niečo príde, určite dajte vedieť, som rada, že mám z čoho vyberať. 🙂

dominika6
10. jan 2016

@monicm
To rakusko odporucam aj ja chodime tam casto

gabona1
23. jan 2016

Najkrajší park blízko Slovenska je v Rakúsku pri Neusiedler See, chodíme s deťmi každý rok už pekných pár rokov, stále tam niečo nové pribudne a je to paráda. Odporúčam!