Dobrý gynekológ v Košiciach

23. nov 2023

Dobrý deň, viete mi odporučiť dobrého gynekológa v KE, ktorý má normálne vyšetrí? Keďže už rok sa snažíme s priateľom o bábätko a moja gynekologička mi neurobila ani základné vyšetrenia max hormonálny profil..nevyšetrila či ovulujem, priechodnosť vaječníkov, keď jej niečo hovorím nič ju nezaujíma...spermiogram vyšetrený máme. Potrebujem naozaj normálneho gynekológa a môže byť kľudne aj súkromný.
Ďakujem

ivkav5
23. nov 2023

Odporúčam pani dr. Luptákovú na Hroncovej 5.

zuzka065
23. nov 2023

Dr. Linkesch-Dermagyn

vkatush
23. nov 2023

Tak to by som asi k Linkeschovi a snáď čoskoro by ti bol aj pôrodník 😊
Ja osobne k nemu nechodím, ale mal službu, keď som rodila a kamošky rodili pri ňom, aj k nemu chodia a pochvaľujú si.

ninka99865
23. nov 2023

Ak chceš rieist otehotnenie, je nato špeciálna ambulancia pre poruchy plodnosti. Nie je to car, len lekár ktorý sa na toto vyslovene špecializuje. Posle ta na všetky vyšetrenia, robí folikulometriu, stimulácie ak treba. U linkesha s týmto určite nepochodis (kamoska skúšala)
https://unlp.sk/ambulancia/ambulancia-pre-poruc...

nikolka5432
23. nov 2023

Jednoznačne Mária Lazorčaková Vatráľová

klaudiikaa
24. nov 2023

Ja Linkescha neodporucam, tym ze ma tak vela pacientiek uz zanedbava veci ktore by nemal.. dotiahnem pri nom tehotenstvo kedze ma caka uz len jedna poradna a odchadzam.. mam kamosku ktora ma uplne rovnaky nazor ako ja cize nie je to subjektivny nazor ale evidentne sa to stava pravidlom

saska85
27. nov 2023

@klaudiikaa mate s nim aj nejake konkretne negativne skusenosti?

sunny15
4. dec 2023

@klaudiikaa súhlasím s tebou, aj podľa mňa toho má veľa a nestíha,ide to tam ako na bežiacom páse