Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
19. mar 2008

Este mam seged a Nelinke som teraz uvarila na olovrant puding.Inak, mala brokol.omacku so zemiakom.

janka08
autor
19. mar 2008

markovy som dnes dala pribinacik

martinabarak
19. mar 2008

Jani, najnovsia oblubena hracka je moje labello, dobre sa mu drzi a cmulka 😉

Junovka, Sebastianka tak nechavam plakat raz za tyzden, ked uz mame fakt bordel 😉 😀

junovka
19. mar 2008

A biely jogurt mu nechuti, Jani,, ze si uz dla Pribinaka?Ja som ten puding nasla v knizke od Nutrilonu, co mam z porodky. 😉

martinabarak
19. mar 2008

Ja mam v tabulke mliecne vyrobky od 10. mesiaca. Dnes mu chcem kupit prvy rozok, tak som zvedava. Pecivko sa podla toho moze od 7. mesiaca, no mi sme vo vsetkom v sklze 😉

janka08
autor
19. mar 2008

nechce nic to decko 😠 inak ten pribinacik je fakt dobry a to zjedol len polku

martinabarak
19. mar 2008

jeee MY z I, hanbiiim sa..... 😖

martinabarak
19. mar 2008

Junovka a od coho je Nelinka chora, nevravela ti Dr. z coho to moze mat ?

janka08
autor
19. mar 2008

je tu niekto?????

petka.m
19. mar 2008

jani som tu

petka.m
19. mar 2008

😉

janka08
autor
19. mar 2008

krasna fotka a pekny uces ten kadernik urobil ale zazraky 😀 dlho si tu nebola

petka.m
19. mar 2008

ooo ďakujem janka 😉 . doobedu som tu trošku bola ale vieš pri Dianke sa už nedá veľmi, len ked spinká. už sa všade kde môže stavia na nožky a aj dnes sa pustila a spadla, ale našťastie sa až tak nebuchla. no ale deti s tým rastú.
a vy čo máte nové? marko sa má ako?

janka08
autor
19. mar 2008

dobre zlosti ako len vie 🙂 dnes sme boli v poradni a ma uz 8,700 ako robis stroganov???

petka.m
19. mar 2008

ta pekne váži, super. a všetko inak OK?
jani pošlem ti o chvíľu recept, len idem dať malej olovrant. alebo ti to súri?

junovka
19. mar 2008

ahojte 🙂
Peti, pekne foto 😵 😵

Tak, ako Jani ste dopadli u lekara?Co povedala na to biele v puse?

Nelka zatial nespala od 12h 😖 tusim, ze uz prechadzame na spanok, len raz denne 😖
Inak, tota moja Nelka 😀 😀 😀 😀 ....strasne mi je smiesno, lebo mam dlhe triko a ona sa ho chyti, postavi sa a stoji, v druhej ruke flaska s cajikom, potom sa uplne pusti a stoji dobrych par sekund bez drzania 😀 😀 😀 .
Okolo stola uz prejde aj drziac sa ho 😀 😵 😵

martinabarak
19. mar 2008

🙂 tak dnes sme boli 2,5 hod. vonku 😝

junovka
19. mar 2008

my sme dnes neboli, lebo sa mi zda chladno, a kedze Nelka nie je najzdravsia, tak.....a okrem toho robim konecne upratovanie 😅

martinabarak
19. mar 2008

No, ked sme vysli bolo zamracene, potom snezilo a nakoniec sa vyjasnilo a svietilo slnieckooo 🙂

martinabarak
19. mar 2008

Kupila som malemu prve susienky sunarka od 6. mesiacov, uz ste ich skusali ?

junovka
19. mar 2008

ja som Sunarku neskusala a ani nebudem, nakolko ma dost presvedcili Baby susienky od Nestle.Su perfektne.Od Hami sme mali, ale tie su dost malicke , aby som dala Nelke do rucky a mala som aj od Hero Probiotika, tak tie su hadam pre mna najhorsie. 😉

petka.m
19. mar 2008

Vlasti ďakujem za pochvalu 🙂 . Inak ja tiež občas sledujem Dianku a tiež sa veľa krát zasmejem... 😀 .Vlasti aj nám sa najviac osvedčili od Nestlé 😉 . sú fakt super a neobsahujú celé vajcia. ja ich malej vždy namrvím do ovocia alebo výživy aby to mala sýtejšie.

junovka
19. mar 2008

presne Peti, a ja to tak robim 😎 😉 Dakedy jej dam aj do rucky a zuzle, pokial nedopapa celu 🙂

petka.m
19. mar 2008

presne 😉

martinabarak
19. mar 2008

Tak sme teraz mali katastrofu, lebo sa mu susienka lepila v rucke a nevedel ju chytit, tolko placu sposobila 😕 , tak som mu dala rozok a je v pohode.... 🙂

junovka
19. mar 2008

😀 😀 Peti, jake si znamenie?? 🙂

junovka
19. mar 2008

Mati, a nie su tie piskotiky malicke??

martinabarak
19. mar 2008

Take obdlznicky 3x2 cm, radsej mu ich rozdrvim v cajiku, alebo s bananom 😒 Zajtra este raz skusim, ci to bude fakt tou velkostou, ze sa mu zle drzia....

junovka
19. mar 2008

od Nestle Baby susienku su vacsie, a dobre sa drzia.Inak, aj od Hero Probiotika su velke.

martinabarak
19. mar 2008

A tie slatinske piskoty, co si vytvorila temu si uz skusala ?