Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
25. jan 2008

ja som kupila tu Chamomillu vulagaris ch15 bez objednania 😕 😕 Dnes jej naaplikujem pred vecerom, som zvedava. 😖 😒

janka08
autor
25. jan 2008

a kdesi ju kupila ja som myslela ze my puknu nervy pri flaske 😠 Nebude to v mlieku mam vyskusat ine??

junovka
25. jan 2008

v Kauflande, v lekarni 😖 😉 co ty na ne cakas?Ake mlieko davas?

janka08
autor
25. jan 2008

Mozno uz prisli lebo ja som ich bola rano objednat a poobede ich mali doniest.Hami a skusali sme aj nutrilon 😠 😠 😠 😠

junovka
25. jan 2008

A su ine priznaky aj ako vracanie, vyrazky, stolica...?Ak nie, tak ja si nemyslim, zeby to bolo v mlieku.Vobec ti nechce pit?Lebo, ked ti stale odmieta mlieko, neviem sice, ci si mu dala uz aj ine mliec.veci, tak potom ci nebude mat alergiu na mlieko?Lebo moja Timka od 8 mesiaca odmietala cez mlieko az po vsetko mliecne a zistili jej alergiu na mlieko 😖 😉

janka08
autor
25. jan 2008

Nema ziadne priznaky proste ho nechce pit par krat potiahne a potom uz nechce 😠 A ked mu dam pit s pohara tak chlipe.Ale ved on musi este pit mliecko.Ziadne mliecne vyrobky sme este nepapali

junovka
25. jan 2008

tak mu davajz pohara.A z akeho pohara?Z naustkom, alebo bez?

janka08
autor
25. jan 2008

Z normalneho z akeho pijeme my.Vlasti vies si predstavit ze v noci budem saskovat s poharom 😢

junovka
25. jan 2008

ta to si teda predstavit neviem 😝 A ako krmis v noci, z cicky?A keby si mu kupila pohar s naustkom, ktory ma minimalne 3 dierky na sosaku?Inak, ti pomoct neviem 😒

Nenormalis, ako sa mi Nelka terz zo.rala 😕 😕 😖 az na chrbte mala, preslo cez pemparsu 😝 😝 Ta ja uz neviem.Co to vsetko ma znamenat.Registrujem pocas dna, ze zacina kychat 😒 ☹ 😕 😝 😢

janka08
autor
25. jan 2008

V noci ho kojim a so sosakom pit nechce.Kupila som aj nove mlieko tak snad 😕 Vlasti ja ked som tam rano bola tak som objednala dve balenia tych homeo a teraz my davala iba jedno lebo vraj nejaka pani si jedno kupila 😝 Ako to budes davat pred jedlom a ako to rozrobis?

junovka
25. jan 2008

ja som uz jej to dala.Dala som 5 guliciek, po jednom som jej davala do pusy a hned davala zapit cajom.A dala som jej to pred mliekom.Skusala som to rozrobit v caji, rozpustit, ale dajako to trvalo, ta neviem.Lekarnicka mi povedala, ze najlepsie rozpustit v ustach 😕

Ked mi daval v lekarni, ta mala v ruke 4 kusy 😕

janka08
autor
25. jan 2008

A mne zasa povedala rozrobit na lyzicku ta jak mu to mam dat?A uz vidis nejaku zmenu?

junovka
25. jan 2008

Traz mi Nelka spi polhodiny, stihla som dat dokopy kupelnu+WC.Co ja viem ci zabera??? 😕 😖 Uvidim vecer.A vy?Uz si mu dala?Ja budem zatial davat 2x denne.Vravela mi, ze dobre to posobi aj ked uska bolia.Sem-tam sa mi mala chyta aj za uska, a to pri jedeni 😕 ☹

janka08
autor
25. jan 2008

Ja som dnes pratala a poludstila to tu 😀 Nedala dam mu to pred kupanim dufam ze nam nezaspi vo vanicke 😀 Vlasti ty malu kupes uz vo vani?

junovka
25. jan 2008

ano, zatial.O taky mesiac chcem, aby sa spolu kupala s Timeikou vo vani v sprch.kute.Musim este kupit neaku protismyk.podlozku do vane. 😉

Ozaj, baby chcela som sa vas spytat uz davno...mate doma umyvacku riadu?Ak ano, tak ste s nou spokojni?Uz od Vianoc hucim muzovi, ze do dalsich Vianoc by som chcela. 😅

janka08
autor
25. jan 2008

Vlasti my nemame umyvacku ale jeden pekny den ma to prestane bavit a pojdem si ju kupit:ja si teraz pripadam jak umyvacka,

junovka
25. jan 2008

😕 😕

junovka
25. jan 2008

haloo, terz mozem komunikovat 😀 😀 ...len som zvedava dokedy 😒

janka08
autor
26. jan 2008

Zla noc ☹

junovka
26. jan 2008

ahojte 🙂 ...

junovka
26. jan 2008

takze Jani, homeopatika nezabrali?Ja si myslim, ze asi aj tie homeopatika zacnu zaberat az po 3 dnoch ako ine lieky.Inak, s jejdnou co si tu pisem na MK, tak mi pisala, ze im vobec nepomohli tie homeopatika 😒 My sice noc mame dobru, len pocas dna je to take vselijake.Inak, ja nebudem davat tie homeopatika, pokial jej zubky nepojdu.Nechcem do nej zbytocne pchat lieky, ked neni potrebne.My sme ako deti, tiez neboli stale dobri a sme tu a nasi rodicia to prezili 😉

nera
26. jan 2008

Ahojte, tak mojej homeopatiká vôbec nezabrali(vtedy keď sme ich brali) a teraz dávam to čo máme osvedčené...na teploty a zápaly jednoznačne antibiotiká....

janka08
autor
26. jan 2008

Takze dnes sme skoncili na druhej strane.Kde ste vsetky???

junovka
26. jan 2008

co Jani, ako s homeo?Zaberaju?Dnes sme boli na chate 😉 Co ste porabiali vy?

janka08
autor
26. jan 2008

na akej chate 😨 😕 ?

junovka
26. jan 2008

no, jo 😉 😀 u svokra 😀 😀 preco sa tak cudujes? 😕

janka08
autor
26. jan 2008

A bolo teplo?My mame chatu ale nemame tam kurenie 😠

junovka
26. jan 2008

svokor bol uz od rana , tak zakuril 😉 A vy kde mate chatu?A to mas ako ty a manzel, alebo rodicia ci svokrovci? 😕

janka08
autor
26. jan 2008

To je nasich a mame ju na kavecanoch v lete sme tam skoro stale

lenkalienka4
26. jan 2008

haloo, ste tu niekto? 😕