Kde môžem darovať veci?

kiks1992
21. nov 2023

Prosím Vás neviete kde v Košiciach by som vedela darovať nejaké oblečenie po dieťati aj po dospelých a aj hračky? Je toho strašne veľa ja už tie vrecia co vysávačom vytiahnem vzduch nemám kam dávať mam doma proste 14 vriec s oblečením a ďalšie co treba vytriedit.

viestta
21. nov 2023

@kiks1992 skus zavolat do Kosickej Novej Vsi do krizoveho centra, vacsinou beru vsetko

kiks1992
autor
21. nov 2023

@viestta ďakujem krásne

lenja123
21. nov 2023

@kiks1992 charity shop na Hlavnej. Pozri ich stránku na FB.

maria03
21. nov 2023

Aj ja nosim do Charity shop

mimasab
21. nov 2023

@kiks1992 ja nosím do krízového centra do košickej novej vsi, určite tá neposlu preč, nikdy som tam nevolala či môžem doniesť. Prídeš zazvonis vyložíš, a majú tam aj vypísané že aj keď sa ti na zvonenie nikto neozve môžeš to nechať pred dverami a neskôr to odložia sami.

ivangeline
21. nov 2023

Charity shop na Hlavnej napr. Zavolat do Dorky,co by sa im hodilo. A u nas na KVP je pravidelne zbierka satstva a suchych potravin. Urcite aj inde.. Tiez su kontajnery na textil po Kosiciach,i ked nie tak hojne ako bolo niekedy.

kiks1992
autor
21. nov 2023

@ivangeline tak tým kontajnerom neverím spoluobčania sa stále vedia vynájsť ako si odtiaľ vybrať pre seba

janage
21. nov 2023

@kiks1992 charity shop za mňa najlepšia voľba. Lebo podporuješ hneď 3x. Kúpiť za smiešnu cenu môže peknú vec 1. ten, ktorý by na to inak nemal, po 2. ekologicky zmýšľajúci človek a po 3.z vyzbieraných peňazí za predaj sa podporujú OVERENÉ rodiny.
Veci by mali byť ale čisté, bez nepotrebné a aktuálne nositeľné. Teda teraz zimné veci, teplaky, mikiny nie tricka s kratkym a letne šaty😉. Dospelacke berú podľa kapacity. Detské všetko. Komunikujú aj cez messenger, či telefón.

viestta
21. nov 2023

Ked uz sme pri charite, tak ked naozaj chcete cielene pomoct kupte ponozky a spodne pradlo. Z hygienickych dovodov nie je najlepsie posuvat nosene a toho maju vzdy nedostatok. Ked nosime na charitu, vzdy dokupime nejake ponozky a spodne pradlo.
V KNV beru aj veci po detoch ako postielky, matrace, stolicky, nocniky... Okrem toho skolske pomocky ako pera, pravitka, zosity, farbicky... Tak isto riady, pribory a vybavenie kuchyne. Vzdy sa najde rodina, ktorej to pomoze.